Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tolik reklam v jednom filmu jsem už dlouho neviděla!
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé, teď tam bude můj miláček :-D
Odpovědět
tak mi přišla další sms, že vidí, že ještě svítím, ať prý přijdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
téda, ten tě nahání ;-)
Odpovědět
třeba má fakt jenom chuť na panáka a nechce pít sám :-) ale pokoušet to nebudu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať dojde dom a ty si s náma můžeš psát i nadále :-)
Odpovědět
fakt mě za tu hodinu přešlo spaní :-) já zas budu ráno vypadat :-D sabčo, musíme si promluvit. fakt dovolíme hubeňourům, aby se s námi mohli fotit? :-D jsi si jistá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela říká, že kamufluje a já ji věřím!!! už ji znám dost dlouho, abych věděla, že mi nekecá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ccccc, chvíli tu nejsem a hned diskriminace??? ještě že aspoň věkem k vám patřím, že mě nemůžete vyhodit :-p sabi, kdo je tvůj miláček??? jojo, soused neúnavnej, což
Odpovědět
Profilova fotka
a to se budete fotit ÚPLNĚ nahý???
Odpovědět
tak když to říkáš, tak já ti věřím. helu berem :-D já nevím. žíznivej? přítulnej? povídavej? smůla, já nepiju.
Odpovědět
helo, jak budete? snad budeme :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
o mě beze mě!!! ale já vás převezu, když to o mě tvrdíte, tak do května to bude pravda :-D
Odpovědět
tys mě nepochopila - já psala budeme, jako včetně tebe, víš?
Odpovědět
Profilova fotka
heli, akt bývá nahatej, ne? :-D tak ten jeden kámoš říkal, že to dělá jako koníčka a prachy nemáme řešit...teď mi posílá foto, abych viděla, co dělal jako poslední :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ahá!!!! tak to jo...ale úplně nahý??? to se budu před váma stydět :-D
Odpovědět
pošli mi to na mejlíka, sím, píšu do IP
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky sabi, sím
Odpovědět
sabčo, když po tobě kámoš tak touží, abys to za nás ještě nemusela zaplatit vlastním tělem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, sabi, jsem se musela ujistit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabča by to mohla pro nás udělat, ne?
Odpovědět
taky si myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebojte, vlastním tělem platit nebudu ;-) já to nějak ukecám :-D holky, ty fotky jsou skoro stejný, to je super!!!
Odpovědět
sabčo, máš 2900 :-D :-D no jo, ukecávání ti šlo od mlada, co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, další hezký číslo, já dneska jedu :-D máte to tam...a v ukecávání jsem mistr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ty prcičky jsou z roku 2001, to valí jak blázen!
Odpovědět
Profilova fotka
no pěkný fotky!!! tak to jsem na nás teda zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
já už se začínám těšit, uvidíme, co na to novako, asi to bude daleko :-( co ty jojo? pro tebe to tak daleko není, ne? heli, co sába, řeknem jí taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, čas letí jak blázen nejhorší je, když děcka v práci pustěj nějakou písničku a já říkám ty jo, to jsem poslouchala v 15 a pak si uvědomím, jak je to dávno....a že jsem od nejstarších klientů už 9 let, mazec!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
řekneme jí, aspoň se bude mít čím chlubit :-D a kdo se ještě bude fotit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?