Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
helo, tak další srazík bude třeba tady, mám 4 postele, zbytek si přiveze spacáky. a nebo zbytek udám k sousedovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se bude aaa divit, až se vrátí a vše si přečte :-) ale nezávidím jí to, bude to trvat dlouho :-D i když třeba zítra tu tak dlouho nebudu, protože je bar zavřený
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: :-D
Odpovědět
taky nemůžu ponocovat každý den, vstávám ve čtvrt na 7 a vypravuju dítko do školy... aaa si pěkně počte, to je fakt :-D
Odpovědět
strana 99 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zítra ho asi nevyprovázíš, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, sabi věřím mu taky srazík klidně kdekoliv já tu taky nebudu zejtra tak dlouho, musím být hodná a jít spát, páč v pondělí zas brzo do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
na to, že jsem chtěla jen zakecat moje panenství je to dobrý, ne? :-D
Odpovědět
právě že zítra jo, zítra je pondělí :-D panenství zakecáno až až :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, tak se k tomu vrátíme co bylo s tvým panenstvím???
Odpovědět
Profilova fotka
holky, potřebuju, abyste mi poslaly nějakou aktuální fotku... zkopíruju proč? hele ale vážně bych byl rád, kdyby jste mi poslali fotky těch, co se chtějí fotit. Nemusejí být zrovna nahatý, pokud si netroufnete, ale přece jen bych se rád trošku připravil. Aspoň volba pozadí k vlasům, způsob nasvěcování, nějaká dekorace a tak.
Odpovědět
helo - panenství, strana 93 :-D promiň sabčo :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli :-D vrať se o dvě stránky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, nojo, já to mám, že dokud nespím, tak mám pořád ten určitěj den, takže dneska sobota, zítra neděle...přitom je dneska už sobota, a zítra pondělí, haha
Odpovědět
sabčo, já ti dám o dvě stránky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
počkej, to už jsme toho nakecaly tolik? to je fakt na straně 93? Mazec, to abysme kecaly další tři stránky...nejmíň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli: mám to stejně, dneska sobota...
Odpovědět
sabčo, já se budu muset někým nechat vyfotit, do kdy to potřebuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
fotit se budem za pár měsíců, takže je to asi jedno :-)
Odpovědět
no jo, nějak jsme to rozjely :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no sabi, taky jsi tam psala v 11h, že jdeš dělat hají a jak jsme to překonaly :-D a dostaly se o několik stránek dál fotku ti pošlu, ale asi ne dneska, doma mi to moc nejede a dlouho by se posílala
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře, konečně to tu frčí :-D
Odpovědět
musíme to stihnout, než novako porodí :-D a na stranu 93 můžu upozornit i o tři stránky dál :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli: taky jsem se tomu smála... říkaly jsme si s jojo, že ještě 37 minut do půlnoci a půjdem spát :-)
Odpovědět
to jsme ale kécky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ale notak :-D necháme už moje panenství být, ne? :-D
Odpovědět
tak jo, tak na stranu 93 už upozorňovat nebudu :-D
Odpovědět
za chvilku tu máme naší první 100 :-D
Odpovědět
a blížíme se ke 3000 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kamoš říkal, že to mám eposalt co nejdřív...abyste si to třeba nerozmyslely :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?