Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem, že se vůbec nesvleču... Ale všechno šlo úplně přirozeně, do ničeho nás netlačil, takže pohodička... Asi taky pomohlo, že jsme byly tři, kamarádky se toho chytily a šly do toho se mnou :-D . Fotil to stejný fotograf, co nám dělal svatbu, je strašně fajn ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
A i ty "divočejší" záběry jsou v podstatě decentní, jen tady nechci prezentovat svoje prsa... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Že bych taky ukecala některou kámošku :-N ? No mě to taky nabízel ten náš svatební foťák, ale k němu mám trochu blok, protože je to mamky bývalý žák :-D . Ale vím o jednom skvělém, který měl i původně fotit naší svatbu a ten dělá opravdu moc pěkné akty a navíc je tom manžel kamarádky...tak ten by možná stál za zvážení ;-) . No úplně jsi mě nahlodala ;-) . A nebo jsem ze srandy uvažovala o Saudkovi, protože ten si potrpí na kypré tvary, tak bych mohla mít úspěch :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, Saudek by byl super, ale asi by to stálo děsný prachy... Fakt to bylo v klídku, já se nerada někde svlékám, mám nějaké to kilo navíc a nejsem příliš sebevědomá, ale tady to šlo tak nějak samo.. Mimochodem fotograf je zajíček, je mu 24 :-D , ale má super nápady... Jasně, že jsme si daly panáčka na kuráž... Klidně bych do toho šla znova, taková jarní kolekce někde v přírodě... :-D . Rozhodně je to památka na ceý život :-) .
Odpovědět
aaa: ty fotky jsou tak krásné, normálně ti závidím :-D :-D páni...
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-N :-N x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, tak nafoťte kalendář ve všech ročních obdobích ;-) . Já slyšela, že Saudek naopak platí modelkám, tak bych si třeba ještě vydělala :-D Jé holky, nekoukaly jste některá minulý týden na tu komedii na primě, jak se dámy z dámského spolku nechaly fotit do erotického kalendáře? Docela prča :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- krásné fotky a super nápad, já bych se asi před fotografem styděla |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy, Aaa... Bomba!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, sabi je mi furt stejne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski: škoda, že nejsi v brně, taky jsem něco takového chtěla dělat :-) teď jsem holky v háji já, trhali mi osmičku a ona se mi nehojí...bolí to jak čert, doktorka mi tam dává antibiotikový drenáže...mia poradila šalvěj a heřmánek, ale já nemám ani jedno :-( aaa: ty fotky jsou perfektně nasvícený!!! Moc hezký... můžu jen chválit, fakt super!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
aaa ty se nezdas ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, aaa, no teda, to je fakt nádhera, opravdu skvělý nápad, tohle kdybych dala manželovi, tak se udělá blahem :-. . Pochybuji, že u nás by to nějaký fotograf zvládl, musela bych se poohlédnout jinde. Manžel o těch fotkách ví??? To bude dárek nad všechny dárky. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a díky Péťo, že jsi nám sem ty fotky dala, ikdyž jsi původně chtěla až po vánocích ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
já si neumím pomalu stáhnout kalhotky ani na gyndě, takže si nedovedu představit, že bych je sundala u fotografa :-D ale jinak mám umělecké akty moc ráda!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabča :-D :-D , no kdyby jsi měla takového mladého, krásného gyndaře jako mám já, tak ty kalhotky budeš svlíkat s radostí :-D . Z těch fotek by byl opravdu překrásný kalendář, škoda že mě to také nenapadlo, můj manžel by to nerozchodil.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám z gyndy hrůzu, takže ani mladej chlapík by mě nenapružil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen neříkej... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se znám, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja chodim na gyndu jak do cukrarny, je mi to sumak a svlikam se furt :-D :-D ja chtela m prekvapit polonahejma fotkama v kostymu santy ale bohuzel jsem to s marodenim nestihla ale ma zatim huhu fotky ve svatbnim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole, ten zub mě bolí čímdál víc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mas nejaky prasky na bolesti?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, já to nejím...možná má filda valetol...zajdu mrknout...
Odpovědět
Profilova fotka
urcite si vezmi, to neni sranda, vyrvana osmicka boli jak blazen
Odpovědět
Profilova fotka
Mio-jaký huhu fotky ve svatebním??? Sem s nima... :-D :-D Sabčo-zuby jsou svině.... Docela dobře mi zabírá ibalgin nebo panák slivovice. Jinak všem děkuju za pochvalu :-N , fakt se nebojte a zkuste to taky, já se normálně hrozně stydím, ale tohle bylo tak nenucený... Hodně záleží nam přístupu fotografa.. Pokud Saudek fakt platí, tak jdeme do toho, kochanski?????? To by byl snadnej výdělek, bavilo by mě to ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
aaa neukazu tam je toho videt prejenom dost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mio.... nemáš se za co stydět, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud Saudek platí, jdu do toho s váma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cunandy nestydaty, sabo este pred chvilkou sis nechtela ani sundat kalhotky :-D :-D pockej az potkas saudka :-D holky sezente mi fotku sneznyho orla
Odpovědět
Profilova fotka
Na co sněžnýho orla??????? raději nám udělej předváděčku sexy svatebních fotek ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?