Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdar, prezila jsem rodinne vanoce a rok budu rozdejchvat sok :-N dneska jsem si spalila ruku a malem spadla z hajzliku strachy kdyz m zanul domci kino :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větévky. Tak jsme ve zdraví přežili Vánoce a dneska už musím zase zařezávat (jediná z rodiny) :-S . Vůbec se mi nechtělo. Ježuch byl určitě hodný na všechny, když jsme tak dokonalé že ;-) ? Já si rozhodně stěžovat nemůžu. Samé pěkné věcičky...něco na sebe, něco do sebe, vytoužené knížky od Murakamiho....a jeden obzvláště užitečný dárek teď po Vánocích....velké balení L-carnitinu :-D . Jinak na srazík se taky moc těším, pokud mě tedy jako novicku přizvete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, taky dneska jako jedna z mála musím pracovat; ale alespoň v pondělí mám dovču ;-) Ježíšek byl na mě taky hodný- dostala jsem novou kabelku, kosmetiku, krásné knížky, puzzle, společenskou hru Česko..., jenom já jsme si to pokazila, fušovala jsme Ježíškovi do řemesla a sama jsme si nadělila digitální váhu, pak jsme se všichni doma zvážili a všichni byli pěkně naštvaní, tahle nová váha váží o cca 3kila víc než naše stará ]-( jinak srazíku se taky ráda zúčastním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větévky.... nějak jsem nestíhala - ne že bych se přetrhla prací, ale prostě se pořád něco dělo :-) stejně jako novako si myslím, že pokud ženská plánuje rodinu, není fér si na chvíli hledat práci... mě teda neva, když se zeptají...v mém věku se ptá každý :-D já měla kouzelné Vánoce, dostala jsem nádherný věci: křesla, profesionální barvy na malování na sklo, keramiku atd. (ty co se vypalují), knihu o Egyptě...Manžovi jsem nadělila psací stůl, floating.... bylo to super, ale teď už zpátky do reality :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a úplně bych zapoměla, že jsem dostala domácí pekárnu a už z ní mám první chleba, mňam, mňam... a tu váhu taky, ale tu asi někomu dám...to mě moc nebere...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že to tady opět ožívá, to je super. Já mám dnes volno, vlastně jdu do práce až v neděli, takže relaxuju a snažím se přestat jíst :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky aaa...jj, už mezi vás zase vlítnu a udělám vítr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, domácí pekárna...to je stejně fajn vynález co ;-) ? My máme od svatby jednu krásnou moulinexku a už jsem v ní vyzkoušela skoro všechno...naposledy včera kmínový chlebíček...ňamy, ňamy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kmínový jsem dělala jako první...ale je z toho bezva i sekaná...můžem si vyměňovat recepty :-) http://domacipekarny.dama.cz/postupy.php toto mi poradila ségra, že tu čerpá nápady :-)
Odpovědět
ahoj větvičky, jakpak si užíváte vánoce :-) koukám, že ježíšek má podobné nápady, taky mi naježil pekárnu :-D a inspiraci čerpám tam, co sabca :-)
Odpovědět
Ahoj holky,já jsem přejedená až to hezký není,doteď jsem seděla na gauči u vydávání faktur a teď si jdu vyfoukat číro novým fénem,udělat ze sebe člověka a vyrazím na nákupy.Pekárna je super,mají ji naši a my si po každé návštěvě musíme povinně odnést chleba.Jednou tmavý,pak světlý,pak česnekový,cibulový,křenový...snad ani není chleba,který bych neochutnala :-D Já dostala samé hezké věci,také něco užitečného,tradičně cédéčko Erose (děsně si na něj potrpím už od puberty), nějakou tu kačku,nějakou tu zbytečnost a ze všeho dohromady mám velkou radost jako každý rok. Přeji všem kráááásné inverzní odpolko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si uložila už 6 stránek, kde píšou recepty a rady...a budu v tom pokračovat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zdar vetve jak je? :-D ja za chvilku valim do hospody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek.... Mio-hospodu ti závidím ;-) , já se válím doma a žeru a žeru a žeru.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem doma a uklízím, přestavuju a snažím se tu nějak do toho 1+1 všechno vměstnat :-D
Odpovědět
Mio,taky ti závidím hospodu. Sabco,to je právě třeba náš problém...pekárna už by se nám domů nevešla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, já to tu celý přeskládala a místečko vyšetřila... úplně jsem tu celý den čarovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky, domácí pekárnu si chceme taky pořídit, ale až do nového domečku holky já jsem teď v práci a skřípu tady vzteky - náš rádoby top management začal u nás v kanceláři (máme s "top" mng společnou kancelář ]-( ) debatu na téma platy, růst platů v 2008, daňové zvýhodnění... jo kdyby se nás to taky týkalo, tak se tetelím blahem, ale jde jen o naše řidiče, je jich na trh málo, takže si je musíme hýčkat :-S takže dají řidičům 20.000 příspěvek na dovolenou, zvednou plat o x%, po každém odpracovaném roce věrnostní příplatky - sakra od čeho mají teda porady ?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne :-) fsv...20tis. na dovču pro řidiče :-. ? Prosím tě, kde děláš? Taky bych se nechala takhle hýčkat. Třeba chtějí zjistit, jestli u Vás vyprovokujou nějakou reakci, když to uslyšíte ;-) . Ale je to od nich docela neprofesionální. Sabčo díky za tip na zajímavé stránky. Inspirace na receptíky není nikdy dost ;-) . Zatím jsem si vystačila s kuchařkou, která byla u pekárny, ale brzy možná začnu improvizovat. Teda já tu celé ráno zápasím s ospalostí a zíváním a nějak se mi to nedaří...si budu muset dát do očí párátka nebo co
