Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to pravda...ale jsem už nemocná půl roku... nemůžu spát ani přes den, i když mám oslabený organismus, což je divný... bylinky jsem zkoušela ani prášky na spaní nepomůžou, i tak spím max dvě hoďky v kuse... a pak poreferuju, neboj... mám z toho trému :-D na co se netěším je kolonoskopie... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větévky tak tanec u tyče se včera nekonal...akorát jsem měla zase žvanivou. Je stejně děsný, jak se člověku ten jazyk rozváže po pár skleničkách :-N sabčo tak to je fakt divný. Ale v laboratoři tomu snad už konečně přijdou na kloub. Sem ani netušila, že něco takového jako spánková laboratoř existuje :-N ? Jsem zase chytřejší
Odpovědět
Profilova fotka
koch-jo, žvanivou tu já mívám taky, bohužel pak tahám na světlo různé více či méně lechtivé zážitky.... :-D , takže se pak trošku červenám v práci, co jsem na sebe zase vyžvanila... :-D =-) Sabčo-kolonoskopie je nepříjemná, to je jasný, ale pokud je tu možnost, že to pomůže, co se dá dělat... odmítnout to vyšetření můžeš vždycky. můj manžel měl před pár lety chronický únavový syndrom, to byl mazec :-( :-( :-( :-( , a měl podobné potíže jako ty, nemohl spát a přitom byl strašně unavený, skoro nejedl, brali ho křeče do nohou a do rukou, některé dny vůbec nevstal z postele... naštěstí je ok, zabrali lehká antidepresiva, která užíval skoro rok... na vině byl hlavně stres z práce. taky musel asi 6 měsíců docházet k psycholožce.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- no právě, člověk si pak začne matně vybavovat co mu všechno lezlo z pusy a je mazec :-D ...něco jako když si v červeným trpaslíkovi Rimmer ráno po bujaré oslavě svýho úmrtí začal vybavovat, jak hochům popisoval své dosavadní sexuální zkušenosti :-D :-D :-D . No nic, to mě jen tak teď napadlo :-D hmm, kolonoskopie :-S . Na té byl manža už 2x, protože měl nějaké problémy a doktorům se nelíbily výsledky. Bylo to hodně nepříjemný, ale zase zjistily, že je všechno v pořádku, takže to pak rychle člověk na ty špatné zážitky zapomene. Určitě to bude v pořádku i u tebe. aaa-tenhle CHUS je vážně pěkný svinstvo. Trpěla na něj jedna známá. Tehdy se o tomhle syndromu ještě moc nemluvilo, ale nejhorší bylo, že si o ní okolí myslelo, že jen simuluje a je líná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
koch: žvanivou mám v podstatě vždycky, když pařím... ale teď už nepiju, tak musím kecat i tak :-D to jde vidět, že nemáš potíže se spaním :-D a řekla bych, že Rimmer popisoval spíš sexuální nezkušenosti :-D aaa: mám strach, že já budu muset podstoupit to samé...mám šílený nervy a nevím, jak se uklidnit :-) já už měla problémy s tímto syndromem ve dvaceti, skoro tři měsíce jsem ležela, nakonec zjistili, že to bylo z mononukleozy a krčního streptokoka dohromady...od té doby mám problémy se zdravím...imunita v čoudu...
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-to bude v pohodě, choď hodně na procházky do přírody a snaž se nestresovat (i když sama vím, jak těžko to jde :-| ), vezmi se nějakou dobrou odpočinkovou knihu, nejlépe zamilovaný románek, pusť si hezký film.. Bude zase dobře :-) . Já pod vlivem nepopisuju ani sexuální zkušenosti, jako spíš to, co bych chtěla zkusit.... :-D :-D :-D , sama se divím, co se ve mě skrývá za zvíře :-D :-D :-D . Pak se divím, že mě po každé party kolegové tak obletují :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemůžu chodit ven, protože je mi furt blbě - chřipka (angína)...čili, teplo-zima, bolení kloubů, teplota, bolení v krku, šílená rýma...jakmile je mi dobře a vylezu ven, tak nejpozději do dvou dnů zase ležím... knížky číst nemůžu, páč nejsem schopná se soustředit, čtu jen časáky... a na oddech a uklidnění si vyrábím věci jako malování na sklo, ubrouskovou techniku aj... :-) jo a jsem na tom stejně jako ty, taky mluvím o tom co jde a co bych chtěla :-) chlapi mě pak milují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chlapi si pak myslí, jaký jsme dračice, co? :-D mrzí mě, že je ti tak mizerně... ale určitě bude zase dobře, fakt bych tě tipovala na únavový syndrom a to je běh na dlouhou trať. tak pěkně odpočívej a zabav se tím, co máš ráda. já soudím podle sebe, já si vždycky odpočinu u knížky, i když jsem ji třeba četla už víc krát, nejlíp mi zabírá "Co život dal a vzal" od Betty McDonald, ta mě vždycky přímo nabije optimismem :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já miluju knížky od Willa Smitha, Řeky Bohů, Posel slunce...ale to jsou knížky od 600-700stránkách... nejsem schopná se soustředit, ale proto ráda dělám tu ubrouskovku... víte, co nechápu, když jsme na volné diskuzi a můžem tu probírat vše, i to, co se netýká svatvy, proč bychom nemohly mít 1 album, v kterém budeme mít volné obrázky...ukázala bych vám, co jsem vyrobila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkus si ho založit jako album z příprav, stejně sem spousta holek dává fotky, které se svatbou nijak nesouvisi. W. Smith-toho taky můžu, mám od něj vše, co vyšlo, nejvíc se mi líbí Pobřeží v plamenach a obě Řeky bohů.
