Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já toho mám víc, asi čtvery prášky, dala jsem si je a dvě hoďky spala jak dřevo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-to teď budeš hodná ženuška, spící.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větvičky, přeju hezký páteční večer. Jaké máte plány na víkend? Já mířím zítra směr Vlašim, za kamarádkou, povozit si kočárek :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky větévky, já jdu zítra na vítání občánků své nejmladší neteře a v neděli jedem na hřbitovy... :-)
Odpovědět
aaa: kdybys vozila kočárek odpoledne v parku okolo brusláku, pískni - dáme kafe :-D :-D :-D sabca: jéé - teda na tu sobotu :-)
Odpovědět
jinak plány na víkend: zítra dopo úkoly (první třída je první třída), odpo bruslák, večer volná zábava :-) a neděli musím ještě vymyslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaké úkoly z první třídy?
Odpovědět
Profilova fotka
dělám si testíky, zatím byl nejhorší výsledek 85% :-) http://diktaty.ewa.cz/diktold/
Odpovědět
synátor chodí do první třídy, víš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahá, tak to si můžeš promrskat češtinu v mém odkazu :-D
Odpovědět
zrovna jsem na to koukala, to se bude časem hodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
občas jsem teda hodně zaváhala :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky.... Tak to vypadá, že jedna z větviček bude brzo mít ratolístku :-) Včera jsem našla měla "výherní" dvoučárkový testík x-)
Odpovědět
pepibubu: gratulujeme!!!!! ať žije malé větvátko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pepibubu: Moc blahopřeji!!!! Držte se!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepi, gratuluju!!! :-) a vítám rašící ratolístku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepi-veliká gratulace :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, po těch antibiotikách se mi chce pořád spát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-tak spi... :-D
Odpovědět
čau větvičky :-) aaa: tak jak bylo ve Vlašimi? byli jsme v novinách - Ženy ve Vlašimi se bojí chodit samy :-(
Odpovědět
sabca: aspon si odpočineš...
Odpovědět
Profilova fotka
proč se ženy ve vlašimi bojí chodit samy? moc jsem toho nenaspala, šli jsme se známými na pivečko :-)
Odpovědět
ve vlašimi řádí úchyl - mladý kluk s kuklou na hlavě a s nožem v ruce přepadává ženský, srazí je k zemi a honí si ho - to mu zatím stačí :-( už má na svědomí tři ženský a osmiletou holčičku. nejdřív řádil v noci, když chodily ženský z odpolední, teď už si troufá i za bílýho dne, naposled ve tři odpoledne. takže se tu bojíme a samy nikam nechodíme :-( nespala jsi na stole? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na stole? skoro jo :-D to je teda mazec, noste kasr a pořádně mu zaneřáďte obličej!!! bídák jeden.. hlavně s tou holčičkou!! Já ho potkat, tak mu prokopnu holeň!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ve Vlašíku bylo fajn, byli jsme se projít s kočárkem k nádrži, ale šli s náma dva chlapi.. O úchylovi vím, prý byli dva a jednoho už chytili, to je děs... ]-( , tady v Praze mě to nepřekvapí, ale na malém městě :-S . Já třeba o víkendu jezdím do práce taxíkem, protože se bojím, mám to dost daleko na autobus a jednou mě otravoval nějaký magor... U nás v ulici vstávám tak brzo jen já, ve všední den to ještě jde, ale o víkendu nikde ani noha =-) .
Odpovědět
ahojky holky, jééé pepi, taky gratuluju, tak to se budeme potkávat na koníkovi, ne? ;-) ty jo, já tu zase nebyla jakou dobu a vy jste toho napovídaly
Odpovědět
sabca: o děti se docela bojíme... já mám kloučka, ale samotného ho ještě nikam nepouštím. aaa: dneska je to fakt všude samý magor... kacka.va: to si počteš :-)
Odpovědět
co budeme dneska pííít? :-D
Odpovědět
holky, mariola se ozvala :-D http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
jojo, já právě vůbec nemám sílu to dočítat :-). A mimísovi se chce spát, tak asi budu muset, aby mě netlačil pod pupíkem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?