Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
Registrovala se 12. října 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 865 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 hveru dobre si oddychni
aj ja uz za chvilku bezim domov a tiez vsetkym zelam pekny vikend emoticon
4. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
Registrovala se 1. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 4. dubna 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
Registrovala se 1. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 jeee obaja su krasny, tak az tu zas budete, a budete chet este vidiet naseho borca, tak ho dam na chvilu do albumu a ptoom zmazem, zeby neboli admini nastvany .-)
4. črc 2008 ve 13:58  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 ano to by bolo fajn som nanho zvedava emoticon
4. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 tak idem na to, napsi, ked sa kuknes a ja hned zmazem emoticon
4. črc 2008 ve 14:05  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 uz som kukla, ten je milucky, krasny hafan emoticon taky rozkosny
4. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 strasne sa mi paci ako je sfarbeny emoticon
4. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 akurat hrozne neposlusny emoticon ale ktore drobatko neni emoticon
4. črc 2008 ve 14:11  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 no vsak ved to emoticon , musia nas trosku potrapit aby sme vedeli ze ich mame hihi
na zaciatku som pochybovala ci sme si naozaj mali kupit psika no teraz by som ho nedala za nic emoticon
4. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 tak este raz pekny vikend emoticon
4. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 sonul, to mame uplne rovnake, tiez som si zo zaciatku ravela ze to nezvladneme, ci nam nebolo lepsie bez neho, a teraz je to uplne clen rodiny , ze si to uz nevim bez neho predtsvait
4. črc 2008 ve 14:16  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 ty ju rychle prsty - aj vam pekny vikend emoticon
4. črc 2008 ve 14:16  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 Ahojte, tak jak je po vikendu? Copak noveho pejsani vymysleli? My jsme kazdy den dvakrat trenovali stekni a konecne aspon jednou stekne, kdyz mu reknu (samo ze musim dlooouze premlouvat nejlepe s burtem v ruce emoticon )

sue363 - ja tu fotku nestihla, co ji tam dat na chvilku jeste jednou emoticon
7. črc 2008 v 08:53  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 no my sme mali perne dni, v sobotu cvicak kde sa vybehal a potom sme sli k znamym, ktory mali fenku - total sa do seba zamilovali, vecer jak uz boli unaveny, tak stale aj tak u seba lezali a kusali sa do tlamiciek .-)
7. črc 2008 v 09:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 ju a fotku tam dam urco, nad ma nezrusia .-(
7. črc 2008 v 09:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 snad ne, sue, dej ji nazev treba Druzicka emoticon a treba ji tam nechaji emoticon
Pocitala jsem, ze Dejvek bude taky na svatbe, ma hrozne rad lidi a deti, tak by se mu tam urcite libilo (aspon na hostine na 100% emoticon ) ale zjistila jsem, ze pritel s tim tak nejak nesouhlasi emoticon Meli jste nekdo pejsana na svatbe? Ja videla fotky z jedne cvicakove svatby a moc se mi to libilo emoticon
7. črc 2008 v 10:19  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 no my mame psa az jak svadobny dar, tak sme ho enmali, ale bola by to pecka emoticon
7. črc 2008 v 10:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Naše holka byla samo s náma-i jsme chtěli svadbu kvůli ní venku -je to přece člen rodiny emoticon
7. črc 2008 v 11:38  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
Registrovala se 7. února 2007 na beremese.cz. Přidala 612 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 7. září 2007
    V Pelléově vile, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
 hveru: naši pejskové s námi byli od začátku do konce - viz album - při obřadu jeden usnul, fenka se zase rozvalila na záda, chtěla drbat. U hostiny měli nezastupitelné místo - porce se nedali sníst, takže pejskové pochodovali pod stoly a kráásně se napapkali emoticon
7. črc 2008 v 11:42  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kropinka
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 300 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    Kladruby u Stříbra, Region Tachov
fotoportrét
fotoportrét
kropinka
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 300 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    Kladruby u Stříbra, Region Tachov
 Ahoj, tak my naší čubinu na obřadu neměli ale večer na chatě už jo. Ona se dost bojí lidí,tak jsme jí nechtěli stresovat. emoticon

Holky,my máme falešku!! emoticon Celkem to jde,ale pořád píská a tahá kachnu. emoticon Honím jí po zahradě,abych jí unavila ale nezabírá to. Když já kachnu vezmu,tak to bude ještě horší. emoticon
7. črc 2008 ve 12:17  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 no ja si taky rikam, ze je to precejen clen rodiny, tak co by nemohl s nami emoticon No uvidime, jestli to jeste prosadim nebo ne...
