Originální nápady na vánoční dárky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj! tak se nám to zase blíží.... zkusíme sem hodit nějaký originální nápady na dárky??? Pro manžílky, dětičky, rodiče, milované a nenáviděné tchýně..... ;-)
Odpovědět
Ahoj. Heled ja ted zvu manzelku na neskutecnej zazitek. Mate nekdo nejaky dalsi nabidky ohledne skoku z letadla? https://coolzazitky.cz/tandemove-sesk...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Já sem letos poprvé nakoupila s předstihem, protože na poslední chvilku to je vždycky o nervy 😄 Vše sem vybrala na https://www.dudlu.cz/vanoce-darek/ je to jak Tiger mají tam uplně všechno od drobností tak po větsí dárky. Jen ještě něco pro manžela, máte nápad ?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora08 záleží na tom, co má manžel rád. Oblečení, příslušenství do garáže, nářadí, knihu, parfém, zážitek na adrop.cz (tam nakupuji já), degustace piva nebo rumu, masáž, pivni koupel, jídlo... napadá mě spousta dárků, ale vybrat musíte vy 😊
Odpovědět
Tak to jsou supr dárky :d
Odpovědět
Já koupila tričko s takovým vtipným potiskem, myslím, že udělá radost 😄
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Přemýšlím co koupit mamince v důchodu, mám pro ni nějaké drobnosti pro radost, ale chtěla bych jí pořídit něco co využije, napadlo mě koupit nákupní tašku na kolečkách, má ji někdo z vašich blízkých, je to dobrá věc?
Odpovědět
Je podle vás peněženka vhodný dárek, nebo by si ji měl manžel vybrat sám? Pro zajímavost mám v záložkách uloženou tuhle https://www.nejkufry.cz/penezenka-aer... Manžel má svou již ošoupanou a sám si novou nekoupí, protože nevidí důvod...
Odpovědět
Nečetla jsem celou diskuzi možná už to někde padlo...Letos bude mít naše babička první pravnouče kolem Vánoc. Zdraví už jí tolik nesloží a chtěli bychom, aby na ni všechny pravnoučata ( i ty budoucí a že jich bude dost) měli krásnou vzpomínku, až tady jednou nebude. Na Vánoce dostane knížku Babičko, vyprávěj, kam doufáme, že s naší pomocí sepíše vzpomínky na své dětství, mládí a rodinný život. Takové povídání pro nás ostatní, aby pro děti nebyla jenom babička z fotek, ale znali ji díky jejímu příběhu, který jim knížkou může sama říct.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@miitulka s knizkami mame zkusenost,jrdni prarodice stale dopisuji a vlepuji stranky,aby se vse veslo, u druhych lezi v polici..ale je to super darek podle me 🙂
Odpovědět
@lisaa8 Najdi si stránku Familium, tam jsem ho vybrala a mají tam spoustu další zajímavých dárků
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@miitulka S těmito knížkami máme také super zkušenosti, u nás tedy babi a děda vyprávěli a my zapisovali, takže to byly i pěkně strávené společné chvíle.
Odpovědět
Zaleží co má rád tvůj manžel, to ty víš nejlépe. My se doma vždy bavíme, co by ten druhý chtěl pod stromeček nebo i k narozeninám, šetří to čas a alespoň víme, že toho druhého to potěší. Tento rok jsem například koupila tomu mému bělicí pásky z https://vybelit.com/ , neboť už dlouho o tom říká, že by si chtěl zkusit vybělit zuby, tak jsem mu to dala nyní jako dar. Ale pokud bych měla tak všeobecně poradit, tak asi možná nejaky welness nebo masáž, to nikdy není špatná nápad. Popřípadě nějakou voňavku.
Odpovědět
holky, chtěla bych přítelovi koupit nějaké dárky odsud https://www.thechillidoctor.cz/ nekupovaly jste tam někdy něco? jestli jsou ty papričky a koření kvalitní...má rád opravdu pálivé
Odpovědět
@zelenka780 já jsem tam teď objednávala pár věcí, v rodině máme rádi všichni ostré, takže pro mě je to ráj a všechno vypadá moc pěkně i kvalitně, ale to zjistím, až to ochutnám 🙂
Odpovědět
@agnes08 a už si to zkoušela? zajímal by mě názor někoho, kdo tomu pálivému rozumí, já to totiž moc nemusím 😄
Odpovědět
@zelenka780 já jsem z té stránky chillidoctor objednávala taky, už dávno a mají tam zajímavé věci, s manželem nám ty jejich výrobky chutnají
Odpovědět
souhlasím, taky nám zatím vše koupené chutnalo 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Jak už tu někdo psal, vždy záleží, co manžel/ přítel preferuje. Já doma mám vousatýho ajťáka, takže vždycky věci na úpravu vousů. Teďka sklízela úspěch velká sada na úpravu vousů z angrybeards.cz a chválil si to. Nebo nedávno objevil nějaký prstýnek na měření funkcí těla (super IT vynález prej 😄) tak jsem mu ho sehnala. Prostě něco co je pro něj i osobní, potěší ho to a nevymýšlet moc zbytečností.
Odpovědět
Taky mám doma vousáče a ten tam naukupuje už i oblečení, takže pokud fakt nevíte co vousáčům tak ta stránka je top
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
U nás asi vyhraje zcela neoriginálně kosmetika. Přítel nemá rád moc hmotné dárky, nerad se obklopuje věcmi, a tohle určitě využije a nebude na to sedat prach. Oblečení si musí vždy koupit sám, je hodně vysoký a hubený, takže v běžné konfekci se na něj špatně odhaduje velikost. Jeho koníčkem je sport, ale dělá ho na prakticky profesionální úrovni, takže potřebuje věci téměř na míru, nebo si je musí sám vyzkoušet. Na narozeniny jsem volila zážitek - poukaz do wellness, kam jsmeještě nestihli jít, takže tohle taky teď padá. Na Vánoce si dáme jen nějakou drobnost (asi parfém nebo jinou kosmetiku) a raději ty peníze procestujeme. Loni jsme si v době nejtvrdšího lockdownu dali 3 týdny v Panamě, spali v jungli, učili se surfovat, destinaci jsme vybrali 4 dny před odletem a ubytování měli jen na první 3 dny pobytu. Letos to bude asi podobné harakiri 😛
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj můj manžel miluje chilli a tak jsem si říkala,že bych mu něco takového koupila na vánoce jako dárek.Poradíte mi někdo co přesně koupit?
Odpovědět
Profilova fotka
@afroditka99 Ahoj jestli máte skleník,kupte mu semínka a ať se stará.Taková paprička Carolina reaper mu udělá určitě radost. Jinak je spousta eshopů s hotovými omáčkami, i sušenými papričkami.Stačí trochu googlit a vyleze toho spousta. Přeji žhavé Vánoce.
Odpovědět
Z mého pohledu bych nic nepěstovala a něco našla na netu.Zkoušela jsem takové věci pěstovat a nikdy mi to pořádně nevyrostlo.Jinak já mám také ráda palívé věci což se u ženy tak často nevidí jako u mužů.
Odpovědět
Nevím vůbec kde takové věci na netu hledat.A ty si třeba sama kupuješ nějaké pálivé věci?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?