Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 6. června 2009
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala se 9. května 2007 na beremese.cz. Přidala 983 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 sonulienka - tak to jo emoticon ja jsem myslela, ze treba stekne, nebo drbe packou na dvere emoticon Ten nas byl silenej furt nekde neco poscaval a kadil hlavne kdyz byl doma sam (naschval), tak jsem si nastudovala, jak psa pozitivne motivovat a hlavne jak prmistovat veci, aby to uz nedelal a hnedka to slo emoticon
4. črc 2008 v 11:27  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
Registrovala se 12. října 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 865 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 no ja len pevne dufam, ze s tym pytanim mu to ostane, lebo sem tam ho niekedy chyti taky truc a potom nerobi nic co sa naucil hihi emoticon
my nasmu nechavame ked je sam na pohyb iba chodbu a kuchynu dvere na izbach zatvarame pre istotu, tam nema velmi co rozkusat alebo tak ak by ho napadlo, ale ked sme doma tak beha vsade emoticon
a co vasi hveru a bambulaktt.82 emoticon
4. črc 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 hveru - jaj, tak zatial este s packou neskrabe, no myslim, ze najskor by zacal s tym stekanim emoticon , no zatial staci aj toto vrtenie a dozadovanie sa pozornosti, aby sme zaregistrovali, ze chce ist emoticon
4. črc 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 my to mame stejne jako u vas, kdyz je doma sam tak je v kuchyni a na chodbe s cincilama, taky pres noc tam je, aby mel svoje "teritorium" emoticon Jinak je vsude - krome sedacky, kresla a postele emoticon

Treba ho trucovity obdobi nechytne emoticon Toho naseho ale teda drzi furt, tedka sice uz se normalne venci, ale zase kdyz se mu neco nechce, tak dela, ze asi zrovna omdli emoticon Je to fakt pohled pro bohy a lidi si mysli, ze ho tyram emoticon
4. črc 2008 v 11:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bambulkatt.82
Registrovala se 18. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 932 příspěvků a 1 album. Region Trnava.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bambulkatt.82
Registrovala se 18. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 932 příspěvků a 1 album. Region Trnava.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Slovensko
 hveru, ked sme doma, je v celom byte s nami, ale ked je sama doma, tak je v kuchyni a na chodbe a tam aj spava, ma tam pelech emoticon netrestame ju za to, ale neviem ako ju naucit, ze cika sa len vonku, nie aj vonku, aj doma. emoticon
4. črc 2008 v 11:36  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 no musi to byt mile ked sa tvari na omdletie hihi emoticon , tito psi su fakt spekulanti, sa s nimi clovek nasmeje, nas uz tiez zvykne vymyslat, minule jedna pani mala vonku fenku a ked som ju chcela pohladkat tak ten moj hned zacal stekat, ale pri tom on sa chodil vtierat jej panicke aby ho hladkala lebo sa mu ohromne pacilo ze ta jej fenka na to steka a takto ju tam provokoval emoticon
4. črc 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 neboj bambulaktt.82 vsetko chce len trpezlivost, a nepomohlo by, ze by vonku dostavala odmenu ked urobi cotreba a bola by chvalena a doma nie? my sme na zaciatku presli na takyto system, vonku ked sa vycikal dostal odmenu a bol chvaleny doma uz nie emoticon , mozno by to zabralo
4. črc 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 sonulienka - tvari se jak kdyby zrovna mel pojit a zaroven vidim , jak po me hazi takovym tim sibalskym okem, jako ze jestli mu na to skocim, nebo ne emoticon Posledne se mu zas nechtelo behat slalom, tak delal, ze ho neumi a fakt to hral paradne emoticon Zajimavy, jak uvidel burta, tak hnedka slalom umel emoticon

