Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
digi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, moc hezký botky, ale nejen ty... a ty šaty ti neskutečně sekly!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, jóóóóó šaty :-( , já měla být přeci divoký anděl :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že to dopadlo, jak mělo... jsi v nich fakt pěkná... dává ti to právě ten andělský zjev :-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi-přidej si do té vody alespoň citron ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fuj, já z citronu zvracím :-D
Odpovědět
větvičky, zítra má můj chlap 34 a BUDE PRACOVAT :-D No nevraždily byste? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Citron se mě nechce jít rozkrájet, jsem nějaká líná :-S . S pokojím se s holou vodou. Koukám, co bych si měla všechno přibalit, ale nějak se v tom ztrácím, nechám to na zítra. Jdu si otestovat alespoň plavky =-) .
Odpovědět
Profilova fotka
3x šaty, 2x plavky, spodní prádlo, hygienické potřeby, 1x svetr, 1x bundička, nějaký triko a rifle a to stačí :-D
Odpovědět
digi, svatební cesta - beztak nevylezete z postele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás to tak nebylo... užívali jsme si celý den pěkné prostředí...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo - také si myslím, že budeme v pelechu - pořád :-D . Sabi, 2x plavky?! To abych je šla k ťamanům ještě koupit =-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já si beru vždycky dvoje, jsem dost háklivá na studený spodek...tak jak vylezu z vody, tak si je měním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu to tu douklízet, ozvu se po duelu :-)
Odpovědět
takže Radim, hm...
Odpovědět
Profilova fotka
děs, lidi nejsou soudný :-)
Odpovědět
tak mám v sobě třetího gina a pustila jsem si Vratné lahve, ať si spravím oko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hezký :-D
Odpovědět
ty tři giny nebo Lahve? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty giny, samo!!! :-p
Odpovědět
no jo... :-D teď se mi ohlásil kamarád, že jde z baru, že by s manželkou zašli, tak to ten gin padne asi celý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, ať tě ráno nebolí hlavinka ;-) já koukám na Van Helsinga :-)
Odpovědět
sabca: už jsem vzůru a hlavinka nebolí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ty jsi šikulka :-) já si uvědomila až teď, že jsem si vlastně nic nenalila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdar větévky, jak je při neděli??? užíváte volno a hezké počasí, co? trčím v práci, dopoledne bylo brutus, teď už to jde, ale hrozně mě bolí nohy, těším se domů-do vany, pak padnu na sedačku budu koukat na Vem si mě, jsem zvědavá, jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, aaa - prý to vyhraje Bára :-| , také na to juknu. Jinak dnes docela vegáč, spala jsem do půl 10. Chystám si kufr na dovču :-) a žehlím ]-( . Manžel přijede až večer, byl u rodičů a má fotbal :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, chlap a fotbal, to je něco... ]-( . Žehlení mě čeká v úterý, zítra bud prát. Nenávidím žehlit manžílkovi košile... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, jestli si fakt vybere Báru, tak mě nas.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky! Dva dny jsem tu nebyla neb jsem rachotila v práci. Ale zavřeli jsme a otevřeme až v dubnu. Jupíííí!!!! Aaa: Občas mám pocit, že jsou nějaké erupce na slunci či co a lidi z toho totálně blbnou. Jsou hnusný, řvou a nic se jim nelíbí. Anebo je někdo nas... a tak si to musí vybít na někom, kdo je nejblíž. A ideální místo pro takovou činnost je přeci recepce. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?