Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
taky si myslím :-D není po ní ani vidu, ani slechu...
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: kde jsi??? :-D nepřehnala jsi to? :-p
Odpovědět
asi to byl rumík lehce cvrnknutý vodou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, vypadá to tak :-D
Odpovědět
až si to aaa ráno přečte, asi nás přiškrtí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
má tu bejt a nemá chlastat :-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale píšu,píšu.... mám už druhej... :-D ,manžel šel raději spát...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, nemohl se na to dívat?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spíš dostal strach, že se na něj vrhnu :-D
Odpovědět
taky bývám dračice, když požiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě... já taky. tak dostal strach, je mu totiž blbě.. rýmička, smrtelná nemoc u chlapa :-D , ale já se zabavím... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, alkohol na mě taky tak působí... :-D teď došel manža s hospody a jde nám ohřát svíčkovou....
Odpovědět
svíčková před půlnocí? to je teprv prasárnička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole, taky dobrý... svíčková... a já si dělám hlavu se štrůdlíkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Téda, vy jste se ale rozjeli. :-D Asi před hodinou jsem měla banán v čokoládě a se šlehačkou, ale na svíčkovou teda nemám. :-D Sabco: Tomu se říká láska na první zabydlení. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme s manžou hovádka :-D on jí pořád v noci... je to normálka...já mu občas ujím...
Odpovědět
Profilova fotka
nic si z toho nedělej, když mám noční, tak večeřím kolem jedný v noci a jsou to samé zdravé věci jako pizza, guláš....
Odpovědět
novako: ty banán, aaa rumík cvrnknutý vodou, sabča svíčkovou, já kozí sýr... :-D :-D :-D větvičky větvičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se nějak moc nekontroluju, občas mám špatný svědomí ale za chvíli to zas přejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mi připomíná Fulghuma a jeho ledničkové bratrstvo. Přihláška je jednoduchá. Stačí v noci vstát a vyplenit ledničku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, založíme? :-D
Odpovědět
novako :-D mimochodem, už ses naprášila, odkud jsi? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-měla bys nás něčím dohnat... kozí sýr je nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z Mariánských Lázní. Mám to všude daleko. :-)
Odpovědět
aaa: to je fakt :-D zbyl mi tu kousek pečeného daňka, myslela jsem, že ho dám zítra malému k večeři... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V tom případě jsem už členem toho bratrstva... Kolem třetí ráno mívám fakt velikej hlad :-D
Odpovědět
aaa: mimochodem groček a štrůdl - taky docela slabota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
malému dáš něco jinýho :-) ale na plenění ledničky mého manži nemá nikdo, začíná většinou tak kolem jedné druhé...takže si myslím, že svíčková je jen předkrm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
slabota jo? zrovna jsem mlsně prohlídla obsah ledničky a našla tam slaninu... mňam... zatím odolávám
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?