Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, tak já tomu sice vůbec nerozumím, ale tohle je hodně na ho... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, nepatricne by se v kostele asi citil i N. :-D Mne je to vice mene jedno, kde se vezmeme, hlavne at je to v klidu a pohode ;-) Te stavbe taky nerozumim, ale tohle nezni moc dobre =-) |-| Sari, ty maily jsou vsechny super, ale nej je o tech snech :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tenule má srajdu, chjo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja mam uklizeno, jeste rychle zvejkam obed, vlezu si do vany a prijede realitak to album s tema teniskama se mi desne libi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mius, tak drzim palce at Vam to odhadne na hooooodne penez ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
veru no mel by, blisti se to tady jak psi kule :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alenko si tu? Pojď na FB prosim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted volal ze az o pul seste tak mam chvilku cas si vydechnout sari copak se deje? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarinko, co pláčeš??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
nechce to rict :-(
Odpovědět
Profilova fotka
smarja tak at uz ten chlap dorazi, ja musim jeste na baraky a bude prset 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sááááááríííííííííííí, kde jsi :-( Jsem si spálila hnátu u žehlení a bolíííí tooooo :-N :-( Kurňa, žehlím s přestávkama a pokládám si na hnátu pytlík s vodou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alli ty jsi fakt cela ja :-D :-D :-D nemas sadlo? to na spaleniny dela dobre, nebo kalciovku
Odpovědět
Profilova fotka
Hnátu jako nohu??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hnátu jako ruku :-D Ale na předloktí z té citlivější strany :-N A asi 4 cm velkou spáleninu :-N Mijuš, co je to kalciovka? =-) :-N Sádlo nemáme, ale já bych si na to napatlala cokoliv, to pálí furt jak sviňa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já říkám totiž hnáta jako noha hlavně, tak mě překvapilo, že by sis spálila nohu u žehlení. :-D :-D :-D Kalciovka...jako kalciová mast, to bývá doma často v lékárničkách. Teda jmenuje se to nějak latinsky, ale obsahuje to Calcium ten název. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě se na spáleniny dává Panthenol, co je i na spálení z opalování. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevedeme. Ale Panthenol možná mít budeme. Půjdu hledat. :-D :-D
Odpovědět
jee, sari, jsi ok? =-) :-. Ali: Panthenol by mel pomoct, na chvilku to ulevi, ale ne na moc dlouho, ale hlavne to pomaha hojit. Prinejhorsim zamestnas pejsky, aby o tebe provadeli stridavu peci ;-) :-p Tak prej to s tou zakladovou deskou tolik nevadi (uf), i kdyz jinej odbornik rikal, ze to enni idealni (no hlavne ze to neni totalni prus.r). ťapala jsem tam po tom bahne v lodickach, takze ze me meli vsichni srandu a boty vypadaji dost osklive :-N
Odpovědět
meli jsme ten muj slavnostni princeznovsky prichod se zdvizenou sukni vyfotit :-p , tak priste :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak Panthenol jsem našla. No, pálí to furt strašně, ale ne tak moc, jak když je to bez ničeho. A konečně mám dožehleny. Fil, jako v nejbližší době to asi vadit nebude. Ale zase to máš něco na nečem. Má to být jeden velkej celek v zemi, kterej bude jednolitej a když máš něco pospojovany, tak to po čase může praskat. A když se hnou základy, tak je v pr.deli celej barák. A můžu říct, že dělníci na všechno se.ou. Mamka má jako vedoucího svýho známýho co pro nás dělá snad všechno a ten to hlídá. Dovezli tašky na střechu-omláceny, reklamačka. Pak tu byl nějakej blbeček s bagrem, ten dokonce zapadl do díry, co vykopal, ale normálně se s tím bobkem sebral, že jede domů a dodělávat to nebude, tak ho ten vedoucí musel zavřít na zahradě, aby to dodělal. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alli calciova mast, ale heled kdysi jsem cetla ze pomaha dat na to polohrubou mouku, jakoby to do ni vrazit cely, nevim proc to pomaha ale pry jo, ja to jeste nezkusila, v uk nemaji polohrubou mouku :-D tak borec uz vypadl, byl celkem dost mnamiiiiiiiiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fil, já když lezla do staveniště, tak jsem měla takovy ty děravy boty, co se teď nosí a těma dírkama mi tam nateklo bahno. :-D :-D Už jsem to všechno vyřešila. Dám si víno, bude mi hej :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mijuš :-D :-D :-D A slyšelas, co říkal nebo jsi na něj jen koukala a slintala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
"v tento okamžik nás pravděpodobně sleduje několik řidičů, kteří se nedožijí konce týdne" :-N drsně jako teď v televizkách na primě
Odpovědět
Profilova fotka
alli ale jo, neco sem slysela :-D :-D :-D ale myslim ze si je vyberem, jsou zarucene nejlepsiiiiiiii :-D
Odpovědět
ali: univerzalni medicina co? :-D No taky mi to prijde logicky, prave to me napadlo: ze by pak barak praskal 8-( ... no tak snad se nic nestane, ted uz s tim nehnem :-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
no rozhodně. A pokud k vám bude chodit častěji........ :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsme s Meg doma, tapala vedle me jak princezna, uz ji to dobre de, ani nebylo voditko skoro treba jenom se ted pokusila sezrat tchanovcovic kocku :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no, to vodítko skoro potřeba nebylo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?