Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
škoda, že nám aaa utekla :-)
Odpovědět
stejně to čte a červená se, jak ji tu chválíme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nechce se za toho vměšovat, abysme nepřestaly :-D
Odpovědět
aaa: nepřibalíš manžovi na víkend červený trenky? nebo slipy? ať máte na horách zábavu :-D :-D :-D
Odpovědět
tak jsem právě napsala miláčkovi, o čem jsme tu debatily - prý všechny skoro třicítky, co zná, jsou podobně zvrhlý :-D :-D :-D asi mu ty červený trenky seženu ;-)
Odpovědět
teda skoro všechny, se mi nějak popletla klávesnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty bílý slipy jsou lepší a pruhovaný ponožky po kolena :-D koupíme to manžílkům, vyfotíme je a přepošlem si fotky :-D
Odpovědět
to píšeš, jenom abys ušetřila za trenýrky, když už slipy máte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pravda, pravda!!! to víš, musím šetřit, když jsme teď v dluzích :-D
Odpovědět
a kdo není :-D tak jo, ze solidárnosti hlasuju pro slipy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkujííí!!! :-D ale abych byla solidární já, tak příště koupíme ty červený trenýrky, jo? :-) ponožky vybereme každá z dostupných v šatníku ;-)
Odpovědět
ok ;-) ponožky... tak přítel žádný hrůzy nenosí, ty bych musela koupit taky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych ještě nějaké pozůstatky z bydlení u rodičů našla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, kolik dílů má Ally McBeal? teď koukám na poslední epizodu páté řady a vypadá to na konec??!!!
Odpovědět
já to zjistila taky asi před deseti minutama :-(
Odpovědět
Ally má hezký šaty
Odpovědět
Profilova fotka
takže fakt konec?! to je divný! je to dojemný, až se mi chce plakat :-) to jak se jí zjevuje její dávná láska... taky mi umřela má první (platonická) láska a je to divný...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, šaty jsou krásný... a ona si na tu ultraštíhlou postavu může dát cokoliv :-)
Odpovědět
to je smutný...
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo...to je mazec...jak to člověka umí chytit za srdíčko...
Odpovědět
jak vlastně umřel Billy? já to tehdy neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem taky neviděla, ale měl rakovinu, ne?
Odpovědět
to nevím, já to sledovala na koleji, když to ještě dávali od osmi. pak jsem nějak přestala mít čas...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, taky jsem ty poslední epizody už nesledovala... ale Billy má hrozně milý úsměv, že? :-)
Odpovědět
asi budu škemrat, kdo má Ally stáhlou na dvd... asi jsem o moc přišla.
Odpovědět
Profilova fotka
na začátku by člověk nečekal, jak to dopadne, co? ale ty díly Bon Jovim se mi moc líbily :-)
Odpovědět
teda to jsou tydýti, dát po takhle dojemným konci Srandičky :-D jo, Billy je Billy, slaďoušek :-)
Odpovědět
Bon Jovi, to jsem zrovna párkrát viděla, divila jsem se, jak Ally přišla k dceři :-)
Odpovědět
mně se nejvíc líbil ten chlap - jak se jmenoval? s brýlemi, taky právník, smysl pro humor, rozvedený, dítě, odstěhoval se kvůli dítěti pryč...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to se mi líbilo, jak posilovali... tak to zas nevím já, jak k ní přišla? ten co hrál Chaplina?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?