Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ten koncový ročník (78) 79 jsi diskriminovala??? :-) a není tu už přeročníkováno? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se hlasi 77 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabča, no právě proto jsem to chtěla hodit na celá 70. léta ;-) , aby nebylo přeročníkováno :-) . 78 je ročník můj ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, jestli je to tím ročníkem, ale jsem už skoro měsíc nemocná :-( asi vadnej ročník, jak by řekl kámoš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) , no jo, jestli to není tím, že už se blíží "třicítka", alespoň u mě to tak je :-o . Každopádně se na ten věk vůbec necítíííííím :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky... v říjnu začnu chodit do irských tanců, šíííleně se těším... jen doufám, že to udýchám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem propadla spinningu. Irské taknce???? To zní lákavě. Ještě nikdy jsem o tom ani neslyšela. Akorát tak břišní tanečnice, ty jsou také dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
zkus si někde najít Lord of the Dance, díky nim jsem se na to dala... byla jsem na jejich brněnském vystoupení a před Rondem rozdávala letáčky skupinka, která to učí :-) je to super, náročný na fyzičku, ale super... je mi jen líto, že už nemůžu hrát fotbal... 2x 45min by mě zabilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé, ty jsi hrála fotbal??? To je super ;-) . Můj přítel je též fotbalista, ikdyž už tam je skoro nejstarší :-( , ale někdy ty mlaďáky strčí fyzičkou do kapsy :-) . Nesnáším když sportovci pijí a kouří .
Odpovědět
hhaha, 1973-vanoce..to tady asi nikdo neni :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, Marti, to jsi na tom jak má ségra, ale ta je již tak 12 let vdaná =-) , narozdíl odemě to vzala hopem ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D 1973 únor :-D :-D :-D , jsem nejlepší :-D :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No vida ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty ses bála, že jsi tu nejstarší ;-)
Odpovědět
1978 srpen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem leden 78, ségra únor 73 a druhá prosinec 70... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
září 1976
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že se tady schází prima parta :-) . Já rozhodně nelituju toho, že jsem se vdávala až po 3O, co vy, holky, jak jste na tom? Hledaly jste toho správného partnera nebo se vám prostě nechtělo do chomoutu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se nechtěla vdávat nikdy, říkala jsem si, že budu taková ta "stará panna - teta" , jak kdysi v těch starých filmech.... mám 4 neteře, takže bych se měla čím zabývat :-) a před necelýma dvěma roky jsem potkala Filipa a jsem už skoro půl roku vdaná... No, člověka to prostě najednou přepadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky do svatby nehrnula..., byli jsme spolu 10 let, když jsme se brali. Zato můj brácha to vzal hopem, v červenci se seznámili, v srpnu proběhla žádost o ruku a další rok v červnu svatba, to by na mě byla strašná rychlovka ;-) , ale každý to máme jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my se seznámili v prosinci, v srpnu mě požádal o ruku a v dubnu byla svatba :-) taky to bylo hopem... ale pevně si za tím stojím... v životě jsem necítila to, co k fildovi... i když jsem měla před tím JEN dlouhodobé vztahy... já myslím, že o čase to není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to není o čase, když víš, že je to ON ;-) . My jsme oba takový laxní pohodáři, ani jednomu se nám nechtělo něco měnit, nebo teda spíš zařizovat... Já mám např. ještě teď, víc jak dva roky po svatbě řidičák na starý jméno. :-D . Nesnáším úřady ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem hroznej rapl do zařizování, vdávala bych se klidně denně!!! přemýšlím, že bych si založila agenturu na organizování :-) tak co se týče výměny dokladů, nejsi jediná...takových případů znám dost... filip svoji občanku taky ještě nevyřídil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já bych se taky vdávala, kvůli těm šatům, strašně mě bavilo, že jsem byla středem obdivu ;-) , ale to má asi každá nevěsta stejně. My jsme svatbu vyřizovali skoro rok, vždycky jsme vyřídili jednu věc, pak pár týdnů pauza :-) , stresovat jsem začala až v dubnu, když mi došlo, že nemáme hudbu a fotografa. Brácha to měl jednodušší, ženil se rok po nás, takže prostě vzal všechny dodavatele, co jsme měli my, byli ověření ;-) . Moje kolegyně je vdaná 12 let a řidičák má pořád na dívčí jméno, to už bude trochu za exota :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
to teda je exot... :-D já mám štěstí, že mám hodně známých a polovina z potřebných byla na svatbě... fotograf, vizážistka, kadeřnice...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tos měla výhodu, já mám v rodině jen kadeřnici-tchýni :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ale ono je jedno, jestli je to kamarád nebo ne, hlavně, že to dobře dopadne... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau baby, duben 75, typický býk ;-) Taky už nejsem žádná juniorka, ale životem pěkně protřelá ženská... Druhá svatba teprve byla to vončo! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky vanusak :-) , vítej v klubu zralých žen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zralý jsme všechny, ne? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?