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu, vcera jsme se zlili jak dani a slibli tchanovcum ze s nima budem na silvace :-N :-N musime prestat chlastat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski - já bych se taky nechala hýčkat, ale já bohužel v naší firmě nepracuju jako řidič ]-( mě to vždycky alespoň nakopne a začnu hledat něco jinýho, rozesílat životopisy... dneska se mi šíleně nechtělo vstávat, ale nedalo se nic dělat, a alespoň v pondělí mám volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, já se budu taky v pondělí "flákat" doma...už aby to bylo miamia, pár promile v krvi a co to udělá se všema zásadama a předsevzetíma co :-D ? Jediný řešení...udržovat si hladinku až do toho silvouše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus, ty vole, takovej příspěvek na dovču by se mi taky hodil.... :-N mio-to je ponaučení, že nemáš chlastat :-D já na Silvestra dělám, mám denní, stejně to neslavíme, přijde mi to trochu jako vynucené veselí, jako že hurá, je Silvestr, jdeme se bavit a ožrat se... nejlepší jsou neplánovaný akcičky... ;-) jdu dnes s kámoškou na nákupy, jde právě na silvestra s manželem na hogo fogo véču a nemá žádný ohoz, je mi jasný, že stejně skončíme u kávy a metaxy :-D jako vždycky a budeme drbat chlapi :-) . Večer jsem nakouknu. Na co je vlastně dobrá ta domácí pekárna, co tady oní básníte? To si jako doma pečete chleba, jo? =-) Já bych asi spíš investovala do pressovače, pečení moc nedám a udělat chleba musí být ranec těžký...
Odpovědět
Profilova fotka
kochansky to budu muset :-D :-D ale kdo vi co jim zas slibim :-N aspon by me mohli vzit sebou do francie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, taky nemusím nějaký nucený rádobyvtipný večer. Je fakt, že ty nepřipravené akce bývají super, když se povedou. My jsme zrovna včera měli docela nepříjemnou výměnu názorů doma kvůli silvoušovi :-S . Máme jít ke známým, kde bude pár lidí. Docela jsem se na to těšila, protože jsou to fajn lidičky a je s nima sranda. Navíc přítel jedné kamarádky je dj, takže by nám pouštěl i nějaké super fláky a mohli bysme trochu protáhnout faldíky. Ale drahouš se sekl, že tam nechce...radši bude sedět doma u telky a chlebíčků ]-( . Nic proti, ale takhle už jsme strávili poslední dva konce roku a tentokrát jsem chtěla zas nějakou změnu. Teď jsem nahlodaná, že půjdu sama, ale zas je mi to blbý...fakt nevím :-| A pekárna je nejen na chleba, ale dají se v ní připravovat i sladké dobroty...buchty, bábovky, vánočky, džemy, základy na jakákoliv těsta a hlavně se s tím nemusíš patlat. Prostě to tam nasypeš a ona za tebe všechno udělá včetně zamíchání, vykynutí až po upečení (teda pokud nechceš jen zadělat těsto, které pak upečeš v troubě)...je to fakt super vynález ;-) . Ale souhlasím, že pressovač bych doma taky snesla....dolce gusto jééé to by bylo kafíčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
miamia, tak Francii bych si nechala taky líbit...třeba Provance hmmm x-) . Tak to bude chtít minimálně flašku šampusu na ex :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky my jsme s přítelem pozvaní na Silvestra ke známým do Prahy, je to přítelův hodně dobrý kamarád, ale jeho přítelkyni já zrovna moc nemusím, takže se k nim na Silvestra moc netěším :-| jinak jsme je taky trávili většinou doma v poklidu
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski no jo le tu flasku musim nalejt do nich, jak je tak znam nejmin ctyri flasky :-D :-D oni maji domek u more kousek od spanelska a jedou na tyden myslim a ja bych tak vsomrla kdyby to slo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miamia, teda to jsou pěkný násosky :-D . Tak alespoň do každýho jednu flašku, ale brčkem...to funguje za dvě :-D fsv, tak to bych taky chápala. Ale u něj to není kvůli antipatiím, ale spíš, že nechce poznávat nové lidi a hlavně moje přátele :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se kvůli jeho kamarádům o svátcích pohádali, tak se mi k nim na Silvestra chce ještě míň :-| přítel se s jeho kamarádama domluvil, že půjdou bruslit, já už večer v hospůdce před nima říkala, že brusle nemám a ani nebruslím, naposledy na ZŠ :-D přítel s nima další den bruslit šel a večer mi vyčetl, že se nechci s jeho kamarádama vídat, že jsme s nima na ten rybník mohla klidně jít, kdyby jsem chtěla - asi abych tam stála jak tvrdý Y... no naštval mě šíleným způsobem, další den šli zase bruslit a než šli tak mi přítel řekl, že neví, jestli ten jeho kamarád vezme svojí přítelkynni taky, tak ať se obleču a jsme připravená a když pak z okna uvidíme, že jde kamarád sám, tak zase můžu zůstat doma... tak to už jsme ho měla fakt plný zuby ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?