Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky kočičandy, co vyvádíte? já peru a žehlím ]-( , ale večer jdeme do řecké taverny na véču a bude tam živá řecká hudba, se těšííííím x-) , já miluju a ujíždím na všem, co je řecké :-) :-) :-) . Digi-jak je, v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóój, tak to ti trochu závidím, u nás nic takového není =-) , hold Praha je Praha x-) . Jde to, ale dře to, testování se blíží, nervozita stoupá =-) . Trochu se flákám na MK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak ty jsi tady, já ti nechala vzkaz na MK. :-) Držím palečky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem ho četla, fakt mazec, už mám dobrou náladu x-) . A copak ty tam hledáš za info??? V které diskusi brouzdáš?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já brouzdám ve všech... :-) , sbírám informace, rady, pročítám zkušenosti, opravdu se tam dá dozvědět spousta věcí, o kterých jsem neměla tušení. A to se mi třeba může za pár týdnů hodit ;-) . Taky si hodně holek pamtuju odsud´, takže tam nakukuju, co je u nich nového, jsem zvědavá ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
aaa uz se pripravujes na prcka? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aa, moc ti přeji aby vám to vyšlo jakmile si budete přát. Pokud jste oba v pořádku, není důvod, proč by se to nemělo podařit. My jinou možnost, než IVF nemáme, a opravdu není o co stát.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím se připravuju jen teoreticky ;-) Nikdy jsem neměla žádné zdravotní problémy, ale taky jsem se nikdy nepokoušela otěhotnět, takže se uvidí.... Děkuju, Digi :-) . Uvidíš, že budeš brzo nakupovat výbavičku :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím zdravotní problémy ohledně otěhotnění, to se nepozná dřív, dokud se dotyční nezačnou snažit ;-) . Žádná "žloutenka", či angina na to nemá vliv =-) . Manža je sportovec, chlap jak řípa a přesto je u něho nemalý problém ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela gynekologický problémy, netrpím na ně... Je pravda, že dokud to nezkusíš, tak nevíš, jestli tam je nebo není problém a vím, že chlap pak hodně špatně nese, když je problém na jeho straně, uráží to jejich chlapskou hrdost... Znám i případy, kdy prostě odmítne vyšetření spermatu, protože u něj přece problém být nemůže... ]-( A to si pánové ani nedokážou představit, co za vyšetření podstupuje ženská. No, nebudu se tady rozčilovat, zatím u nás není aktuální tohle řešit, uvidíme ;-) . A pak můj manžel nepatří mezi tyhle tipy chlapů... Je fajn, Digi, že to řešíte a uvidíš, že se zadaří? Jak dlouho se vlastně snažíte?
Odpovědět
Profilova fotka
2,5 roku. Před IVF je spoustu vyšetření, jinak by to pojišťovna nemusela schválit. Ale aspoň víme na čem jsme. Stejně si na tom pěkně mastí kapsu, vydělávají na neštěstí druhých, mrzáci.
Odpovědět
Profilova fotka
digino drzim palce aby to brzo vyslo, mam kamaradku ktera pujde v unoru na druhy pokus, vim jak je to sileny, jenom to pichani injekci porad :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nojo, naše zdravotnictví nemá cenu komentovat.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aaa no prave ze muzeme byt radi za nase zdravotnictvi, fakt, kdyz to vidim tady tak me bere hruza =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mio-fakt? I když.. jednou jsem pročítala nějakou diskuzi holek, co žijou v Anglii a to, co tam psaly, bylo dost hrozný... Asi, co si nezaplatíš, to nemáš, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Pro samoplátkyně stojí IVF kolem 80 000kč. Nás ten první pokus vyšel zatím na 16 000kč, a pak se to stupňuje až do 3. pokusu. Je fakt, že v zahraničí to je asi ještě horší. Je to děs, někdo vyhazuje dítě do popelnice a jiné by za to zaplatili majlant.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa no to ne tady je taky bezplatny zdravotnictvi na pojistovnu ale to uz je lepsi pockat jestli nemoc prejde sama, bes hruza a utrpeni, pak je tu soukromy zdravotnictvi a to jsou palky ale ne zas tak moc aby se to zaplatit nedalo ale to taky o nicem, fakt kdo nepoznal nic jinyho tak nema ani tuseni jak super zdravotnictvi mame, ja jezdim na vsechno co potrebuju do cr, kdyz jsem byla na vysetreni se strevama tak jsem tam ty doktory malem objimala protoze pred tim jsem byla tady a mela jsem odvahu jenom projit cekarnou, zaregistrovat se a pak jsem utekla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mio, já si myslím, že je to člověk od člověka.. mám hodně známých, co žijí v anglii a zdravotnictví se nemůžou vynachválit... jeden kamoš tam byl i v nemocnici (podezření na otravu nebo slabý infarkt)a postarali se o něj výborně... i tady narazíš na špatnou péči, pitomý doktory aj... já bych platila cokoliv, ale co se týče dětí, to bych vynechala!!! chtějí stále větší porodnost, ale to, co nechají budoucí rodiče platit za umělé oplodnění je strašné...a platit za pobyt dítěte v porodnici a vůbec, mi přijde neetické!!!
Odpovědět
Profilova fotka
sabi no to by me zajimalo kde zojou protoze ja neznam jedinyho cloveka kterej by tu byl spokojenej, vsichni nadavaj jak sileni
Odpovědět
Profilova fotka
v Londýně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja v londyne kamaradky mam a nadavaji tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
asi je to fakt individuální...asi tam byli v dobré době :-) nejspíš měli doktoři dobrou náladu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo :-D ale ono nejde ani tak o to ze by tu byli neprijemni ale tu kvalitu pece, znalosti doktoru atd, vybaveni je vetsinou zastaraly a polovina doktoru jsou indove co ani poradne numi anglicky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky! Digi je mi moc líto, že se mimi nedaří! Držím všechny palce co mám ať vám to vyjde!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky... jak se máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi dobre, cpu se melounem a pudu do vany, pak musime na letiste, to pudu po ceste desetkrat curat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co na letišti? kam valíš?
Odpovědět
Profilova fotka
my nikam ale prileti nejakej m kolega tak ho musime vyzvednout
Odpovědět
Profilova fotka
ajo, budeš řídit? jak se ti jezdí na druhý straně? mě to hrozně bavilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja neridim, ridi m :-D ja bych rozbila pulku mesta, jeste jsem nebyla v autoskole :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?