Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě to strašně bavilo, jsem rodilý organizátor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nevím jestli se včera můj příspěvek neodeslal nebo ho jenom nevidím :-) Hlásí se červenec 1978 :) aneb další "větvička" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem ročník 1979, ale jako přestárlá nevěsta se rozhodně necítím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepibubu to jsi se špatně dívala tvoje větvička už je tu :-D koukám že to bude pořádný strom :-D a to jsem si myslele že tu nemám co dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabinice, tak jsem asi byla po ránu jen slepá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z toho si nic nedělej :-) a ted už vidíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, už jsem si umyla oči :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No koukám že jsi taky čerstvá nevěsta jak se cítíš? Pozoruješ nějakou změnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gabinice, hehe, teď si pro změnu umyj oči ty :-) sice jsem se vdávala 9.9. ale už před dvěma lety :)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to se moc omlouvám už jdu na to :-) ale taky jsem se koukala na vaše fotečky moc vám to tam slušelo a moc ráda že jste spolu pořád štastný a taky jsem koukala že jste měli originální oznámení mi jsme taky nechtěli přehnanou romantiku a tak jsme si našli na internetu úplně něco jinýho než holubičky :-) bohužel do albumu jsem je nedala ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
gabi, jé to jsem ráda že se fotky líběj :-) Fotila nás kamarádka - profesionálka, která fotí svatby už 16 roků :-) myslím že to je poznat, že to fotila kámoška.... Jinak, po svatbě jsem si já sama prodělala krizovku, něco jako "ztrátu osobnosti," plácala jsem se v tom asi měsíc, ale pak to víceméně odeznělo samo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tomu moc nerozumím ale jestli nechceš tak o tom nepiš. Je ale pravda že krátce po svatbě jsem taky zapochybovala jestli jsem opravdu udělala dobře ale pak jsme si pěkně popovídali s manželem a já zjistila že jsem se opravdu nezmýlila je pravda že za sebou máme jen měsíc ale doufám že to vydrží :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nemám teď moc času se rozepsat, ale v kostce šlo o to, že jsem už neměla "svoje" ale "jeho" příjmení, přišla jsem si jako jeho přívěšek, ocásek :-) ale zase na druhou stranu jsem tak nějak celej život věděla že až se vdám, tak příjmení změním.... Pak jsem taky měla blbý období s prací, byla jsem dlouho na pracáku a přemejšlela o blbinách :-) Ale na druhou stranu, dodnes, když mám na sebe vztek a nadávám si, tak svým "dívčím" příjmením :-D Frčím teď na jeden pohovor, držte mi palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já ti radši podržím pěsti ty znamenají štěstí tfuj tfuj :-) a pak napiš jaký to bylo ;-) Já už to mám taky v občance a někdy mi to ještě dělá problémy představit se novým jménem a nebo se mi tomu dotyčnýmu nechce vysvětlovat že jsem se vdala :-) časem to bude určitě lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně štěstí u pohovoru!!! Já jsem se cítila v podstatě hodně podobně. Po svatbě jsem byla absolutně vyjukaná. Bylo mi líto svého dívčího jména (a to jsem ho ještě nosila po člověkovi, který s námi ani nežil), jako kdybych ztratila kus sebe. Když na mne někdo zavolal novým příjmením, tak jsem vždycky přemýšlela na koho to volá. :-D Nakonec se to srovnalo. Jo, a ještě jedna perlička. Pracuji v práci s manželovo sestrou. Máme knihu příchodů a odchodů, do které se zapisujeme. Manželova sestra je už 10 let vdaná a přesto, když odchází z práce, tak občas odepíše mne, tak nějak jí automaticky naskočí její dívčí jméno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Sabi, mě by to také bavilo organizovat, jen jsme s přítelem moc zaměstnaní, dřív jak v 18 hodin domů nechodíme, někdy i déle ]-( . Žijeme vlastně v jednom pracovním stresu. Jóóó, kdyby bylo víc času, to by se náplánovalo věcí ;-) . A navíc jsme se pro svatbu rozhodli před 3 měsíci, takže to je taková rychlovka, moc se to užít nedá :-( . Zatím pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám - květen 1979. Ale nijak staře se necítím, a i když provokace typu "třicítko" od kamarádek občas slyším, nějak mi nedochází, že mám 30 "za dveřma". Zatím mi to nepřijde jako nějaký zlomový okamžik. Svatba bude příští rok a nijak pozdě mi to nepřipadá. Mimochodem moje babička se vdávala v 28 a první dítě (mojí mamku) měla v 30. Dřív mi pořád říkala, že ona se vdávala v 28 a nic jí neuteklo, tak ať nikam nechvátám, že o nic nepřijdu. A teď si uvědomuju, že jsem to od ní už hoooodne dlouho neslyšela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau, baby. Tak to pro mě teda 30tka byla dost zlomová, ale v tom příjemným slova smyslu. Fakticky od té doby jsem mnohem víc v pohodě - nejen ve vztahu, ale i v práci a vůči celému okolí všeobecně. Já jsem z těch, které jsou na to pyšné, že už jim 30 bylo a nemám z toho absolutně žádný mindráky, jak to občas vidím kolem sebe u vrstevnic...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se mám na co těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja mindraky z veku teda taky nemam akorat me prekvapuje kolik u nas v praci najednou dela "deti" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsem z toho pohovoru akorát tak nas*aná.... To je furt všude kopa keců, jak se má člověk vzdělávat, a nakonec tu práci asi nedostanu kvůli tomu, že dálkově studuju vejšku a - ó hrůzo - jednou za tři týdny bych byla dva dny pryč..... ]-( Nic, jdu pryč, ještě jsem nevychladla tak ať vám tu zbytečně nezahušťuju atmosféru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mimochodem nahromaděnej vztek jsem aspoň malinko uvolnila naklepáním stejků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D vidis krz ne az do Vidne?
Odpovědět
Profilova fotka
čaaaau muchi :-) no to ne, to jsem se zase krotila :-) ale byly čtyři a dost velký, tak jsem se uvolnila i tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no super steak lepsi jak psychous :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A až bude sežrán, zapit pivem , tak mi ňáká bába bude moct víš co..... slovy perníčka ze Shreka: "vylízat polevu." :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a vůbec, jak se žije tobě? jak jste slavili první výročí?
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi vyborne dik za optani jen mam hrozne moc prace ;-) sli sme na veceri jenze to my chodime skoro porad :-D ale bylo to fajn sme konstatovaly ze to tak rychle uteklo ze to snad nejni ani mozny :-D CO ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Mno my už máme za sebou druhý výročí, před sebou stěhování do Čakovic (cca leden) tak se těšíme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?