Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
a už chytám nerva ze zítřka, takže střídavě ležím v učebnici, dělám elektronické testy na www min. dopravy a lítám na záchod s běhavou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-držím palce, to zvládneš ;-)
Odpovědět
větvičky, hlásím, že mám testy a techniku - jízdy nám odložili, protože se u nás čerti žení :-D takže ještě budete muset držet palce v pátek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-dobrý :-) . budu muset příště ve Vlašíku dávat bacha, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady to byl taky masakr... takovou chumelenic jsem dlouho neviděla!!! Gratuluju a i nadále držím pěstičky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, já vám závidím, taky chci sníh... :-(
Odpovědět
děkuji děkuji děkuji, autogramy až na letišti :-D teda vánice to byla pořádná... aaa: to asi budeš muset :-) protože jestli udělám i jízdy, bude ze mě pirát silnic ;-) spíš sralbotka, protože se budu stejně děsně bát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se picnu! Tak tady taky chumelí, jako blázen a já s hrůzou zjistila, že máme tento týden úklid baráku, který se vztahuje i na úklid sněhu.... ]-( ]-( :-D :-p jojo-sralbotka jsem já, mám řidičák už 12 let a nejezdím, bo se děsně bojím... :-N
Odpovědět
aaa: úklid v baráku :-D :-D :-p ale aspoň ho máš a můžeš kdykoli znovu začít jezdit :-) když jsem si ho mohla udělat za 3000,-, tak to já ne, já si musela počkat, až to bude stát 8500,- :-D , teď už to stojí v mojí autoškole 10000,- a od nového roku jdou zase výš (instruktor říkal něco o 15000,-, ale tomu se mi nechce věřit)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dělala autoškolu už v sedmnácti... nedovedu si představit, že bych nejezdila... nejhorší pro mě byla anglie, tam jsem jen jednou ukecala kamaráda, abych mohla řídit...
Odpovědět
já jsem se bála a dělat nechtěla. ale teď od srpna mám nové brýle a konečně poprvé v životě skoro ve 30 dobře změřené oči a VIDÍM :-D tak jsem do toho skočila po hlavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme všechny tři po taťkovi, řízení milujeme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jasně že to s ostatními jde, ale mi okolo 30 jsme takové větvičky :-D tak vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Ajko, vítám tě mezi nás "větvičky" ze sedmdesátých let :-)
Odpovědět
ajko: ty máš dvojčátka? tak to tě obdivuju, to je pořádný zápřah, zvlášť v tomhle věku (těch dvojčátek, ne tvém :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
my máme v rodině taky dvojčátka! a jedna z nás sester má mít taky, vzhledem k tomu, že ségry už děti mají, čeká to asi mě :-)
Odpovědět
prý se to dědí ob generaci...
Odpovědět
Profilova fotka
no a už naše mamka je měla mít a nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kdo vám předpověděl, že budete mít dvojčátka? kartářka?
Odpovědět
Profilova fotka
oni mysleli, že budeš mít jedno? a pak se ti narodily dvě?
Odpovědět
to bylo na sabcu :-)
Odpovědět
ajka: tak to je hezké, takový bonus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty dvojčátka? geny holka, geny :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ajko: jak to teda bylo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak to je mazec!!! Kdyby něco, tak tě oslovím, jo? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?