Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: To si děláš prču?
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně... velmi vyzrálé názory :-D , nějak jsem nechápala, že píše zrovna mě, já bych na swingers neměla odvahu...
Odpovědět
Profilova fotka
Mělas to zkusit. Co Ty víš, třeba by se Ti to zalíbilo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako-dík.. :-D , leda bys do toho šla se mnou :-D co provedeme s načatým večerem? já jsem otevřela lahvinku červeného... kdo se přidá? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se přidám, velmi ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super, už jsem se lekla, že všechny spíte... ;-) , co si dáš, Sabčo?
Odpovědět
Profilova fotka
já asi to červený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže na zdravíčko! ;-) nadhoď nějaké téma, ať se pořád nebavíme o chlastu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě jiný téma nenapadá, koukám na vyvolený, betulce pomáhám vybírat věci na svatbu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec větvičky.... jéžiš nebavte se o chlastu když já teď nemůžu ani kapku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi-to pak doženeš ;-) , zatím si můžeš užívat džusíky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsme se o tom bavily, proč by sis nemohla dát decánko? nemáš přeci před transplantací jater, ne? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sabčo, jj ale do 13tt se vyvíjí nervová soustava, takže to bych minimálně ráda vydržela úplně bez ničeho... časem si pak možná deci vínečka dopřeju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasnačka, já jen, že kámoška do 4 měsíce nevěděla, že je v tom a normálně pařila a malá je v poho :-) a vůbec, do té doby, než ženská zjistí, že je těhotná, taky si nevědomky něco dá...já to spíš myslím tak, aby se těhotenství nebralo jako nemoc... některý holky to trochu přehání...tak se vždycky snažím bořit mýty :-) nikoho nenabádám pařit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo, rozumím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale myslím, že budu stejná, jako ty... stane se ze mě ještě větší abstinent než jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že sklenička vínka nebo malé pivko nenuškodí... Ale kdoví, jak budu vyvádět, až budu v tom :-) a zamávají se mnou hormony ;-) .
Odpovědět
já si teď nechala koupit nealko pivo, protože minule jsem na něj měla takovouuuu chuť. Jinak já teda zatím ještě ani teď nechci pokoušet alkohol. Teď nám vyšly blbě testy, tak mám z toho hlavu v pejru a na alkohol ani pomyšlení :-(
Odpovědět
kacka.va: drž se...
Odpovědět
Profilova fotka
Kacko: Jestli jsou to tripple testy, tak si s tím nelam hlavu. Ty většinou dopadají špatně!
Odpovědět
Profilova fotka
kači, tak ať se to zlepší...budu na tebe myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacko-to bude ok, mysli pozitivně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky byla jsem na Cimrmanech, bylo to super!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky sabčo, já byla na pivě a na tataráku :-) , tak jsem se přejedla, že brzo odpadnu ;-) . co tvoje antibiotika, zabírají?
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, tatarák bych teda dala :-) jj, zabírají, cítím to v kostech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, brzo budeš v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
doufám :-) jdu udělat roštěnky, dám tam hodně česneku, ať to urychlím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ty jdeš teď vařit? to jsi dobrá.. ani největší mlsná by mě nedonutila dělat v tuhle hodinu čurbes v kuchyni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vařit v jedenáct? Ty jsi ďábel. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
byli jsme v divadle, manža valil do baru a já jsem hodná ženuška a uvařím mu, aby se dobře napapkal :-) dělám roštěnky na hlívě... je to velká dobrota...a k tomu brambůrky, trochu povařené a pak dopečené v troubě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?