My mame piskaci slepicu, a uz jsem to nevydrzela a zabavila jsem ju a davam to jako odmenu na cvicaku za probehnuti casti parkuru emoticon tam at si se slepicou jeci jak chce emoticon
7. črc 2008 ve 12:37  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
Registrovala se 24. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 808 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
Registrovala se 24. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 808 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
    Slovensko
 ja by som tiež chcela mať huga na svadbe, ale obávam sa, že to nepôjde. on strašne rád šteká na cudzích ľudí a navyše neobsedí na jednom mieste. emoticon

v sobotu sme boli v lese a hugo bol z toho taký natešený, že celý čas pobehoval okolo nás. sme sa veľa nasmiali. hrali sme hru, komu sa podarí ukoristiť lesnú jahodu. lebo, keď sa niekto z nás zohol, už tam bol aj hugo. vyhrala to svokra. nechala mu zožrať bylinky, čo si nazbierala a zatiaľ sa napchávala jahodami. emoticon na druhý deň hugo ráno ledva chodil, čo bol ešte taký unavený emoticon
7. črc 2008 ve 14:02  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 u nas to asi taky nepujde, zjistila jsem, ze se budou tancit blby spolecensky tance emoticon ach jo emoticon
Vcera jsem byla cvicit a nejak mi nachladla krcni pater a nemuzu skoro otocit hlavu emoticon to mame jit dneska na cvicak, uz se vidim jak se tam motam jak vitr v bedne, to bude teda zazitek emoticon
8. črc 2008 v 08:11  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala se 11. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 959 příspěvků a 3 alba. Má 82 přátel. Region Košice.
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala se 11. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 959 příspěvků a 3 alba. Má 82 přátel. Region Košice.
 ahojte, babulky, potrebujem radu..nasa Larina uz ma pomali 4 a pol mesiaca, V prahe ju mame uz 2mesiac a ona sa stale strasne boji na ulici a aj cuzdich ludi aj ked pridu k nam domov, niekedy je az tak vystresovana ze je nezvladnutelna..co mam robit, poradte.. emoticon
13. črc 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jindri (126 r.)
 nelynka: naše fenka se taky bála cizích lidí, vlastně jí to trochu i zůstalo - někteří divný chlapy a rozjívené děti jí znervózňují dodneška.
Já to dělala tak, že jsem co nejčastěji chodila mezi lidi, brala jí na Václavák, nádraží, pěší zóny. Když si jí chtěl někdo pohladit, říkala jsem mu jak (nejdřív dát očuchat ruku, pak pohladit na krku) a dala mu do ruky piškot - to je nejlepší navázání důvěry emoticon - pokud ti samozřejmě nevadí, že si pes bere od cizích. Jakmile jsem viděla, že se jí zmocňuje strach - začala jsem se jí smát nebo spíš vysmívat - aby poznala, že se vůbec nic neděje, panička, že je úplně v klidu a není potřeba plašit.
Nebo, když jsem věděla, že např. to řvoucí běžící dítě naproti nám bude fenečka těžko rozdýchávat, vytáhla jsem balónek, tím jsem převedla pozornost na něco jiného a krize byla zažehnána.
Pročti si tyto stránky, mě pomohly: http://www.psycholog-psu.com/bojky.html
... ovšem úplně nejlepší je, když zkušený kynolog vidí tebe a tvého psa v reálu a poradí ti emoticon
15. črc 2008 v 17:03  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 dakujem jindri, precitam si tie stranky..
no bojim sa ze ona si asi fakt nikdy nezvykne...robime vela veci z toho co si napisala uz 2 mesiace a nic emoticon
skusali sme aj s tymi piskotami ale ona si proste ked je vonku neozoberie nic ani od nas s manzelom, nie to este od cudzich ludi..ani za odmenu ked sa vonku vykakala nechcela nic emoticon
15. črc 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
Registrovala se 4. června 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1476 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
shaarka
Registrovala se 4. června 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1476 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 baby, neviete nam pomoct?
