Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.imdb.com/gallery/granitz/2...
Odpovědět
snad si kdysi nechala zmrazit vajíčka a jedno omylem použili. a Jon Bon Jovi s tou malou měl něco společnýho, ale nevím, co, já to viděla, až když dcera k ní přišla bydlet. jo, Chaplin, to je on :-)
Odpovědět
jooo, to je on
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem taky viděla, až když dcera přišla k ní...nahoře máš odkaz Robert Downey Jr. :-) moc hezkej chlapík, se špatnou minulostí :-)
Odpovědět
jakou má minulost? povídej, přeháněj...
Odpovědět
Profilova fotka
feťáček...ale dostal se z toho :-)
Odpovědět
aha. tak aspoň že tak. protože je k sežrání :-D mňam
Odpovědět
taky nám ho tam dneska mohli ukázat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.csfd.cz/herec/145-downey-j... jj, je boží :-D
Odpovědět
dík :-) tak se jmenoval Larry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://foto.osobnosti.cz/robert-downe... Toto je fotka!!! hmm :-)
Odpovědět
vy nás ale zásobujete, pane Karfík :-D mimochodem - napsala jsem příspěvek číslo 2555 :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ty jsi šikovná :-D proklikej ten poslední odkaz, jsou tam moooc hezký fotky, i když s fousama vypadá děsně :-D
Odpovědět
s fousama ne... já má teda vkus. líbí se mi Kraus. teď Downey. Willis. Hanák. :-D :-D :-D
Odpovědět
pořád klikám - to se mi to bude hezky spát ;-) a ty sny :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, hlavně jak budeš snít :-D
Odpovědět
už je sobota, jdu do peří... takového si ho pamatuju z Ally http://foto.osobnosti.cz/robert-downe... díky, sabčo :-D a dobrou :-)
Odpovědět
už jsem psala, že mám bujnou fantazii :-D dneska se mi nebude zdát o miláčkovi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak přeji krásné sníčky, dobrou (jak se to říká?) s kobrou :-)
Odpovědět
Jé vy jste se tu zakecaly a já tu nebyla a zrovna o Robertu Downey Jr., toho mám taky moc ráda, už se mi o něm i zdálo. 8-) A viděla jsem film, kde hrál homosexuála a začal si něco s Tobey Maguirem, což je můj největší oblíbenec a tam byli sladký oba. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky kozénky, já se včera šla věnovat manžílkovi (bez červených trenek :-D ) úplně se červenám, děkuju za to chválu svatebních i sexy fotek :-) , jste zlatíčka :-) já sem ty fotky zase na chvilku dám, někdy pozdě večer, buď dneska, pokud tady budete, nebo až po horách. pokud jste některá zaregistrovaná na facebook.com, můžu vám tam autorizovat přístup do soukromé fotogalerie ;-) já ty reakce v albu víceméně čekala... jinak mají fotky u každého naprostý úspěch :-) , hodně kamarádek do toho chce jít taky... fotil to stejný fotograf, co nám dělal svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
zkusila jsem tu fotkuv pase trošku zesvětlit... ale moc to nejde, není pak už hezká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, už je to v poho, hned jsem si toho všimla...moc ti to tam sluší:-) a co ti ty šiše psaly do alba? já tam ze začátku taky měla dva pitomce... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, co by tak mohly psát.... komentovaly mojím postavu, přitom na těch fotkách, které jsem tam dala, nebylo vůbec nic vidět. docela hnusný komentáře, ale lidi už jsou takový :-|
Odpovědět
Profilova fotka
postavu? neshledala jsem na ní nic špatného!!!NIC!!! :-) asi jsi dřív některé z nich šlapla na kuří očko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-dík :-) , nejsem dokonalá, ale to není nikdo ;-) , ty vzkazy byly od anonymů, ne od holek, co znám odsud. nechala jsem je tam 2 dny a tohle byl výsledek :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty fotky tam byly dva dny? sakra to bylo kolem vánoc co? já měla fofr a nebyla jsem tu...tak dneska čekám, že mi je tam aspoň na chvíli hodíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo, pošli mi do IP mail, něco ti pošlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už na tom pracuju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?