Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Spaagetko: To musí být úžasná mňamka. Když si vzpomenu, co dělaly višně v rumu odstáté sotva týden ... Děláš mi chutě. :-D
Odpovědět
čau větvičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek :-D , hlásím se z noční, je celkem klídek, až na pár exotů, kteří nemají na oráci nic lepšího, než se obsírat kolem recepce :-N . Spaagetko-to musí být dobrota!!! Ale to už nestihnu ;-) , zvolím rychlejší variantu. Každopádně všem děkuju za rady a tipy, dám pak vědět jestli kocovina byla zdrcující nebo mírná :-D .
Odpovědět
větvičky, pro případ, že byste o tom ještě nevěděly, ale vím, že tady žádná taková není ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
aaa: dneska máš rande s tím fotografem, že? ;-) tak nám nezapoměň napsat, co a jak a jak jsi dopadla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, mám s ním sraz dneska večer. Jde do toho se mnou ještě kámoška, takže na něj budeme v přesile ;-) , začínám z toho mít trošku nerva... Moje postava má k dokonalosti daleko.. Ale co... Už jsem se rozhodla, bude sranda ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: už jsem tam přispívala... shubnout chci tak 10 kg... nebo spíš zformovat postavu :-) a irský nedělám, protože jsem po astmatu a neudýchám to...
Odpovědět
sabca: to je fajn, já jsem se taky teď vrátila z pošty...
Odpovědět
aaa: miluju holky, co maj 30 kilo i s postelí a myslí si, jak jsou nedokonalé :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: nechápu to taky teď... já na poště nebyla :-)
Odpovědět
myslela jsem jako že je fajn, žes tam už přispívala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, aaa, už se těším na fotečky ;-) . Já se tak nerada fotím, naposledy jsem se zhrozila minulý týden, když jsem se fotila na občanku a pas ]-( , na pas mě fotila 3x a pořád jí to počítač nebral :-D :-D , člověk se nesmí skoro ani pohnout. Týýýjo holky, schodit 10 kilo????? Máte můj obdiv, jestli to zmáknete.Tak to Vám přeji hodně pevné vůle. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, tak jsem tady z rande s fotografem, nornálně jsem se na to začala těšit, má super nápady a sám řekl, že nakonec so bude stydět víc on :-D , jen na to bude potřebovat 10-12 hodin... no, jsem zvědavá a fakt se těším, bude sranda :-)
Odpovědět
aaa: to on se lekl, že jsi taková dračice? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
10 - 12 hodin??????? Tak to asi neskočíte jen u toho fotografování :-D :-D ?? Stál by alespoň za hřích??? Ne, dělám si srandu ;-) . A fakt budete fotit akty?? Na co to??? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bude to trvat tak dlouho, protože jsme tři, kamarádkách to přišlo jako báječný nápad na dárek pro manžílky, takže do toho jdou se mnou. Nejvíc práce prý dá nastavit světla... Budeme fotit akty, ale takové ty, co na nich v podstatě není nic vidět, je to hodně o hře světa a stínu. Fotograf by možná stál za hřích, ale je to zajíček a navíc ženatej. Znám ho,fotil nám svatbu, bráchovi svatbu a svatby pár kamarádkám... Studuje fotografii, je fajn, v pohodě, smysl pro humor mu nechybí ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo ;-)
Odpovědět
aaa: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus větvičky, co vyvádíte??? já uklízím, budu vařit a večer jdu na spinning.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, na spinouši jsem byla včera, dneska jdu do divadla, náhodou jsme získali lístky, tak je škoda to nevyužít, kultury není nikdy dost ;-) . Jinak nás během 14 dní čeká malování bytu ]-( , to bude mazec :-o .
Odpovědět
Profilova fotka
Digi-užij si kulturu, já pro dnešek vystačím s Ordinací v růžové zahradě a brzkým ulehnutím do peřin ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky! Koukám Aaa, že už jsi se vrhla na focení. Tak doufám, že se pochlubíš výsledkem. :-)
Odpovědět
čau větvičky :-) jsem objevila super dárek pro miláčka :-D http://www.kryocentrum.cz/praha/kryot... je permanentně ve stresu, miluje zimu - to si pošmákne :-) objednala jsem mu poukázku na vstup a 2 fotky - ať z toho mám taky něco já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem byla na Chinaski, bylo to fain... a dnes jsem celý den malovala se ségrou obrázky na sklo... a hrála si s neteřkama...super dva dny... :-) na několika dalších tématech jsou holky, který si nechají dělat takový fotky, se to tu nějak rozmohlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jojo, tak to tedy klobouk dolů, mě by tam nedostali ani heverem :-( . Ale měla by jsi jít s ním, né :-) ?! jééé, Sabi, ty se máš, já bych chtěla také tak "blbnout" s dětma, ale v naší rodině jsou už všichni odrostlí ]-( , teď jsem na řadě s prckama já :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
já mám 4 neteře a dvě od bratranka :-) v rozmezí 3měsíce, 2 roky, 3 roky, 6 let a 8 let...takže mám dost na výběr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš dobrý, já mám synovce už skoro dospělý a nebo puberťáky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a moje milovaná je ta dvouletá...máme krásný vztah... a už se tvoří i s tou malinkatou... myslím, že budeme výborné kamarádky :-)
Odpovědět
digi: já vím, přežili to všichni, ale já bych do toho tky nešla... proto si ho tam nechám vyfotit :-D já na něj budu čekat pěkně v baru u svařáčku :-p sabca: já jsem svoje 2 neteře neviděla 5 let ;-( i když jsem se snažila s bývalou švagrovou navázat znovu styky, nějak to zůstalo bez odezvy...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?