Odpovědět
Profilova fotka
a posla slunce jsi četla? a 4díl řeky? čteš i ty jeho ságy? do toho se mi moc nechtělo...
Odpovědět
Profilova fotka
Mám a četla jsem všechno, ságy jsem přečetla, Pobřeží v plamenech je právě jeden z dílů jedné ságy a líbil se mi nejvíc. Na druhém místě mám Řeku bohů I., pak II., ty další díly se mi už tak nelíbily. Hodně dobrý je i Čas zemřít.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
4 řeky mi přišla už hodně přitažená za vlasy... já totiž miluju starý egypt, takže na ty ostatní jsem nějak nepřišla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větvičky, koukám, že zakládáte čtenářský kroužek ;-) . Ráda si nechám také dobrou knížku poradit, jsem též na neschopence, tak si něco přečíst není na škodu. Normálně v pracovním procesu bych na to neměla čas :-( . Sabi, byla jsi na imunolog. vyšetření??? Dříve jsem byla nemocná až 6x do roka, ale co mi na imunol. dali nějaké spešl léky, jsem na tom docela dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky miluju starý Egypt... Četla jsi Horší bažinu? Ta je skvělá.... Jen nevím autorku, mám část knížek v krabicích v komoře, protože se nám nevejdou do bytu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Digi-ahooooj, copak, chřipka? Já se cpu vitamínama, příští neděli jedeme na hory, tak snad se mi to vyhne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale houby chřipka, jsem po IVF :-| . Jsou to nervíky jak to vyjde. Vy jste holky opravdu dobré čtenářky, kam já se hrabu. Asi budu muset zase zajít do knihovny ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Digi-to jsem netušila, že jsi snažilka, tak moc moc moc držím palečky :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem inventář mezi snažilkami :-) , díky za přání. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru to napřed přes internu... a spánkovou laboratoř... pak teprve imunologie...nechám se tam doporučit :-) ne, tak to jsem nečetla...ale můžu si to koupit, jestli to za to stojí! :-) taky držím palečky!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi-chodíš na MK? Nikdy jsem tě tam neviděla... Občas tam nakouknu a přečtu si, co mě zajímá.
Odpovědět
Profilova fotka
já tam moc nechodím... teď zatím děti neplánujeme (teda spíš ze strany manžela), takže by mě to leda rozesmutňovalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - a copak ty na MK hledáš x-) ?????? Já jsem na MK o mnoho déle než tady. Poslední dobou tam chodím hodně často, víc než sem. Tebe jsem tam také ještě neviděla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam moc nepřispívám, zatím nemám důvod... Ale pročítám si tam různá témata, hlavně při noční, když mám čas a dozvěděla jsem se tam spoustu užitečných rad. Chtěla bych letos otěhotnět... Zatím jen užívám vitamíny a kyselinu listovou, ale nesnažíme se, jak už jsem psala, urovnáváme si vztah po té letní krizovce ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, už tě mám, jsi tam pod jiným nickem a s jinou fotečkou ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
taky teď urovnáváme...až teda prodáme bar...to nás dostalo trochu na kolena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, je tam spoustu užitečných rad. A hlavně ta podpora holek je důležitá. Ať se ti to podaří dle plánů ;-) . S manžou to už máte dobrý???
Odpovědět
Profilova fotka
Celkem ano, myslím, že v určitých věcech je to lepší, než dřív.. ;-) , mnohem víc spolu mluvíme, a to je hodně důležité, každopádně mě to celé hodně změnilo, taková hodně nepříjemná životní lekce, ale i ta se počítá ;-) . Na MK jsou fajn holky, moc mi pomohly, když mi bylo zle, psaly mi do IP a dokonce jsem tam našla kamarádku, ještě jsme se neviděly, žije na Slovensku, ale jsme denně v kontaktu přes MSN. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já odtud mám taky pár kamarádek... a myslím, že nejméně dvě z nich na celý život :-) dělám tři obrázky, moc ně to baví... mám to tady okolo sebe rozeskládaný...je to tu jak po výbuchu! :-D holky, jak nejlíp namíchat světle fialovou?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, díky bohu za Koníka ;-) . Ale Brms je také super. Sabi, ten tvůj nápad na ty obrázky je super. Budu muset také něco vymyslet. Fialová se nejlépe namíchá když budeš přidávat bílou do modré a červené, aspoň doufám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?