Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gipsy mám ráda, vždycky mě rozhejbaj... Němcová má frňák nahoru, šiša...
Odpovědět
Profilova fotka
sabco-ty jsi celá já :-D , já zase lezla s klukama přes plot na třešně... kočárky a panenky-nic pro mne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Benešov není tak daleko... a já si uvědomila, že mám kamaráda fotografa a ten by mě nahou viděl rád :-D má mě rád a fotil mi svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já stříhala panenkám vlasy... já mám samý dobrý příspěvky 2666, 2700 :-)
Odpovědět
a peťka si dá s námi repete, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co peťko? :-D a novako teď může taky, když má pupíček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jděte do toho a chci vidět fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dovedete si představit tu mánii? tři holky krev a mlíko? by se zbláznily...nakonec bysme to ještě někam dotáhly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zbláznili...ti muži :-D
Odpovědět
aaa: jestli do toho půjdu, samo že ti taky pošlu fotky :-) náhodou, ženský s pupíčkem jsou strašně sexy, mě moc mrzí, že žádnou pupíkatou fotku nemám :-( takže už jsme čtyři, novako a aaa se dobrovolně povinně přidají :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo. Napište kdy, kde a budu tam. Jen to musíme stihnout do června. :-D
Odpovědět
sabčo, tak co, prubnem tvýho foťáka nebo toho osvědčenýho od peťky? možná bychom to měly nechat na novako, kam to má blíž, přeci jenom pojede s pupíkem...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
do června to zvládnem!!! domluvím to s fotografem...chtělo by to, jak začne teplo a kvést kytičky, tak venku, to by bylo krásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se přidám dobrovolně :-) píše mi kamarádka, že bere zítra sebou balík kojenecký vody (má mimi-to ji omlouvá :-D ) a druhá (bezdětná a netěhotná) že bere pročisťovací čaj.... co to je???? to zase budu kalit sama s chlapama???
Odpovědět
peťko, kolik že za to cca? ;-) klidně do IP
Odpovědět
Profilova fotka
z Chebu je to všude daleko :-D a kámoš by aspoň "udělal" cenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to je úděl nás "nenormálních" žen :-D
Odpovědět
aaa: a to chceš balit lyže? s takovým kolektivem? stejně budeš jenom chlastat s chlapama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabco, ten fotograf je z Chebu? To mám za bukem. :-D
Odpovědět
sabčo: v přírodě to bude krásný, ale na tu svoji pneumatiku potřebuju hru světla a stínu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, z Hradce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam zůstaneme do noci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se mi to nějak hrozně blbě zobrazuje. Normálně se mi nezobrazilo, co psala Jojo a Sabca. :-| Tak se omlouvám, že píšu trochu z cesty...
Odpovědět
to by šlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co chystate nestydy jedny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jakou pneumatiku? případný nedostatek zakryješ šátkem, ale věř, že ta pneumatika je nakonec přednost ;-) , fotky hubených holek jsou všude, ale my jsme normální ;-) lyže sbalím a taky placatku slivovice, já jim dám čistíci čaj.... pivo je taky pročisťující :-)
Odpovědět
peťo, nebal, stejně budeš jenom chlastat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
v poho, z cesty jsme všechny :-D já fandila ze srandy bučkové (protože bývalý je Bučko) a ona to fakt vyhrála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti, nabal basu piv a vrať se :-D
Odpovědět
vrať se pokud možno celá :-) já jsem z hor přivezla diplom za kličkování mezi krtinami :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?