Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oslavila, tchýně s máti se předháněly (teda spíš máti se snažila trumfnout tchýni)... tchyněčka mě rozmazluje permanentně! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacko: Moc blahopřeji!!! S tím alkoholem v těhotenství se to nesmí přehánět. Vlastně by se nemělo vůbec. Zrovna nedávno jsem četla, že vědci nejsou schopni stanovit hranici, kdy je konzumace alkoholu ještě bezpečná. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, neblbněte, těhotenství není nemoc! Dvě deci ještě žádné mamince neublížily!!! Jak je možné, že se rodí zdravé děti a maminky, aniž by do třetího měsíce věděly, že jsou těhotné, tak pijou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větévky, neměla jsem na to abych vaši diskusi za těch několik dní přelouskala :-( . Jen jsem si všimla, že ten srazík by eventuelně dopadnou mohl, a to asi v Praze?! Já se v Praze bojíííím :-D , jsem přeci jen z malého města, a z těch bezdomovců na nádraží a vandalů jem i vždycky úzko :-( . Kterápak je zde těhotná??? To jsou mi novinky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
kacka :-) a já se Prahy taky bojím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ta se má. Já jsem právě z modrýho koníka přesedlala sem. Tady je více legrace. MK o legraci mnohdy moc není :-( . Po novém roce ho budu zase více navšťěvovat. Sabča, já jsem v Brně jak doma, se ségrou tam vymeteme celou Vaňkovku a paj jen lamentujeme, že jsme stejně nepořídili :-) V sobotu jsem si tam koupila kabátek, tak jsem spokojená. Ale bezdomovci na nádraží tam jsou také :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
bezdomovci a feťáci jsou všude, nedá se jich zbavit :-( tak dej někdy vědět a zajdem na kafčo... kterým směrem bydlíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Směrem na Českou Třebovou, spojení vlakem je OK.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, není to daleko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No blízko to není ;-) , rychlíkem přes hodinu cesty. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo ták... ale vlakem je to pohodlné, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně že je. Ten srazík snad dopadne, ale letos mi to už určitě nevyjde :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak letos ne, to bych nemohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nebojte se Prahy.... Vás ohlídám.... :-D, úchyláky zaženu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale musela bych si u kámošky domluvit spaní... a když to bude příští rok, bude to v poho, protože se vdává teď a pak to bude dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
větvičky!!! Pro velmi dobrého přítele, který se náhle ocitl ve velké finanční tísni hledám pomoc... vypekli ho ve dvou zaměstnáních a nezaplatili mu. Korunu tomu dal jeho kotel, který dnes vybuchl a on si nemůže koupit nový... proto se ptám, jestli nevíte o něčem na půjčení nebo max. do 5tis? Kotel na tuhá paliva (dřevo, hnědé uhlí) - výkon kolem 30kW
Odpovědět
novako: díííky no ono je to totiž tak, že i bez těhotenství ten alkohol každý snáší jinak, já jsem si např. dala panáka a krev jsem měla rozprouděnou hned a i vím, že se mi alkohol odbourával dost pomalu. Ale na druhou stranu musím říct, že jako mávnutím kouzelného proutku na některé věci už v těhotenství prostě nemám chuť. Tělo asi ví, co potřebuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky bábušky, kde jste všechny? já jsem se vykopala kolem třetí z postele, vypadám báječně :-S , jak po těžkým flámu a nechce se mi dělat vůbec nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Caues no ja se zase tesim az se do ty postele svalim je mi blbe asi mam teplotu a boli me cely odpoledne palice :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
.... a jéjé,že by chřipka? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to nejspis ne asi jen moc myslim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já budu dnes pracovat... :-( nemáme nikoho na záskok a bude úúúúplně plno!!!
Odpovědět
Profilova fotka
sabco-co k tomu říct... užij si šichtu a přežij to ve zdraví :-) . zítra jdu opět nakupvat vánoční dárky, takže jsme zvědavá, co si koupím :-D . fakt bych to strašně ráda měla vyřízené... představte si, kolegyně už má dárky nakoupené i zabalené... :-D .... nářez co????
Odpovědět
u mě taky bývaly časy, kdy jsem nakupovala už během roku, jak jsem si vzpomněla, že někdo něco potřebuje a většinou jsem měla na začátku listopadu klid, ale poslední roky to nějak nestíhám. :-)
Odpovědět
a nebaví mě dárky nakupovat, ale potom je balit, to miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky! Aaa: Je ta Tvoje kolegyně normální? :-D Sabco: Jak bylo v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
no, šííílený, ale dalo se to :-) lidi byli dobří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
novako-chvílema si myslím, že není... :-D , ona prostě má všechno naplánované půl roku dopředu... občas z ní šílíme, musí mít vše 5x potvrzené, ověřené, zkontrolované... ale každý jsme nějaký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
trošku ji chápu, taky jsem občas blázen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukám že tady řešíte dárky =-) . Úplně mi z toho běhá mráz po zádech. Naštěstí my jsme letos od dárků odproštěny, všichni vědí, že jsme se maximálně vydali z peněz skrz svatbu. Nevím, ale vánoce (dárky) by měli být hlavně pro děti, a ty bohužel nemám. Každoročně "překvapovat"manžela svetrem či kosmetikou už není tak zajímavé :-S . Co takhle kupujete drahým polovičkám????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?