Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
aaa: teda červený trenky jsem už dlouho neviděla, napsled snad na Duškovi v Pelíškách - přišel jsem s nabídkou kvalitního sexu, tam je snad měl :-D ale jestli měl i bílý ponožky... to fakt nevím ;-)
Odpovědět
verun: :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ti s tím nejmenším mají vždycky nejsilnější řeči... dlouho nás v práci provokoval kolega svojí "anakondou", až jsme ho zatáhly do zázemí a vysvlékly z gatí, ten vejskal jako ženská.... no a z anakondy se vyklubala žížalka. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já červený trenky viděla snad naposled na základce na těláku... pokud tedy nepočítám nabídku kvalitního sexu... tam měl myslím černý ponožky.. :-D
Odpovědět
nebo bílý slipy.... fuuuj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, on měl keců, jak je úžasnej v posteli, tak jsem si říkala, jo, konečně si jednou užiju... a já měla co dělat, abych se nepotrhala smíchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježíííííš, bílý a zapraný....... blééééé :-D
Odpovědět
bílý slipy - to je pro mě dokonalá antikoncepce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-tak si užila-parádní legraci, ne? to se taky počítá.. :-D :-D :-D
Odpovědět
sabca: tak v podstatě sis užila, ne? ses aspoň pobavila :-D :-D
Odpovědět
aaa: máme stejný myšlení :-D
Odpovědět
aaa: promiň, říkají mi blesku, ale nemáš jinou fotku v pase? hezká
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se mi po tom smíchu bude krásně usínat...mějte se tu hezky a zase příště na "napísanou" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem to taky chtěla napsat (o nové fotcee)...no moc jsem se nepobavila, jak se chcete vymluvit? a teď to dilema - vymluvit se (ale už jsme oba nazí) x přežít to (doufám, že jen chvíli)...to je masakr!!! A já manžovi bílé slipy koupila - schválně...když se chceme zasmát, dá si je j:-D
Odpovědět
verun: dobrou s kobrou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru, dobrou... aaa, nemůžu říct, že je fotka pěkná, protože na ní skoro nic nevidím, je pro mě moc tmavá...rozliším tam jen rysy, ale ty jsou dobré ;-)
Odpovědět
aaa: to je jedna z těch fotek, viď? ty, cos dala do alba na tu chviličku, byly úžasný, a jak ti je některé "gratulantky" evidentně záviděly... bylo mi to líto, vždyť k tomu, abys nám je ukázala, jsme tě v podstatě donutily...
Odpovědět
sabca: u nás by to asi fungovalo, že když by miláček nechtěl sexík (COŽE???), tak by si je vzal, protože jak bych je uviděla, veškeré erotično by bylo v.... Podolí v lékárně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, v albu, aha, já myslela v pasu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nás to rozveselí a pak se na sebe vrhnem...je jedno, co má na sobě...stejně to sundá, ne? :-D
Odpovědět
ne, v pasu... v albu bylo někdy v prosinci pár foteček, asi dvě, ale krásných
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tenkrát jsem to taky nestihla :-(
Odpovědět
no sundat by to měl, kdyby to nesundal, jéžiš, já mám bujnou fantazii, já to vidím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alcatko.j, 20. prosinec 2007 v 11:02 petko, vyser se na ty kundy, co tu bliji ty svoje moudra ses krasna, mlada, mila holka a urychlene sem vrat tu nahatou, ja ji nevidela tak toto je super reakce!!!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: hoď mi sem chvíli ty fotky!!! Prosím, prosím :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
aaa: sorry, že o tom debatujeme bez tebe :-) přesně tak. ty fotky byly úžasný. krásně cudný, přesto děsně erotický. kdo to fotil, to je u mě Pan Fotograf, ať si říká kdo chce co chce. a aaa je fakt krásná ženská. howgh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: teď jsem si tvé svatební fotky prohlédla pořádně, jsou fakt nádherný!!! ty šatky jsou úchvatný...
Odpovědět
jsi mě nalákala, jdu taky kouknout :-)
Odpovědět
šaty jsou krááásný... mně se nejvíc líbí fotka č. 4 - vysmátá nevěsta ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?