bambulkatt.82 - tak to delas dobre, to se nauci rychle, kdyz ma jakoby svuj prostor. Trestat muzes, kdyz ji u toho chytnes, pak staci na stene jenom takovy to fuuuuj a skaredej pohled a klidne ju prerus a odnes ven. A jak rika sonulienka, venku straaaaasne moc chvalit, mala musi videt, ze mas proste z ty louze siiiiilenou radost emoticon
Kdyz ji nechytnes, jak to dela, tak uz pak netrestat, nepochopila by to emoticon Az bude vetsi, tak zacne byt cistotnejsi, neboj, psi to maj v genech a vetsinou je to prejde samo, a kdyz ne, tak zacnou chodit na jedno misto, ktery pak vytres a postavis na ne pelech a ji to prejde emoticon
4. črc 2008 v 11:49  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 hveru - tak to si viem zivo predstavit ako hned bezal slalom hihi, paci sa mi na nich ked nieco skusaju a tvaria sa pri tom ze oni nic emoticon
ja by som tiez chcela chodit na cvicisko a aj by som chcela s nim vyskusat tiez agility no musim pozistovat ako to tam maju a tak a kedy by sme mohli prist a pod. myslim ze by ho t obavilo emoticon , no neviem co ja s mojou kondickou, pretoze ja ziadnu nemam hihi
4. črc 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucik... (29 r.)
4
Registrovala se 27. března 2008 na beremese.cz. Přidala 529 příspěvků. Má 68 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Zbiroh, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lucik... (29 r.)
4
Registrovala se 27. března 2008 na beremese.cz. Přidala 529 příspěvků. Má 68 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Zbiroh, Region Beroun
 kropi: ona s tim tak nějak "počítala" protože sme jí na to připravovali a nic moc neříkala (před námi,ale úplně ji vidim jak to doma tchánovi vykládá a rozčiluje se emoticon)... Jinak je to fakt zlatíčko a je strašně hodná a teď jsme smutný že je nemocná... Ještě jsme ji nechali poprvé přes noc venku aby nám po bytě neudělala krvavé cestičky a bylo to hrozný.. Ona teda celou noc spala ale nám to nějak nešlo emoticon
4. črc 2008 ve 12:03  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
Registrovala se 1. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 4. dubna 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
Registrovala se 1. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 lucik: nas spava vonku standardne, ale si pamatam zaciatky to bolo hrozne - pre nas, teda skor mna emoticon on bol v pohodicke - dostal budu zaliezol a bol stastny, akurat je to lotor, mal tam matrac, tu roztrhal, a tak tam ma deky a vzdycky ich vytiahne, na nih spat nechce a spi na dreve, tak mu vravim ze je blby, ze bude mat otlacene kosticky emoticon
4. črc 2008 ve 12:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 sonulienka - kondicku rychle ziskas to se neboj, pejsek se o to postara emoticon Ja jsem cekala 2 mesice,nez nas vzali na cvicak, ktery se mi zda v brne nejlepsi (a je taky nejbliz emoticon ) Tedka jeste musime chodit na to agi jinam, zatim jsme zacatecnici a oni maji pokrocile, tak musime makat, abysme se tam dostali emoticon Nejvic me stve, ze na tom agi cvicaku maji letni prazdniny, takze zacneme az zase v srpnu. Aspon ze v ramci te poslusnosti par prekazek je, jinak by mi ten muj hopik uplne zblbnul emoticon

