Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám, jdu juknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou kravky kritický!!! Vždyť je to úplná bomba :-) fakt se mi moc líbí!!! dojdou víc jak dvě? :-D
Odpovědět
aaa: jak to, že sabča má protekci? já tě včera chválila víc :-D :-D :-D čaues, větvule :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: víš, co by ti na to řekl můj švagr? ty se z toho lezení do pr*ele jednou nevrátíš :-D ne, pardon...ale mám tu hlášku ráda, tak ji použiju kde můžu :-D a jinak vitaj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: stojím si za svým, jsou fakt moc hezký...nejen, že jsi na nich moc pěkná. ale něco z nich dýchá a tak to má být :-)
Odpovědět
to je krásná hláška, odkud to má? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky jojo :-) , klidně ti to pošlu taky.... strašně dlouho se to odesílá, protože ty fotky jsou velký.
Odpovědět
Profilova fotka
ani nevím... nebo ještě používáme konec jednoho vtipu: stojí bača před chalupou a najednou buch, přijde blesk a zapálí mu to chalupu, bača nešťastnej a kouká, shoří mu tam i žena, od ní blafnou ovečky a všechno, co bača na světě má...obrátí oči k nebi a prosebným hlasem k nebi říká: Pane Bože, proč? co jsem ti udělal? Najednou se zjeví Bůh, zamyslí se a říká: "já ti ani nevím, ale nějak mě sereš" :-D
Odpovědět
aaa: IP. když se ti bude chtít... sabca: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, fotky jdou v pohodě zmenšit...pak to pošleš v poho!!! :-)
Odpovědět
aaa: jestli jsi technický typ jako já, tak nevím nevím s tím zvětšováním :-D teda zmenšováním :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale no tak, holky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
hej, na co zase myslíš? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pokud jde o zmenšování, tak na nic :-D
Odpovědět
já bych taky radši zvětšovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, sabčo :-D :-D :-D , fotky zmenšit umím, mám na to program, ale naučila jsem se to teprve nedávno. máte to v mailu, příjemnou zábavu :-D zvětšování je zábavnější :-D :-D :-D
Odpovědět
se nám to zase zvrhává...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D holky dost, musím jít balit na hory, ráno jedeme, jsem schopná zapomenout lyže, když mě budete rozptylovat :-D :-D
Odpovědět
aaa: to v poho stihneš, my se sabčou jsme včera šly taky spát až dneska - do rána stihneš tooolik věcí, např. nasadit manžovi bílé slipky :-D :-D a přijít za ním s nabídkou kvalitního sexu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D manžel je v práci.... ale mohla bych ho přivítat ve flanelovém pyžamu a teplých ponožkách :-D :-D :-D s pleťovou maskou a natáčkama....
Odpovědět
zazvoň takhle vymóděná na souseda, ale o kvalitním sexu bych se radši nezmiňovala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ty budeš dnes asi zvětšovat jen kufr, co? :-D a co teprve barevné ponožečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, koukám na miss a jsou tam borci ve zlatých trenýrečkách :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky! Trochu vás zanedbávám. :-N Ale teď jsem víc na koníkovi - každá rada dobrá. :-) Aaa: Pěkná fotečka v pase. ;-) Digi: Strašně moc mne mrzí, že vám to nevyšlo. :-( Držím palce při dalším pokusu!!! Sabco: Musela jsem se juknout na ten nový účes. Super!!!
Odpovědět
sabca: dneska jsem si koupila krásný barevný proužkatý ponožky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, chudák soused.... musela bych se posilnit veselým kalíškem :-D :-D :-D , pak by možná přestal kontrolovat, jestli je dobře vytřená chodba :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
novako-ty jsi těhu??? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
novako: díky!!! :-) jojo, taky raději zlatý trenýrky než podprdy :-D ale baby jsou dost nudný... jojo: tos měla přítelákoví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejvíc sexy jsou takový ty ponožky se zvířátkáma.... mám jedny s kočičíma hlavama :-D , nosím je, když jsem nastydlá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám se santovskou hlavou, ale i rukama a nohama :-D miluju teplý a divný ponožky... Elisaved je moje favoritka!!! je to Brňanda!!! a hezká :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?