Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, hromadný akt :-D reklama je na houby, ale on je úžasnej, na to, že to je blonďák se mi líbí
Odpovědět
helo, smůla, hubeňoury neberem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale já nejsem hubeňour, kdes to vzala????
Odpovědět
Profilova fotka
aaa si nechala udělat krásný akty a my se tak namlsaly, že jsme se domluvily, že do toho půjdem taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš plochý bříško, my máme pneumatiky :-D
Odpovědět
já chci taky plochý bříško... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to bude paráda!!!! ty vado, jak má přilepnýho toho pinďoura :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jim je super exkluziv:-D
Odpovědět
Profilova fotka
helčo, do května můžeš přidělat pneumatiku, pak tě vemem :-D
Odpovědět
nebo bychom mohli helu vzít jako těhuli v osmým měsíci :-) ale to už ais nestihne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty vado sabi :-D moje plochý bříško je taky pneumatika, ale asi to dovedně maskuju :-D jinak teda jsem začala chodit na spinning, chci aspoň dvakrát tejdně, ale ne vždy to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
dobře heli, věřím, že to teda umíš kamuflovat! :-) počkám, až mi dají kamoši vědět a řeknu vám, jo? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
helo, my ale mluvíme o pneumatikách, ne o špíčku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže do května pneumatika nebude ale můžu vás motivovat ;-)
Odpovědět
jasně, uvidíme, porovnáme nabídky :-D :-D o nás bude velký zájem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, všechny děti na tý fotce jsou tvoje???? tak já na vás budu aspoň koukat, můžu???
Odpovědět
sabčo, steakman po tobě vedle zatoužil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: věř tomu, že zájem o nás bude :-) aspoň pokud to bude fotit některý z těch kamošů, už mě ukecávají dost dlouho :-) heli: můžeš mě motivovat... můžem chodit sportovat, ale spinn nesnáším :-)
Odpovědět
můj je ten v zeleném tričku, zbytek jsou od kámošky - kluci dvojčata s bráchou :-D :-D :-D koukat na nás? já se budu před hubeňourem stydět :-D ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, ty máš sabi kámošů :-D a na víc steakman po tobě touží....vidíš i s pneumatikou máš úspěchy budeme chodit na ty tance, jestli to bude rozumné....a plavat můžeme
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: už jsem koukala a pozvala ho k nám :-) helo: kdepak, už jsem se rozhodla, že se vyfotíš s náma :-D OK, tanec beru a plavání uvidíme ;-) a steak po mě touží protože mám všude fotky bez pneumatiky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tak to jo, čtyři děti to je mazec nevypadáš na fotce nějak tlustě...myslím, že jsme tak nastejno ;-)
Odpovědět
helo, to je dva roky stará fotka :-( a teď mi ji žiraf smaže, protože jsem přiznala, že není aktuální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nakonec se tu navzájem hezky pochválíme a bude nám dobře :-) ježíš, ta reklama je docela často, co?
Odpovědět
Profilova fotka
a já toužím po steaku, ale opravdovým, už asi tejden mám na něj chuť, zejtra si ho udělám na oběd, mńam.....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: snad nebude ziraf až tak zlá, ne? :-D moje je taky dost stará :-D
Odpovědět
teď jsem zažila docela trapas. na gyndě kamufluju svoji váhu, vždycky nahlásím tak o 10 kg míň :-D a teď se mě zeptala sestřička, kolik vážím a já se jí zeptala a kolik to bylo minule? :-D :-D tak jsem přidala 3 kg :-D
Odpovědět
jé, sabčo, změna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda je, mě pěkně štvou.... prosímtě jojo, to by musela smazat většinu fotek v profilech však od čeho bysme byly, kdybysme se nepochválily
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, už jsem aktuální a teď si mě všichni popletou :-D to je dobrý, mě na gyndě vypekla tak, že si mě sama zvážila :-D heli, můžem zajít některý den ke kámošovi do restauračky, je to kousek od baru. Dělají tam nejlepší steak jaký jsem jedla a k tomu uzoučké propečené hranolečky! Mňam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?