Holky, ja vas obdivuju, ze dokazete mit psy venku, ja bych na to nemela, jak pisete - pes by byl v pohode, ale ja bych byla uplne hystericka, ze ho jako trapim emoticon
4. črc 2008 ve 12:35  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kropinka
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 300 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    Kladruby u Stříbra, Region Tachov
fotoportrét
fotoportrét
kropinka
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 300 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    Kladruby u Stříbra, Region Tachov
 Hveru,mluvíš mi z duše!! emoticon Já bych nesnesla mít psa venku. emoticon
4. črc 2008 ve 12:39  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 no tak uz sa tesim ked sa tam pojdeme prvykrat mrknut emoticon a som strasne zvedava co moje drobca na to hihi emoticon , mozno sa tam zbehneme mrknut uz aj teraz nejaky vikend a uz tam sa priamo na mieste povyzvedame co a ako emoticon , no musim zistit ci aj tu nemaju nahodou prazdniny
ja by som asi tiez mala problem nechat psa vonku hoci si myslim, ze on by bol spokojny emoticon asi by som to dlho trenovala hihi
4. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 no neviem, my mame zadradu a pride mize je tam stastnejsi jak v baraku, miluje travu, a vsetko oklo, moze si tam hrabat, curat kedy chce a pod.
no a potom to nase teliatko by doma moc stastne ozaj nebolo
no a je tam teraz v lete, v zime pojde na noc urco do baraku aby nemrzol chudinka,
ale vravim uz teraz ma tak 20 kilo a bude mat tak 40, takze v baraku by to bolo teliatko
4. črc 2008 ve 12:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 To se mas na co tesit sonulienka emoticon Je tam fakt sranda, nejlepsi je skupina takovych tech pubertalnich jeste stenat od tech 6ti mesicu, no co ti vymysli, to je neco emoticon My tedka trenujem zony na acku a delame to tak, ze na dolu pod zonu dam vicko od zavarovacky s pamlskem a on se tam u toho zastavi, sezere to a pak bezime dal. Prusvih je, kdyz kolem toho mista pak zas bezime (uz ne pres acko, takze zadny pamlsek) a on si vzpomene, ze tam jako obcas neco lezi emoticon Cucha tam pak peknou dobu, nez se mi ho podari odlakat emoticon Taky pri privolani je sranda, jedna pani lakala na privolani svyho psa, kdyz byli ostatni pusteni a nemohla ho premluvit, tak zacala delat, ze jako na zemi je neco zajimavyho a strasne kolem toho povykovala... No vsechny psy to tak zaujalo, ze se na nu sesypali emoticon Privolani smecky neznamych psu proste za jedna emoticon
4. črc 2008 ve 12:47  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 sue363 - jej, 20 kilo, muj ma s bidou 8 emoticon - takovej klasickej panelakovej emoticon
4. črc 2008 ve 12:48  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 tak to ste sa dobre nasmiali, pani sa nevylakala ked miesto jedneho dobehla cela smecka , no som velmi zvedava na tu zabavu emoticon
nas bude mat tak max. 6kg hihi
iste je ze ak by bola burka vonku by neostal, strasne sa boji, aj teraz v byte splasene pobehuje a musime ho stale chlacholit, ale inac by aj nas bol ako v raji kebyze moze byt v kuse vonku on tiez uz od mala zboznuje travicku
4. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 Ten nas by taky byl porad venku, ale ne sam emoticon Kdyz jsme treba na chate a nechame ho pres den na zahrade, tak ho to tam samotneho moc nebavi, furt cuci na dvere, kdy jako pujdem za nim emoticon Ten tvuj se boji bourky? Jeje, tak to ho nechlachol, nevsimej si ho, kdyztak mu rekni neco v tom smyslu jako co se bojis, to je normalka, a delaj jako by nic, po par bourkach se bat prestane emoticon My jsme tedka cvicili na strelnici, aby se nebal strelby (strilela jsem jenom z malorazky) a to pako normalne usnulo emoticon Asi ho vezmu jeste na ohnostroje, i kdyz na silvestra celou pulnoc prospal emoticon (byly mu 2 mesice).
4. črc 2008 ve 13:01  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 vidis to ma nenapadlo, ze vlastne takym to sposobom v nom podporujeme starch z burky no musime si dat bacha lebo bude z neho strachopud emoticon
4. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 no jak sa vcera zberalo na dazd,as stale tiez puknucoval a tak, my mame 4 mesiace a chodime len na klasicky cvicak, neviem ciby me zvladli agility, je niekedy tvrdohlavy a ja som rada ze sa naucil aspon nieco, lahni nam trvalo hrozne dlho, dnes mu ale povim lahni a o sa dakedy tak nadhrne vali, ze je to hrozna prca emoticon

