Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam nadhernou cernobilou fotku herce mrkvicky tvari se na ni silene smutne a je k sezrani x-)
Odpovědět
ahojky větvičky, tak vám jdu nahlásit, že náš rozbor plodovky dopadl dobře, všechny chromozomy máme tak jak mají být a jsme zdravíííííííí. Já jsem tak šťastnáááááá x-)
Odpovědět
kacka.va: super, myslely jsme tu všechny na tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacko-to je supéééér,velká gratulace :-)
Odpovědět
dííííííííííííkyyyyyyyy x-)
Odpovědět
teď budu moct pořádně oslavit narozky, aniž bych byla nervózní. asi se opiju Vineou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kacko-dej si panáka i za mne, jo? :-D Já jsem včera požila větší než zdravé množství bílého medvěda, mám decentní kocovinku, takže se půjdu vypotit na spinning, snad se tam nepobliju :-D 8-)
Odpovědět
ahoj větvičky, včera jsem zašla do bývalé práce a staly se z toho tři příjemné alkoholové hodinky :-D dneska jsem měla jednu z posledních jízd, za 14 dní mě čekají závěrečky, takže větve, až dám avízo, budete držet palce nebo... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacko: Moc blahopřeji!!!!! :-D Teda větvičky, vy si ale dáváte. (Mluví ze mne slepá závist. :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že jsem zpět, žádná "nehoda" se nestala :-D . ;-) Fakt jste asi žádná nenechala nafotit akty? Potřebuju rady, porady, konzultace... :-(
Odpovědět
aaa: takže jsi neřídila VBA (= velký bílý autobus :-D )? do aktů bych šla taky, až budeš něco vědět, napiš... sím sím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem rozhodnutá do toho jít, jen čekám, až se mi ozve fotograf ;-) . Pak nejspíš nasadím hladovku :-p .Nevím o tom nic, jen to, že chci aby to dobře vypadalo... Ale to podle mě záleží hlavně na fotografovi. Jsem z toho lehce v nervu, že mám pozovat nahá, budu si muset dát panáka (spíš dva nebo tři), abych se uvolnila :-D :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
no právě, fotograf... až se ti osvědčí, pošleš mi kontakt a info? :-D panáka si dej, ale stejně bude vidět jenom to, co sama budeš chtít ;-) víš už, kolik tě to asi bude stát?
Odpovědět
větvičky, neznáte to někdo? inteligentní plastelína http://www.plastelina.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
nevím,kolik si za to řekne.. ale dohodili jsme mu několik svateb, tak snad udělá cenu ;-) , no uvidíme..., každopádně to bude sranda :-D
Odpovědět
aaa: to bude manžílek kulit oči ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: já jsem kdysi s bráchem fotila, ale měla jsem plavky, ale fotky jsme dělali tak, že si bývalý myslel, že jsem na nich nahá... asi bych se před cizím chlapem nesvlíkla... http://search.centrum.cz/~~cook~sabin... mrkni, třeba najdeš inspiračku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-dík, ale ten odkaz mi nefunguje, nebo to neumím otevřít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, počkej, ono mě to má příhlášenou... hned to napravím!!! http://search.centrum.cz/index.php?ch... prozkoumej to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tam hrozně odkazů, kde tě najdu???
Odpovědět
Profilova fotka
to není na mě, takhle veřejně bych to nedala...ale je tam pár zajímavých fotek, jsem si myslela, že by ses mohla inspirovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to joooo, já tam hledala tebe :-D :-D :-D , je tam pár opravdu hezkých fotek, něco jsem si stáhla.. jen nevím, jestli zvládnu tak pozovat a netlemit se u toho... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, zvládneš... já to taky zvládla...ale pařila jsem u toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je jasný, že budu muset pařit... Fotograf je mladý chlap, sympaťák, ale střízlivou mě asi ze šatů nedostane :-D ;-) ... No, budu vás informovat, zítra by se měl ozval a domluvíme si schůzku, aby jsme si řekli co a jak x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
a co myslíš, že na to řekne manža? nebude žárlit, že tě fotil nahou cizí chlap? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemyslím... spíš ho dost překvapí, že jsem se k něčemu takovému odvážila ;-) a hlavně bude mít radost, teda alespoň doufám.
Odpovědět
jojo: já mám ty plastelíny dvě doma :-)
Odpovědět
kacka: a fakt jsou tak úžasný, jak tam píšou? dá se s nimi vyřádit?
Odpovědět
no píšou toho tam spousty, ale já jsem to měla vždycky jen na mačkání a že jsem to "stříhala", protože házet s tím jsem nechtěla, protože by se do toho zamotali nečistoty a pak jsem se bála, že by to už nebylo tak pěkné a nedrželo by to pohromadě. Já mám modrýho skarabea a pak tu měnící při teplotě. když je v chladu je fialová a když jí začneš zahřívat v ruce tak se přebarvuje na růžovou, ale jinak na to hnětení na nervy je to dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, nevím, jak by se na to tvářil můj manža, je trochu žárlivka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?