Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vypadají jako by byly naklonovaný, jsou všechny stejný :-S , jedině ta kudrnatá je jiná...
Odpovědět
sabca: to bych ještě musela koupit ty bílé slipy :-S missky? docela pipiny. mám tv za zády, tak jenom poslouchám, ale nedá se to :-( novako: hojky :-) aaa: vidíš, jaký by to měla úspěch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já fandím číslu 9 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-nehecuj mě, jsem dost trhlá, abych šla a udělala to :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: my ti půjčíme :-D já mám telku z boku, takže taky spíš poslouchám...
Odpovědět
sabča: sama šetříš, abys koupila červený trenky, to ne a teď bys půjčovala? ty jsi zlatíčko :-D :-D :-D aaa: jsme si dost podobný :-D :-D :-D
Odpovědět
sabca: ty jsi asi nemyslela prachy, co? ty jsi myslela ty slipy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: právě, chci ušetřit i tobě... můžem si to posílat vzájemně poštou, jedna koupí ponožky, druhá trenýrky a já bych mohla teda ještě bílé tílko :-D aaa: kecáš? ale vem foťák, ráda bych viděla obličej souseda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nekecám, kamarádi o mě říkají, že jsem cvok... vždycky se čaká, co zase vyvedu... :-D :-D :-D ,manžel občas dělá, že mě vlastně nezná... to tak, ještě foťák na něj vytáhnu a přestane mě i zdravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak zapni kameru, zapleť ji do vlasů a hodíš nám sem kamerovku :-D nebuď a mazej!!! :-D
Odpovědět
tak tě budou zdravit jiný, no bóže :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo: přesně tak, pokud nemají jen jednoho... aaa: jo a před jeho manželkou se dobře ukryj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem. Už pátý měsíc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
budou mě zdravit v Bohnicích na uzavřeném pavilonu, co? :-D Vy, provokatérky :-D Novako-gratuluju :-) :-) :-)
Odpovědět
aaa: mně ještě nic nepřišlo :-( :-( :-( tak jestli maj jenom jednoho souseda, to by bylo škoda si to s ním rozházet, soused se třeba jednou hodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: Myslíš, že je k čemu? ;-) Já si občas říkám. Propána, co jsme to udělali. :-D
Odpovědět
novako: smí se gratulovat? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-nestraš mě, že jsem to poslala někam jinam.... odeslalo se mi to =-) :-N , to se picnu, jestli na to teď kouká někdo jinej... jdu se na to podívat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jojo. No, nevim. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: nech se zavřít do černovic, tam tě můžu navštěvovat a dál hecovat :-D novako: ať jste zdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, jojo: to by byla prdel, kdyby ty fotky dovalily jinam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabco: Díky. Ty taky!!!! Třeba by se díky tomu z Aaa stala top modelka nebo aspoň sexsymbol. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-děsná prdel :-D , tobě to přišlo? jojo-poslala jsem to znova ;-) novako-to mimčo bylo neplánovaný? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě, fotky jsou to fakt povedený :-D zase vybrali samou tuctovku :-( můj kuň je 11, Elisaved... ta 5 je příšerná! nesympatická blbá blondýna...
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: Bylo plánovaný, ale vzhledem k věku jsme očekávali, že to nějakou dobu potrvá. A netrvalo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa-jasný, mě to došlo!!! :-) novako: kámoška chtěla mimi tak za dva roky a myslela si taky, že to bude trvat...otěhotněla napoprvé...k jejímu překvapení...
Odpovědět
Profilova fotka
Sabco: To se tak někdy sejde. :-D O to víc mne mrzí, že to Digi nevyšlo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vyjde to příště...nic není náhodou...třeba by děťátko nebylo zdravé, tak to osud zařídil takto..
Odpovědět
Profilova fotka
novako-tak to je fajn, že se hned zadařilo... musím kouknout na MK, jestli tam máš album ;-) sabčo-tak se nerozčiluj, založíme si svojí soutěž a budeš předseda poroty, jo? :-D nebo, že bysme rovnou soutěžily o korunku????? to by nově stoupla sledovanost :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?