no a vcera vyviedol tiez dobru vec - mala som na okne kvety a bylinky, minule si uz pochutil na petrzlene a bazalke, a vcera pakos zhodil margareku v kvetinaci - som bola nastvana, ze sa mu oholo nieco stata a ani potrestat som ho nemohla, zeby si pamatoval ze to nemoze, lebo sme neboli doma ked sa to stalo,
ale som kukal jak to dokazal a prisla som na to, on si packami uz dosiahne na okno , takze to nebol problem

btw spanie:ideme zajtra na grilovacku k znamym, maju psa, - trojnozku (ze mu jednu nohu presiel vlak) .-( tak sa uz vraj moc tesi, ze nebude spat sama, tak neviem, neviem .-)
4. črc 2008 ve 13:05  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 presne tak emoticon a pak zacne vymyslet dalsi veci, kterych se boji emoticon Muj se hrozne bal ostatnich psu, vubec nevim proc, takze jsme porad chodili tam, kde jich bylo nejvic, az si zvykl a tedka by si porad jenom se vsem hral emoticon
4. črc 2008 ve 13:07  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 no nas s boji "fajnych veci" - ze sekacky na travu a tak, tak som stastna, ze aspon na to neskace a neublizi si
4. črc 2008 ve 13:08  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 to musi byt taky pekny kvitko sue emoticon Treba je vegetarian, ne? Kdyz tak papka bylinky emoticon Agi musi hlavne bavit, to uz bys poznala na uplne malinkym, ze bude chtit skakat agi, vetsinou jsou to hyperaktivni skakaci silenci, ale zas je pravda, ze na Intercanisu jsem videla i ridgbacka (nebo jak se to pise), a to me teda prekvapilo
4. črc 2008 ve 13:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sue363
    Region Praha
 nas skakac neni emoticon
je to krizenec ridgebacka a baucerona - stve ma ze nemozem dat na BRMS fotky, mame nadherne z cvicaku, ale minule mi ich admin zmazal, ze to tam nepatri - ked to je ale clen rodiny skaris emoticon

no vegan je to masivny - miluje zeleninu, vovcie a ked plejem na zahradke, tak mi trha plevel z ruk

na cvicaku ho ale prkazky bavia, ale chodime len na acko a na tu taku kladinu, ci co to je
4. črc 2008 ve 13:15  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 to uz nekdo psal, ze fotky psu mazou, to je skoda, toho tveho si neumim predstavit, sousedka ma ridgebaka a je to paradni flegmatik, ten muj kolem nej vzdycky rajtuje a on se jenom otoci a v klidu odejde emoticon

Ja jsem zacala delat znovu mensi album - uz druhe, prvni bylo nadherne, ale zhroutil se server a ja nemela zalohu emoticon Dejva mam tady: http://www.rovnovaha.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=26&catid=2 Az budu mit cas, tak tam snad neco pribude emoticon
4. črc 2008 ve 13:25  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 to je skoda ze sa mazu ja mam este zatial nasho v albume svadobnych priprav ako posledne ak chcete mrknut emoticon
4. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 jeeee, ten je krasnouckej emoticon A koukam ze mate stejnou piskaci slepici jako my - asi brzy oddelam ten piskaci nesmysl, protoze dejv vzdycky dobehne a piskne me za zadama, hrozne ho bavi, ze se leknu emoticon
4. črc 2008 ve 13:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 jej kukla som na dejvika, zlatucky, len ho tak vystiska, jeho srst vyzera tak strasne hebko emoticon
aj nas sa vola na D - Deon
no nasa sliepka ma uz natrhnuty krk chuda, lebo rad sa o nu taha a takto dopadla, takze uz velmi nepiska emoticon
4. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Region Brno
 u nas bude mit slepka taky brzo natrhnuty krk - ode me emoticon

Dneska uz bezim domu, preju vsem hezky vikend emoticon
4. črc 2008 ve 13:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš