Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je můj manža fain, ví, že miluju tanec, tak mi to občas dopřeje a fakt se snaží...je to prča!!! Hlavně na svatbě, manža říká skupině, ať hlavně nehrají polku, že ji neumí a za chvíli se z repráků line: na přání novomanžele si dáme první sérii polky...to byla fakt prdel!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo...trošku sadistická kapela co :-D . Zkoušela jsem brouka lanařit právě na ty taneční pro dospělé. Chodí tam známí, pobavíme se, nikdo nebude prožívat, kdyby to nešlo..., ale bohužel jsem asi neměla tolik pádných argumentů, abych ho ukecala. Ale mrzí mě to, protože by to byl fajn zážitek a hlavně společný :-( . Třeba ho časem trochu nahlodám. Ale je fakt, že na svatbě se taky snažil a dokonce se pustil i do rotací a otoček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, byli to potvory..ale naprosto perfektní!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na svatbě se ten můj taky snažil.... Jeho vrcholné číslo bylo solo-kozáček, málem jsem odpadla :-D :-D :-D , pro mě nechali zahrát kankán... taky nářez, představte si vykopávat nohy v těch těžkých šatech... :-D Polku a valčík jsem si střihla se šéfkuchařem ;-) , taky dobrý, nestihl si ani sundat čepici :-) . Do tanečních pro dospělé bych ho nikdy nedostala :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že bych ho do tanečních dostala ...už jsme o tom přemýšleli, až bude trochu času, zkusíme to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větévky! Člověk vás na chvilku pustí z očí a vy se takhle rozjedete. :-D Loony: Vítej, nová čerstvá krev, která zčeří naše stojaté vody... :-D Odstěhování je vždycky krize. Sama jsem to nepoznala, ale moje sestřenka se provdala až na druhý konec ČR. Ten první rok to byla totální krize (nikoho neznala a dost se jí stýskalo). Teď už si tak nějak zvykla. I když, kdyby to záleželo jen na ní, určitě by se zabydlela někde blíž... Mio: Čau vodnářko, jsem ve stejném znamení. Jenže, Ty ses (na rozdíl ode mne) vdala za znamení lepší (tedy, pokud věříš horoskopům). Vodnář a váhy je prý pohoda, ale vodnář a lev krize (zatím se to u nás neprojevuje a doufám, že ani projevovat nebude. Ťuk, ťuk, ťuk. :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem taky vodnář :-) , zrovna včera nám úžasně lichotili "kluci v akci", jaké je to úžasné znamení ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
No, však. Jsme přeci úúúúúúžasnéééé. :-D A co že to o nás říkali?
Odpovědět
Profilova fotka
že jsme velmi přátelské, komunikativní a společenské znamení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale kozoroh je holky taky dobrej, ne? Jsme od sebe kousek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php... kočky, mrkněte sem...každá chceme poslat nějakou stovečku (co zatím vím, tak max 300,-), ale když nás bude hodně... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočičky, jdu jen nakouknout, vidím, že se tady dneska stejně nic nedělo, usnuly jste zimním spánkem? Sabčo-o co tam jde, nechce si mi to celé pročítat...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa ja zdobim dum x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mio-proč a jak zdobíš??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
novy obrazky a tak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa-o příspěvek jedné holčině na vozíček... :-) skládáme se tam po stovkách...je to tak od 100,--1000,- už se nás domluvilo hodně, ale ne dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jooo, já myslela, že chystáš nějaký mejdan ;-) taky bych chtěla nový obrázky, ale nějak se nemůžeme shodnout.. :-p , každýmu se líbí něco jinýho
Odpovědět
Profilova fotka
+takže apeluji na větévky, kdyby chtěla některá přispět, pošlu číslo účtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar vetve jak to de? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo nemáš zač x-) . Už jsou v luftě ;-) Taky Vás to v práci tak neba? Ještě, že nás odpo čeká menší rodinná oslavička....trochu se odreaguju a naslopu. Akorát u té tyče ani na baru asi trsat nebudu, protože by zbytek rodiny nejspíš neměl pochopení pro mé taneční vlohy :-D
Odpovědět
Ahoj, taky zdravím větve, aspoň na chvilku. Koch - už jsem ti nestihla odpovědět a včera to moc nefungovalo - ten náš ples bude někdy v březnu, 18.3. máme psanou poslední lekci, tak nevím, jestli to má být místo ní nebo až nějak po ní. Ale přesně ještě nevím. Jinak jsme v útery byli na další lekci v tanečních a teda když nás nechali tancovat foxtrot, tak to bylo jako když vypustí smečku psů :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
mě to neba v posteli, jsem už dlouhodobě nemocná a je to fakt vopruz!!! příští týden jdu do spánkové laboratoře, doufám, že už přijdou na to, proč téměř nespím...odtama asi pramení i to, že jsem pořád nemocná... je to nudný :-) ale zase mám čas na výrobky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je bezva, manžovi se zalomil klíč v zámku, stojí na benzině, auto zamčený...
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to ti nezávidím. Co nějakém ty špatné geopatogenní zóny? Tak to je pech s tím autem, a máte rezervní klíč? loony, musel to být zážitek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hádej? ne, nemáme!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N , IP
Odpovědět
Profilova fotka
sabco ja myslim ze stres a to ze jsi se v praci tezce pretahla, vubec jsi neodpocivala, makala jsi nonstop
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, souhlasím s miou, čím víc makám a čím víc se stresuju v práci, tím hůř pak spím... já měla dneska zase šichnu, že bych se poblila... :-p , ale jdu až v pondělí na noční, takže si orazím, zajdeme na dobrou véču, zítra mám pozvaný kamarádky na kafčo... koch-proč nešokovat rodinu tancem u tyče??? :-D :-D :-D jen ať vidí, jaký poklad v tobě mají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-jsem hrozně zvědavá, jak to chodí ve spánkové laboratoři, doufám, že pak dáš k dispozici podrobný popis, co s tebou prováděli. nezkoušela jsi nějaké bylinky? na spaní je meduňka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?