Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, je tu nějaká čarodějnice??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D myslím, že si můžeme přičarovat maximálně tak sněhovou vánici :-D , v noci má být mínus dvanáct :-o , jsem ráda, že nevstávám na denní, to by byl šok...
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo... to je hnus... fakt mě to štve...já bych chtěla sluníčko, teplo, lehké oblečení...
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky... ale na druhou stranu bych ráda přivítala jaro o pár kilo lehčí, takže čas ZATÍM pracuje pro mne ;-) . třeba bude hezká zima, sníh a mráz, žádné bláto a plískanice... já se tím utěšuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já neumím cvičit, ani hubnout :-( nemůžu se donutit...
Odpovědět
Profilova fotka
Sabčo-já taky většinou dojedu na to, že nemám pevnou vůli :-| . Holky, poraďte, chtěla bych připravit vánoční bowli, co do ní patří? Na netu jsem našla pár receptů, vždycky tam je červené víno, rum, cukr a ovoce, někde se přidává i sekt a brandy... Nechce se mi zkoušet všechny recepty :-D , to bych vypadala... Nemáte některá nějaký ověřený? Když už mi nevyšla ta mimi party, chci udělat mikulášskou a ráda bych nalévala něco jiného, než je obvyklý svařák, grog, punč... Co děláte při sobotě? Venku je pěkně ponuré počasí. Mám v plánu si zalézt do vany ;-) a přestavovat si, že jsem u moře :-D . Mažílek šel makat, takže tam můžu strávit zbytek dne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tady to vypadá, že se všechny větve uložily k zimnímu spánku :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
my si s filípkem děláme buď z červeného vína s rumem nebo se někdy rozmazlíme brandy... cukr tam nedáváme, spíš vodu z toho ovoce... jj, já jsem se k spánku uložila, protože mi nešlo spát v noci :-) ale už jsem se probrala a jsem tu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabčo-jaký ovoce tam dáváte?
Odpovědět
Profilova fotka
to co máme rádi :-) takže filda mandarinky, já broskve a koupíme většinou i míchné...
Odpovědět
Profilova fotka
takže kompotovaný? Mě by se to líbilo s pomerančema, limetkama a ananasem, všechno čerstvé, ale skoro ve všech receptech, co jsem našla dávají kompotované... Hlavně třešně :-o .
Odpovědět
Profilova fotka
jo, protože jsou vláčné a líp se do nich vsákne ten alkohol... do čerstvých by se to těžko dostávalo...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jo, dík za radu, asi zkusím udělat na zkoušku z litru červeného, nahážu do toho kompotované mandarinky a ananas, možná zkusím přidat trochu sektu... Zítra jedeme na velký nákup, tak budu experimentovat, kdybych psala nesouvisle, víte proč.. :-D :-D , budu totiž "zboulovaná" :-D Jediný problém bude sehnat nádobu, do které to namíchám pro cca 15 lidí :-o . Manžel navrhoval vanu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
my to děláme čerstvý... když se to vypije, uděláme do stjené mísy další :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čerstvý, jo? :-o Při tom, jak naši kámoši umějí pít bych nestíhala... Asi koupím v bauhausu kýbl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo :-D můžeš to udělat do více nádob, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To sice můžu... Blbý je, že mám jen jeden velkej hrnec na těstoviny a jinak nic, do čeho bych to mohla nalít. Zkusím si něco půjčit v práci... Nebo fakt ten kýbl :-D , ozdobím ho vánočníma koulema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zajdi do Ikee, tam nějakej hezkej kýbl bude :-D http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... ten se bude hodit i později :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, pokud se to ponese ve stejném duchu, jako naše ostatní akce, můžu si ho pak dát k posteli :-D . Vidíš, Ikea mě vůbec nenapadla, ale zítra pojedeme do KIKA, kouknu se tam ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Kika je na nic!!! Je to tam přeplácaný, drahý a vůbec se mi to tam nelíbí... jely jsme tam s tchyňkou a švagrovkou...vydržely jsme tam asi 15 minut a pak jsme zdrhly spravit si oko do Ikey :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kika je drahá, to kažodpádně, my jsem tam před rokem podstoupili akci botník a skončilo to tak, že manžel řval jako tygr na managera... Byl jen na objednávku a dovezli nám ho v jiné barvě a strašně se divili, že ho nechceme... Čekali jsme na něj 4 týdnů a pak dalších 14 dní na ten správný ]-( . Chci se tam podívat hlavně na vánoční ozdobičky, ty mají moc hezký ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já chodím na ozdobičky do velkoobchodu Vonekl... krabička baněk stojí kolem dvacky...nakupuju tam všechno možný... a ještě chodím ráda do Jysku...