Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
9 let? já myslela, že "tomu" je 22 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já, jojo, ty, novako (ale je z dalek a těhu, tak uvidíme), sába... ale kamoš se bojí, aby se tolik holek za jeden den stihlo, aby to k něčemu bylo :-)
Odpovědět
fotky pěkný :-) daleko to není, ale špatný spojení, o víkendu jede poslední busík někdy odpoledne, večer už jenom do Prahy, ale odsud se už taky nedostanu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sem říkala, že můžem jet někam na víkend nebo třeba některá vyměkne :-D jako třeba jojo teď, buď šla pařit za sousedem nebo usla na klávesnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no není - je 19, ale některým je vlastně 22, ale těch se zbavujeme, už jsou staří, choděj když chtěj jen na konzultace
Odpovědět
jojo nevyměkla, jojo musela restartovat pc :-D stejně jako když mi fotky poslala aaa :-D můj pc je asi zatížený na vnady :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, jojo už je zpět, nedezertovala!!! klidně můžeš přespat, není problém :-)
Odpovědět
tak si holt kámoš na nás musí vyhradit čas od rána raníčka až do noci - já chci stejně tmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neusla, vypadá to, že mu psala sms :-D mě je to jedno, kde kdy jak, jen to msím vědět, aspoň měsíc dopředu
Odpovědět
jhelo, ty mi koukáš do obýváku, co? :-D :-D ještě jste zapomněly na aaa, ta si to určo zopákne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v ateliéru bude mít tmu¨ jo můžeme udělat víkendík nebo večírek, u mě na terase
Odpovědět
takže to bude něco jako sraz větviček? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
víte, že na celém beremku teď jedeme jenom my? všichni chrupkaj |-|
Odpovědět
Profilova fotka
OK, já to beru, sraz větviček s příjemným focením a večírkem na terase :-) do kdy máš heli ten byt? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jen mě to tak napadlo, nečekala jsem, že bueš restartovat pc jojo, něco jak sraz větviček a abysme si nepřišly staré a ošklivé, tak se vyfotíme, jak jsme krásnéí náhodou včera mi řekl 20 letý kluk - no náhodou, bych si s tebou dal říct! tak me to potešilo :-D
Odpovědět
co všechno člověk nevymyslí v jednu ráno :-D takže srazík, ok no jo, já po nocích nemám co dělat, tak restartuju :-D
Odpovědět
helo, ale jde o to, jestli ty by sis dala říct s ním :-D :-D stál za to?
Odpovědět
Profilova fotka
jen ať spinkaj, my jsme noční ptáci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi: do konce srpna, to je času dost a dost já jsem zas noční pták, dneska jsem došla dom v šest ráno, nojo, sabi jsem se tak sekla u honzíka a spala jsem dlouho a odpoledne taky a ted zas jedu akorát nemám nic na pití, dala bych si pivko nebo šampáno
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, no možná jo, ale je to klient, takže nic
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, kamoš píše, že když nás bude víc a bylo by to třeba na ty dva dny, mohly bysme jet k němu na chatu... je to tam prý super, nějaké 2 rybníky, stará stavení, louky lesy pole lán... :-D
Odpovědět
teda sabčo, ten kámoš tě fakt musí chtít.... :-D :-D
Odpovědět
helo, tak aspoň koukat můžeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi to začíná vypadat zajímavě??? copak tam s náma hodlá dělat? určitě má spoustu nevybouřených kamarádů
Odpovědět
Profilova fotka
helo, ty jsi nenasyta :-D zajímavý to je...začínám se fakt těšit :-)
Odpovědět
helo, tak sousedem jsi pohrdla a nevybouřených kamarádů by se ti zachtělo? :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
koukat můžu, to je jediný
Odpovědět
Profilova fotka
nechci tam mít další čumily, bude stačit jeden...fotograf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je, já sem myslela, že nás tam chce zatáhnout a prodat :-D sousedem jsem nepohrdla, akorát je daleko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
heli, neboj na 100% mu věřím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?