Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
musím si sbalit alespoň spoďáry.... :-D a kulicha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych jela na hory, sakra, pitomej bar!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
červený nebo bílý spoďáry? :-D
Odpovědět
aaa: no pneumatiku, no... nějak mi to přes noc narostlo :-D :-D :-D spoďáry a kartáček, to jsem zamlada nosila v kabelce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mi připomína Brigitte Jones, když se balila do Paříže. Hlavně nezapomeň spoďáry. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: mě to taky sakra narostlo, ale do tepla na shození času dost, ne? :-) fakt jsi to nosívala? já nic, mě to bylo jedno, zuby jsem si ráno čistila prstem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako: to ale byly spoďáry!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to jsi dobrá :-) , já nejspíš získám diplom od vlekařů, za to, kolikrák budou kvůli mně muset zastavit provoz ;-) sabčo-ani víkend neurvete? ;-(
Odpovědět
fakt, ale brzo jsem se vdala, to už jsem pak v kabelce nosila jiný věci. respektive jsem kabelku nenosila, spíš tašku ke kočáru :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ani víkend, hlavně nejsou love :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brzo? co to je, brzo?
Odpovědět
tak dámy, už jsem si založila obálku s nápisem FOTEČKY - začínám šetřit :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sabčo-vezmu si teplý spoďáry :-D , až budu zkoušet kvalitu sněhu (jako v Jak vytrhnout velrybě stoličku), bylo co fotit... :-D . Fotky samozřejmě dodám ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já mám barkas, kasičku, tam mám kilo...od narozek, teda mohlo tam být víc, ale já tím splatila jeden z mnoha dloužků na baru, takže nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak to se budu moc těšit!!! jojo: ale napadlo mě něco jinýho, tak založ obálky dvě a šetři i na mě :-D
Odpovědět
brzo, to je ve 22 a půl. ve 22 a třičtvrtě jsem už vozila kočárek. v 25 jsem už byla rozvedená. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ale bez legrace, já bych do toho docela šla. Jen mám obavu, aby to nezatížilo náš rozpočet. Nevěřily byste, jak jsou všechny ty pitomosti na mimčo drahý. A to ještě nemáme hotový byt (potřebovali bychom tak 100 tis. finanční injekci). :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-zase jsi byla krásná mladá maminka a všichni si určitě mysleli, že vozíš sourozence :-)
Odpovědět
novako, taky si nedělám srandu. podle toho, co psala aaa to rozpočet až tak nezatíží.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, bereš to hopem ;-) ale každá zkušenost tě jen posílí!!! No, teď si můžeme vzít nějaké "ideály" z Prciček :-D novako: jestli tě uklidním, my bysme potřebovali tak melcek a půl :-) ale mě se ta myšlenka líbí taky, zkusím se zazíka zeptat...
Odpovědět
Profilova fotka
Novako-ten náš fotograf fotí i těhulky, moc hezky o tom mluvil... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tu cenu furt nevím :-( búúú
Odpovědět
Profilova fotka
Prcičky-můj oblíbený odpočinkový film.... :-D
Odpovědět
aaa: :-D novako: ale věřím, já teď lituju, že jsem si před lety věci na mimčo nekoupila, většinu jsem měla půjčenou a vrátila. za pár let, až zapracujeme na mimi, budeme muset všechno nakoupit...
Odpovědět
Profilova fotka
Písněte mi do IP s čím můžu počítat. Prosím.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to sem dám.... 4 tisíce za cca 100 fotek
Odpovědět
Profilova fotka
novako, zatím zjišťuju podmínky u toho kámoše...takže až budu něco vědět, napíšu vám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak to není špatný, 4000*4 to je vejvar :-D no, holky, promyslíme možnosti a domluvíme se...jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super! Díky. Aaa: To není špatné (40 Kč za fotku), ale musela bych jít do menšího počtu. 4 tis. jsou dvě dětské postýlky... ;-)
Odpovědět
sabca: jo jo, brala jsem to hopem, proto už se mírním :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?