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Jysk je fajn, mám ho 5 minut od baráku ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já taky :-D koukám na Báječná léta...je to super... kdybych se učila anglicky, neseděla by tu jako kráva... good night, every baby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větévky! Aaa: Zkus zkombinovat čerstvé a kompotované ovoce. Dej kompotované broskve, mandarinky, třešně (i se šťávou) a pak přidej čerstvý ananas, pomeranče, jablka, banány. Děláme hlavně nealko bowli a právě ta šťáva z kompotů tomu dodá naprosto fantastickou chuť. S alko bowlí experimentujeme. Jednou jsme do toho přidali čistou vodku a nebylo to vůbec špatné. Známá říkala, že dává bílé víno a šampaňské. Tak si vyber. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si asi nevyberu, z čeho to namíchám... Budu prostě experimentovat :-) , dokonce jsem našla kombinaci bílé a červené víno, brandy, sekt... To musí být hrozná kocovina :-D :-D :-D . Kompoty mám nakoupené, čerstvé ovoce dokoupím před akcí... Venku je nevlídno, co? Pokouší se o mne trochu nachlazení, tak jsem zalezlá doma a peču koláč. K večeři si manžílek objednal ďábelské tousty ;-) , to je rychlovka, takže pohoda. Zítra začínám dlouhý týden a samé noční :-| , snad už nebude tolik práce, koncem listopadu bývá klidněji, i když u nás člověk nikdy neví, co se semele ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
presně tak, já bych toho udělala víc... když už míchat, tak pořádně, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkyyyyyy, áááá, tady se se zase pije :-D . Ještě do nedávna jsem byla abstinent jako Brno, ale od příprav na svatbu jsem se trochu naučila pít =-) . Bowli bych si také dala ;-) . Kolik chceš Sabi schodit?? V sobotu dávali v TV turné jakési skupiny irských tanců, byla to bomba!!!! Ty na ně myslím chodíš, viď. To ti závidím. U nás nic takového není. Vypadalo to fakt zajímavě, a hlavně se jedná zase úplně o jiné pohyby x-) . Po těchto tancích musí jít kila samy dolů ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jasně, tady se buď jí, pije nebop hubne :-D . Já bych chtěla shodit 10 kilo, ale nevím, nevím... Strašně ráda jím... Ve středu večer mám sraz s fotografem ohledně focení aktů, tak bych nejspíš měla nasadit hladovku :-o . Jenže v momentě, kdy si řeknu, že nebudu jíst, dostanu stráááááááášnej hlad :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar větvičky, tady se zase chlastá :-D Naprosto bezkonkurenční bowli dělá moje mamka, ale na tu jaksi nemáš čas. S prvníma jahodama vezme velikou sklenici(takovou tu největší zavařovačku, tuším, že má 5l), naskládá na dno jahody a zalije vodkou či rumem(někdy to i kombinuje, prostě tam nalije, co má po ruce :-D ), aby bylo ovoce pod vodou, sklenici zavře a dá do spíže. Za nějaký čas dozrají třešně, tak tam přihodí ty třešně, zase zalije - no a tak postupuje až do podzimu, kdy končí se švestkama a jablkama. Na Vánoce tuhle dobrůtku vyndá a zředí mírně perlivou minerálkou(v receptu je nakládat do koňaku, což oproti vodce a rumu leze fakt do peněz. A ředit se dle receptu má šampusem)Ale věřte, že i po jedné skleničce jenom s minerálkou jsou všichni vysmátí :-D Pokud u vás není nikdo diabetik, doporučuju dát pár lžic cukru ;-) Báječnou bowli dělá i můj kamarád, který ji nakládá do vodky cca týden před plánovanou akcí - ovoce má tak půl napůl kupované s čerstvým, kompotovou šťávu dává jen z broskví, případně z borůvek. Až na oslavě vždycky dolíváme šampus, někdo i minerálku. Jen doporučuju banány nenakládat, ale přidat až v den D, protože občas zhnědnou a pak vypadají nevábně. :-| No jdou na mě chutě, už aby byly Vánoce, páč letošní sklizeň u našich byla fakt vydařená x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?