Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem pívala tequilu, vodku a občas slaďárny...
Odpovědět
Profilova fotka
na tequilu jsem zapomněla, tu taky můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už dávno ne :-D větvičky, jdu už spinkat, přeji vám dobrou noc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou s kobrou, sabčo zítra mám noční, tak nevím jestli budu mít čas nakouknout, jestli jo, tak až pozdě v noci.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se rozloučím. To víte, spáč sedmispáč. :-D
Odpovědět
sabčo: všechno nejlepší k svátku a dobrou :-D
Odpovědět
to už jsem tu sama? tak já taky dobrou, no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejsi sama, ale dobrou... já ještě nejdu spát, nechce se mi.. jdu si číst do postele a zkusit probudit manžílka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo - taky přeju vše nej ke svátku :-) ještě k vaší alkoholový diskusi ;-) - já už teď snesu jen vínko a slaďárny typu jablíčko apod.; za hóóódně mlada jsem vdržela strašně moc a ani mi druhý den nic nebylo, pak jsem odjela na 8měsíců do Londýna= víceméně abstinence a od té doby už pít neumím, navíc i po tom málu co ještě snesu, je mi druhý den ukrutně špatně :-| a ještě k mému cvičení - velký míče celkem dobrý, ale potřebuju něco víc akčního, lákají mě ty trampolínky, ale musím začít pozvolna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju za přání, větvičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabčo, také se přidávám ke gratulacím!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
větvičky moje, vy jste hodný.... já vlastně skoro u žádné nevím, jak se jmenujete?! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
já tu nebyla ani nepamatuju a nějak nestačím dočítat, co všechno tu přibylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hrooozně moc, hlavně však žvanec a chlast :-D
Odpovědět
no tak ke žvanci se můžu přidat, ale k chlastu už néééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proooč? :-)
Odpovědět
jééé, ty máš dneska svátek, já mám dlouhé vedení, tak všechno nej nej nej. no, já teď chodím víc na koníka :-)
Odpovědět
už holt pít nemůžeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a proč ne? ségra během těhotenství i teď si dá večer vínečko, nebo pivo k obědu :-D
Odpovědět
no my jsme teprve na začátku a to je docela blbý. ale taky si občas cucnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokud vyloženě nechlastáš, tak je to v poho ;-) i když - kolik alkoholiček přivedlo na svět zdravé dítě, že? :-)
Odpovědět
to je fakt, ale zrovna dneska jsem četla, že když se pije, tak jsou kluci pak neplodní, protože už jim zaděláváš na problémy s varlatama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
víš kolik takových věcí už napsali? ;-) četla jsem jeden mail a dle toho by měly být všechny děti ze 70let po smrti... všechno bylo závadný a špatný :-D
Odpovědět
jo jo, ten jsem taky četla, ale rozhodně tomu nebudu napomáhat, když se nám teď vyvíjeli všechny orgány a tak ;-)
Odpovědět
ahoj větvičky... kacka.va: to snad ne, já víkend před tím, než jsem zjistila, že jsem těhu, jsem vypila flašku a půl skotský ve dvou lidech :-| a syn je zatím v poho... i když s tou plodností se to teprve ukáže :-D já chci vnoučata ;-(
Odpovědět
no už tak je ten životní styl někde jinde, než býval před 20ti lety, takže ono jedno s druhým a bůh ví, jak na tom budou naše děti
Odpovědět
Profilova fotka
všechno se hrozně rychle posouvá :-)
Odpovědět
:-) no nic, jdu něco dělat, zatím čauky
Odpovědět
Profilova fotka
já už za chvíli pomažu domů...
Odpovědět
Profilova fotka
čauky větvičky, hlásím se z noční :-) , dneska opět peklo, adrenalin a stres :-N , ale zase se nenudíme. před chvilkou proběhla véča a do rána snad už bude klid, až na pár otravů. Sabčo-sice pozdě, ale přece-vše nej k svátku, a snad jsi to oslavila, jak se na pořádnou větev sluší ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?