Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm... svařáček.... dobrý nápad... že bych si dala groček??? :-)
Odpovědět
tak jsem prohlídla zásoby vína - tak dobré víno je na svařák škoda :-) tak jsem s kořením svařila jeblečný džus :-D mňam :-D teď to tady usrkávám a medím si :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já byla včera na brněnském babinci...byla to prča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny. Koukám, že čas svařáčků a gročků nadešel...to zas bude v álejích nablito :-D . My byli včera na velkém nákupu, takže jsme se, krom všeho na cukroví, zásobili i alkoholickými povzbuzovači zimních večerů a taky dostatkem čokolády, na kterou jste mě tu teď naladily ;-) . Ještě že tu v práci nemám v šuplíku tabulku...už by byla pryč a já měla zas kilo navíc :-N . Sabčo, takhle uprostřed týdne? To je docela sebevražedný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to my tak děláme :-D a dnes dělám kámošovi záskok za manželku, je pozvaný na vánoční mecheche od dodavatele a onemocněl jim synek...tak jdu pařit já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsme tu mezi váma nebyla |-| mz teď hlavně řešíme domeček a termín svatby, nějak nám to nevychází :-( čokoládku bych si taky dala, jsme na ní závislá a nemůžu se tý závislosti zbavit a vlastně ani nechci, hlavně si dokážu krásně zargumentovat, že čím víc jí budu jíst, tím míň cukru a tuku si tělo uloží ;-) ta chilli-čokoláda mě ale neláká jinak ještě ke "žracímu" tématu - nakládaný hermelín, balkán apod. taky můžu, hlavně tam musí být česnek; jo a cibulu tu musím mít ke všemu - přítel nechápe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: tys tu dloooouho nebyla, ahoooj :-) co vám nevychází? jj, cibuli taky.... bez cibule není třeba gulášek gulášek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sabco, no nevzchází nám skoro nic ... domeček má zatím pokrytou jen polovinu střechy a kdoví, kdy se dostanou na tu druhou polovinu; až bude střecha hotová, budu max. spokojená :-) a ohledně svatby se nám nedaří skloubit obřad na Dobříši, hostina v Hulíně a přítelova vysněná kapela, takže teď budeme 14dní čekat, jestli nám na Dobříši povolí 20.9.2008 a pokud ne, tak to už asi po čtvrté přesuneme a tentokrát na 30.8., ale to budeme muset najít jiné místo na hostinu a přitom Hulín je úžasný; no ještě, že jsme to nikomu z rodiny a známých zatím o svatbě neřekli, protože by se nestačili divit, že se to pořád mění
Odpovědět
Profilova fotka
no, kdybys viděla, jak jsme na tom my...škoda mluvit... ten bar nám byl čert dlužen :-( manža je od rána do noci v práci, já už 3 měsíce na hromadě, snažím se mu pomoct...jak jsme nervní, tak se furt dohadujem, jsme nevyspaní...no, děs a bída :-( takže přesouvání termínu by pro nás byl balzám na duši :-) ale chápu tě...já to chtěla mít dokonalý a mě to náááhodou vyšlo... i když, kdo by si co zamlouval na pátek třináctého, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo 13.4. byl pátek? to je teda odvaha ;-) jinak na srazík se taky hlásím ;-) jsem z Benešovska, takže Praha pro mě není problém jo a do Brna jsme jednu chvíli jezdila do školy...
Odpovědět
Profilova fotka
sabca, teda ty jsi číslo :-) . Budeš dělat záskok manželky do detailu :-N. Dřív jsme chodily pařit s kolegyňkama z práce klidně v týdnu. Řádily jsme do 5 do rána a pak šly hned do práce....ale dneska už by mě to asi zabilo. Nějak stárnu nebo co :-D . fsvojap: no ještě, že jste nemuseli 4x tisknout oznámka;-) . To bude pak nádhera až klapne místo obřadu, hostiny i vysněná kapela a vy zažijete tu správně dokonalou svatbu podle svého gusta :-) . Docela ti ty přípravy a těšení závidím...no ostatně asi jako většina holek co už to má za sebou. Ale je fakt, že s těmi nervíky kolem domečku a termínů si to asi zatím moc neužíváš viď.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sabi - já být manželka kámoše, tak si tě zjednám jako chůvu k nemocnému dítěti a jdu s manželem :-D holky já si chtěla na zimu zvýšit imunitu, tak jsme si koupila zinek, má se brát při jídle, mám ho koupený asi 2 týdny, ale ještě jsme si na něj při jídle nevzpomněla a to jsme si ho dneska vzala i sebou do práce... no trvanlivost má do roku 2010, tak do tý doby snad těch 100 tabletek zvládnu ;-) a dneska večer doma zkoušíme syrečkové hotdogy, už teď mu kručí břiše a v práci mám jen nějaký suchary ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
13 mě provází celým životem...a postrádám pud sebezáchovy :-D a záskok jsem jen na chlastačku :-D fsvojap: jenže oni mají děti 3 a dědeček je na tom blbě zdravotně, takže nemají koho :-( babička už není a druhá je daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větévky! Koukám, že se tady řeší hlavně chlast=slast a jídlo=slast. Jsme to ale nenasytné větve. :-D Česnek, cibuli, chilli. Mňaaaaam! A ta čokoláda s chilli je naprosto božská!!! fsvojap: A proč vám nechtějí dát termín 20.9.2008? Matrika stávkuje anebo stávkuje Dobříš? Protože normálně svatby mimo úředně stanovené termíny nejsou problém. Jen se za ně matrice připlácí a zámkům by to mělo být šumák. Stejně tam vždycky někdo je. Tak při té příležitosti může obstarat i svatbu.
