Originální nápady na vánoční dárky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj! tak se nám to zase blíží.... zkusíme sem hodit nějaký originální nápady na dárky??? Pro manžílky, dětičky, rodiče, milované a nenáviděné tchýně..... ;-)
Odpovědět
1
32
33
Profilova fotka
@afroditka99 zkus se kouknout na následující stránky: thechillidoctor. hot-chip seminka-chilli. hotbee chilimarket. mají i různé dárkové balíčky, často v hezkém provedení, tam by se snad vybrat něco dalo 😉
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky, tedka zrovna jsem kupovala po netu dárek pro přítele 🙂 Koupila jsem voucher na únikovou hru v Brainfaq🙂 Tak doufám že se mu to bude líbit 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám letos zatím jen knížku pro maminku a zbytek musím o víkendu teprve doladit.
Odpovědět
Ja pro rodice kupuju kazdy rok nejakou spolecenskou hru, at maji srandu vsichni 🙂)) tento rok jsem koupila rodinnou hru Kouzlo Vanoc z familium, tak jsem zvedava jak se bude zamlouvat tento rok. 🙂
Odpovědět
moc dobrý eshop je nekupto moc ráda tam nakupuju.. najdu tam vždy super a originální dárky 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj já vůbec nevím co koupit rodičům na Vánoce.Poradíte mi někdo?
Odpovědět
Doporučuji třeba koupit rodičům nějaký wellness pobyt.Velice super věc pro rodiče.
Odpovědět
Myslím,že takový wellness pobyt by se jim mohl líbit.Můžeš mi třeba doporučit kde takový pobyt hledat?Moc by mi to pomohlo
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Je to přesně tady tahle agentůra wellness-pobyt-pro-dva .Určitě tam vybereš nějaký super relax a rodiče velice potěšíš.
Odpovědět
Já teď kupovala hodně dárky pro zdraví. Na benu mají vánoční nabídku a tam jsem to všechno vzala jedním vrzem benu vanoce Pro babičku vyhřívanou deku, pro mamku vitamíny na vlasy a pro bráchu elektrický kartáček. A mám po starostech 😍🥰
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
32
33
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?