Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to mě mrzí, švagrová je praštěná, ochuzuje děti o tetu, která má zájem...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to jsi mě připomněla - to je škoda, víš, já jsem svého synovce, který je dnes už skoro dospělý neviděla dobrých 10let. Se ségrou jsme se nějak přestali stýkat, ani nevím proč, nic jsme si neudělali...., někdy to tak holdbývá :-( . Na svatbě však byl a při jeho gratulaci jsem se málem složila, jak mě to dojalo - uvědomila jsem si, že ty léta kdy jsem ho neviděla vyrůstat, dospívat.... už vynahradit nikdy nepůjdou ;-( , dost to bolelo. Pokud máš alespoň malou šanci vztahy se švagrovou obnovit, neváhej. Mě to dnes neskutečně mrzí. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
někdy to prostě člověku proteče mezi prsty, ani netuší jak...čas strašně letí!!! :-(
Odpovědět
no nic, snad se někdy dáme dohromady přes mého syna. jeho táta ho občas za sestřenkama bere... nahoďte nějaký veselejší téma...
Odpovědět
Profilova fotka
já měla na svatbě celou rodinu, i když se spolu moc nebaví... to bylo super...vůbec jsem neřešila jejich vztahy a moc jsem si to užila... :-) jedu zítra s tchánama na nákup, ale nevím, co nakoupit, poraďte :-D
Odpovědět
tak já od srpna v autoškole jezdím s jedním autem, po dlouhé době jsem se sním sžila, i zaparkovat jsem se jakž takž naučila :-D a to auto se teď rozsypalo a je v servisu :-( závěrečky dělám v pondělí na úplně jiném autě, mrňavým pežotu, oproti mýmu fiátku je strašně citlivý a to je něco pro mě plašáka :-| dneska jsem s ním jezdila hodinu, abych prý v pondělí věděla, do čeho si mám sednout. samozřejmě se mi nepovedlo zaparkovat, rozjezdy do kopce taky hrůza - já ty závěrečky neudělám :-( :-( :-(
Odpovědět
sabca: jedete nakupovat ježíška? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, normálně potraviny :-D
Odpovědět
tak teď před půlnoci mi mluv o jídle :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sabca:kup něco pro něj
Odpovědět
Profilova fotka
pro ježíška? :-)
Odpovědět
můj brácha, když byl malej, ježíškovi vždycky nechával pod stromečkem bonbony - a ježíšek fak existuje, protože když jsme šli rozbalovat dárky, už tam nebyli :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobře, koupím...ale taky bych ráda koupia potraviny :-D
Odpovědět
teda nefak, ale fakt :-D :-D :-D a ne nebyli, ale nebyly :-D :-D :-D já dneska perlím :-p
Odpovědět
tak když jídlo, tak to já bych koupila aspoň dvě kila grepů - poslední dobou jsem na nich závislá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky větvičky, když už jsme zase u jídla... právě jsem (v rámci diety před focením) sežala celé menu z KFC :-D ]-( , se sama ze sebe pos.... ;-)
Odpovědět
aaa: aspoň vyniknou tvoje ladné křivky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš moje ladné špeky a faldy???? :-D :-p
Odpovědět
to mluvíš o mně? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
néééé, to mluvím o sobě.... vstávám po noční a už zase hledám, co bych sežrala :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, to mluví o mě :-D
Odpovědět
tak mi admin smazal foto :-( že já radši nezůstala na srazu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to? Dej si tam jiné... ;-) Já se dneska trestám za to včerejší obžerství, dala jsem si k véče jen salát a mám příšernééééééj hlááááád :-N :-N :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné nedělní ráno! :-) Na KFC si dejte pozor. Používají špatné tuky, které obsahují velké množství trasmastných kyselin. To už je lepší McDonald´s. Posílám odkaz: http://ekonomika.idnes.cz/test-hranol... http://ekonomika.idnes.cz/hranolky-z-... Jojo: Moc Ti přeji, abys zítra tu autoškolu úspěšně zakončila!!!
Odpovědět
novako: děkuju :-) ale dneska zase začalo sněžit, tak bojim bojim :-( aaa: admin má pravdu, neměla jsem tam svoji fotku, ale fotku od Saudka - Život... když mě se tak líbí a všude mi prošla a tady mi procházela skoro 3 měsíce...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no jo, to je svatební album :-) holky, přišly jsme domů o půl paté a já už hodinu a půl nemůžu spát :-(
Odpovědět
já vím...
Odpovědět
Profilova fotka
škoda, chtěla jsem se mrknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo: Viděla jsi 13. komnatu se Saudkem? Já si nepomůžu. On je prostě roztomilej. :-D
Odpovědět
novako: já ho mám docela dost ráda, jeho fotky jsou prostě... to se ani nedá popsat... :-) 13. komnatu jsem viděla. má fantstický názory na svět a na ženy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?