Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
a jak se děťátka jmenují?
Odpovědět
ty jo, ajko, to koukám... mně kartářka předpověděla holčičku, ale měla bych ji porodit do svojí třicítky + - tak to krapet nestíhám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám mít dvě děti a s nimi velmi přátelský vztah :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jé, já chtěla ta jména :-)
Odpovědět
tak dobrou, ajka a přijď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
sabca: na jména si musíš počka do zítřka :-D ale abys nebyla tak smutná, tak já hlásím, že mám Pavlíka :-D ještě abys se svými dvěma dětmi neměla přátelský vztah :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jé, Ondra, to jsem kdysi chtěla taky :-)
Odpovědět
ajka: :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ajka: a kdyby byl Pavlík holčička, taky by byl Lucka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokud bych měla děti někdy teď, dala bych židovské jméno...moc se mi líbí!!! Samuel, Rachel, Sára...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
já teď zrovna nemám žádné favority :-) navíc já teď potřebuju najít práci, zaběhnout se v práci a pak až mimi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jenže Filipovi se nelíbí téměř žádné, které já vymyslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ťuk, ťuk, ťuk...je tam někdo :-) ? Tady jedna z "Husákových dětí" (ročník 78), vezmete mě mezi sebe? Diskuzi už máte pěkně rozjetou, ale třeba se k Vám ještě vejdu ;-) ?!
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski, za tu přezdívku z "Trpaslíka" tě velmi rádi přiberem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, dokonce spřízněná duše, která sleduje RD x-) . Děkuji za vřelé přijetí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
každý večer u toho seriálu již dva roky usínáme (teda, skoro každý večer)... už to umím pomalu i pozpátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca, tak to máme doma podobnou náplň dlouhých zimních (nejen) večerů ;-) . Já jsem trpaslíka dřív také sledovala, ale pořádně mě k němu dostal až můj drahoušek. Když jsme se seznámili, tak mě dostal na svůj skvělý smysl pro humor a úžasné hlášky. Později jsem zjistila, že jednu polovinu těch perel má z trpaslíka a druhou z černé zmije....takže jsem byla vlastně hanebně podvedena :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo! U nás jsem na hlášky spíš já...hodně jsem to používala spíš s bývalým... Filda má rád "svůj" humor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky, tak vidím, že se pěkně větvíme. To je super!!! :-D Vítejte Tohle vám musím napsat. Dneska jsem provázela brazilského velvyslance. Na konci prohlídky mi říká, že když tedy nechceme za prohlídku peníze, tak že mi z Prahy pošle dárek. Asi nic nedostanu, ale zní to dobře. Dárek od brazilského velvyslance. :-D Teda s tím Trpaslíkem jste mne pěkně zmátly. Trpaslíka miluju a pořád jsem řešila, kde je tam Kochanski. Že ona to bude v českém překladu Kočanská . :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný :-D Kristin Kočanská!!! :-D a do ní zamilovaný veleúžasný Dave Listr :-D Holky, ten seriál žeru...je dokonalej!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek větvičky, vítám nové přírůstky :-) , to je fajn, že nás tady přibývá ;-) , třeba časem vymyslíme i nějaký ten srazík. ;-) Končím denní a fakt se dneska hodně těším do vany a do postele, jsem utahaná jako kotě. Už jste některá začala s pečením vánočního cukroví???
Odpovědět
Profilova fotka
srazík chceme přeci udělat po Novém roce někde směr Praha :-) já nepeču nikdy...pečeme se ségröu a mamkou a pak si to rozeberem... :-)
Odpovědět
čau větvičky :-D nové i nenové :-D srazík určitě ANO :-) hlásím se všemi deseti :-) a píct budu až v týdnu před Vánoci, jenom příští víkend napeču první várku perníků, ať má synátor co nosit ke svačině do školy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ukecávám se, že bych o víkendu začala péct linecký... Já se s tím pak hrozně patlám, než to slepím marmeládou... No, uvidíme, třeba bude jiný program. Týden před svátkama bych měla mít dovču, to už bych si chtěla užívat pohodu a ne lítat jak šílená... :-D Nejlepší na tom je, že cukroví skoro nejím, jen miluju nepečený ořechový kuličky.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já zatím nepeču...děláme to u ségry, ať je bordel jenom v jednom baráku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?