Odpovědět
novako: souhlas s každým slovem prvního odstavce :-D čau větvičky, proč jsme vlastně větve? :-) nějak jsem to zapomněla a nechce se mi číst celý ty stránky znovu :-D synátor mi přišel ze školy s tím, že v úterý učitelé stávkují a škola je zavřená :-( ty dnešní děti mají vymoženosti - my jsme měli jenom uhelný prázdniny a jednou taky ropný, když ropa vytekla u nás do Blanice a netekla voda, ani pitná ani nepitná - před vánocemi, mňamka, ale my byli spokojení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako - matrika nestávkuje, spíš zámek, na matrice je strašně ochotná paní, dala na zámek požadavek, ale oni tam mají na 20.9. rozjednanou nějakou akci, ale prý se to snaží "nějak vyřešit" :-| 20.9. je normálně sobota, takže na matrice zaplatíme 1000Kč za svatbu mimo "naší" matriku a na zámku vysolíme 12000,- dobrá pálka za půl hodinky na zámku, co 8-) chuť čokolády s chilli si nedokážu představit, tak to budu muset vyzkoušet, já jsme na čokolády strašně mlsná, chutná mi jen pár osvědčených značek, ostatní, hlavně polské mě nechávají naprosto chladnou sabca - tak to bych taky šla radši na chlastačku ;-) jojo1 - uhelný prázdniny, ty taky pamatuju; i nějakou stávku jsem zažila, ale to byli učitelé i žáci normálně ve škole
Odpovědět
fsatd. :-) ta čoko s chili je značky Lindt. úžasná záležitost, ale nesníš celou tabulku na posezení, jen tak 1 čtvereček :-D 12000 za svatbu na zámku? to je koukám... kdybych se měla vdávat, chtěla bych se vdát u dědy na vršku, výhled do širého kraje, pole, louky, lesy... :-) můj chlap se zase chce ženit ve vlaku :-D nekecám. my jsme dvojka k pohledání :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: 12 tis. za svatbu. Tak to je fakt hustý.Dle mého názoru příšerná a nehorázná cena. Jedině snad kdyby museli kvůli svatbě uzavřít zámek. Jinak si nedokážu představit, proč nasadili tak neuvěřitelnou pálku. To bych za svatbu určo nedala. Obzvláště když vím, že běžná cena za svatbu na zámku se pohybuje okolo 5 - 6 tis (u nás jen 2,5 tis. Musím si přihřát svoji polívčičku. :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo: A proč ne? Náhodou to je super nápad. Jen nevím, jak tam budete tahat toho oddávajícího. :-D
Odpovědět
proč ne vršek nebo proč ne vlak? :-D
Odpovědět
fsvojap koukám, že Dobříš zas trochu podražila. Sestřenka se tam vdávala si před 3 lety a za 1/2 hodku v zrcadlovém sále platili 10 000. Hrozná suma.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-tak zítra držím palce :-) , předveď se jako Schumacher :-) . To je síla dvanáct tisíc za obřad... :-o
Odpovědět
aaa: Schumacher na sněhu :-D :-D :-D třeba nám dají sáňky :-D a dík :-) tak já navečer dám vědět, jestli máte dávat bacha na silnicích nebo ještě nemusíte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo Dobříš je nejspíš to nejdražší, co znám; letos byl obřad v Zrcadlovém sále za 11.500, od příštího roku za 12.000; v konírně je to za 5000,- :-| no já se o Dobříši jen tak před přítelem zmínila, že je to sice krásný, ale drahý a čekala jsem, že to zatrhne, ale nestalo se; no kdo ví, kde to nakonec bude jojo1 - zajímavé nápady s vlakem i vrškem; a ve vlaku někde za jízdy ? že by jste z jednoho místa vyjeli ještě za svobodna a do cíle už jako manželé?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to jsou vážně pálky :-. . Za tu cenu by měl být před vchodem přistavený alespoň zámecký kočár s koňma :-) . Jojo, mě by se líbila ta louka. Na sobě nějaké krásné, jednoduché šaty empírového střihu, na hlavě věneček a v ruce kytičku z polního kvítí...to by byla romantika x-) . Jenom nic moc pro alergiky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co třeba svatba na parníku? Brácha na jedné takové byl, viděla jsem fotky a vypadalo to super. Všichni svatebčané měli pruhovaná námořnická trika a čepice :-D . Já osobně jsem konzerva, takže u nás vyhrála klasika, ale obdivuju všechny, kteří to zkusí udělat jinak :-) . jojo-tak co? Mám se bát vyjet za kámoškou do Vlašíku??? :-D
Odpovědět
Větvičky, MÁM TO :-D :-D :-D Sice prý s odřenýma ušima, ale bude ze mě pirát silnic :-D fsatd (promiň, ale kdo si to má pamatovat :-) ) přesně tak, za jízdy, ale miláček má přesné požadavky, to nemůže být lecjaká mašinka, ale nějaká kdovíjaká , já tomu vůbec nerozumím, ale on jí říká KAKADU :-) kochi: a jo, vždyť my jsme alergici jak vyšití :-( já teda mám problémy jenom na jaře, ale přítel jaro léto :-( Kdybyste to náhodou nevěděly, tak MÁM TO, MÁM TO :-D :-D :-D Ale nemám fotku na řidičák :-) Nějak jsem nepočítala s tím, že to udělám napoprvý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem alergik astmatik celé roční období... dnes ráno jsem zrovna měla jedeno z "báječných" vstávání jojo: gratuluji!!! Ještě že bydlím tak daleko :-D
Odpovědět
sabca: zatím jsi v bezpečí, do Brna se nechystám, ale to přijde :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?