nas Tobi - madarska vyzla - ma uz rok, a ked je sam doma, nechavame ho v priestrannej kuchyni, - zatiahnuty zaves, tiche radio jemne melodie, hracky. a napriek tomu stale rozmaruje na mindar, ako sa hovori, svoju deku, ci je vyprata, alebo nie. a to nie je vsetko - on to, co potrha, aj prehltne!!! uz nevieme co s tym. zacalo sa to asi pred dvoma mesiacmi.
a tak ho nechavame len tak na parketach, ale bojime sa, ze bude mat prelezaniny alebo odrete lakte a pod. predsa je to len vyzla. ale zas pozname vyzliaka, ktoreho museli operovat, lebo zozral svojej panicke nohavicky a nevygrcal ich.
neviem co robit, aby prestal trhat svoju deku, a hlavne aby to prestal zrat! ma uz predsa rok... (aj ked este poriadne nedviha nohu pri cikani, len raz za 2 tyzne) - takze je to asi este poriadne decko.
neviete co by pomohlo?
vybehat ho pred odchodom do prace nema velky zmysel, lebo v meste na voditku sa neznici a jazdit niekam rano autom - to by bol luxus. okrem toho - on pojedol deku aj vtedy, ked bol unaveny. skratka ked je doma sam, robi napriek - nielen ze si svoju deku roztrha (co by mi az tak nevadilo), ale ze ju zozerie!! to je uz nebezpecne...
ma niekto nejaky napad, ako tomu zabranit?

mna este napadlo, ze ho nechame volne pohybovat sa v byte (1-izbak), ale mame obavy, ze zdemoluje celu izbu a ze si ublizi...
hm? emoticon emoticon
15. črc 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
 ja si tiez myslim, ze ked ho pustis do celeho bytu, bude demolovat. nedala by sa mu dat nejaka poduska, alebo nejaky makky koberec?
15. črc 2008 ve 23:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 ahoj shaarka, trha deku jen kdyz nejste doma? - tvuj psik si chce vydupat pozornost - abyste nechodili pryc - muze se z toho stat zlozvyk. Pokud ji trha i pred vami a treba chce do sve "trhaci" akce zapojit i vas - je to jenom neskodna hra. My jsme meli problem s tim, ze Dejv cupoval polstare a deku, ale i kdyz jsme byli doma, takze jsem mu vzala polstare a dala jsem mu do pelechu obrovskou deku, kterou jen tak nevytahne (uz tyden je nastesti klid emoticon )
Podle toho, co pises, asi kouse a zere deku jen kdyz nejste doma, ze? Nejlip bude ho znovu ucit, ze ma byt sam doma - znovu jak se stenetem, odchazet nejdriv na par minut, pak na dyl atd... a chvalit a netrestat emoticon Pokud nekouse nic jineho (nabytek, nevyhrabava kvetinace, atd) tak bych mu na par dni deku vzala a pak bych mu dala jinou, nejlip takovou, kterou by z pelechu nevytahl. V poslednim pripade ho treba ucit na klec, kde bude vsecko tak, aby to nemohl sezrat - ja ale klece nemam moc rada emoticon
Otlaky urcite mit nebude, bez deky par dni vydrzi (parkety jsou teple) a vybehani ti urcite v tomto pripade nepomuze emoticon
16. črc 2008 v 07:52  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 nelynka - hlavne jak pise jindri - nelitovat kdyz se neceho boji a nejlip si z ni jeste delat srandu emoticon Co treba dela, kdyz prijde navsteva? Pises, ze je nezvladnutelna, co treba provadi? Jestli jenom utika a steka nebo tak neco, tak je to oka, nech ji byt a nevsimej si ji, at si chvili jeci, vsak toho necha emoticon Ve ctyrech mesicich je strach u nekterych psu jeste uplne normalni emoticon Ucis ji treba "k noze"? To by mohlo pomoct, kdyz bys ji to ucila, tak ji musis dat jistotu, ze misto u nohy je bezpecne a ze tam se ji tam nikdy nic nestane - pak zacne byt klidna u nohy a bude otevrenejsi pri kontaktu s okolim. Hlavne ji na prochazce dej pocit jistoty, ze ty jsi pan a ty vis, co delas - jako treba pujdem, tak jdeme (treba par kroku ale vazne a bez smlouvani jdeme) a ona je pes, ktery nasleduje prave toho pana emoticon Nevim, jestli to vysvetluju dobre, ale snad jo emoticon
16. črc 2008 v 08:01  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Hlavně v roce je docela brzo na základní výchovu emoticon
16. črc 2008 v 10:04  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš