Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jsem :-) doufám, že toho nebudu nikdy litovat... :-)
Odpovědět
určitě nubudeš. a nedám sem smajlíka, ať to neshodím.
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle rychlý instiktivní rozhodnutí jsou většinou správný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, větvičky moje :-) kdyby mi to někdo povídal, tak řeknu, že jsou ti dva praštění :-D ale vzali jsme se skoro po roce a půl společného žití, tak si nemyslím, že by to nakonec bylo nějak unáhlené, ne? :-)
Odpovědět
a nejsou snad? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne :-D
Odpovědět
tak ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nejsi tak zbrklá... brácha, když se ženil, tak spolu byli jen 9 měsíců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jsou ještě spolu? :-D
Odpovědět
já jsem otěhotněla po měsíci chození, skoro v osmém měsíci jsem se vdávala - a už jsem rozvedená. ale když jsem se o něm bavila s kámoškou (to jsem ještě nevěděla, že jsem těhu), říkala jsem, že to do švestek nevydrží... instinkt nelhal...
Odpovědět
Profilova fotka
do švestek? :-D to je dobrý... kámoška se po dvou měsících brala borca, chvíli potom pochopila, že to není úplně to nejlepší a pak bohužel zjistila, že je těhotná... :-)
Odpovědět
nelituju toho zkaženého vztahu, mám prcka a to je to nejvíc, co můžu mít. ale už bych se takhle nenechala natlačit do manželství. měla jsem ho ráda, ale nebylo to ono...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsou spolu... a klape jim to perfektně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: a kolik prcek má? :-)
Odpovědět
tak brambůrky ještě nejsou načatý a schovala jsem je pěkně do špajzu. a dala jsem si kousek kozího sýra :-D
Odpovědět
sabča, je mu 6 a půl, začal chodit do školy.
Odpovědět
Profilova fotka
žjóva a jak se jmenuje?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty jsi na sebe zlá.... já si uvařila grog a baštím štrůdl... no čuňátko :-p
Odpovědět
sabča: jmenuje se Pavel, po mojí první lásce, ale to nikdo neví :-D . já ho chtěla pojmenovat Honzík, po tchánovi, ael to by prý tchýně nepřekousla - jsou rozvedení, tak jsem se namíchla a prosadila jsem si Pavlíka :-D aaa: nejsem, kozí sýr já taky můžu :-D na chuť... :-D
Odpovědět
aaa: ale štrůdlík bych si dala hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě štrůdl nějak nebere...
Odpovědět
sabča: a co tě bere?
Odpovědět
Profilova fotka
mě normálně strůdl taky nebere, ale dneska jsem na něj měla takovou chuť, že jsem dokonce pekla. asi začnu psát bludy, ten grog je nějak silnej 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vídeňskej dort, brambora, jahodový smetanový dort (měla jsem ho na svatbě)...
Odpovědět
na bramboru je zatížená moje kolegyně z bývalé práce. věčně měla kakaový knírek pod nosem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já teda si štrůdl dám, ale musí tam být málo jablek.... :-)
Odpovědět
aaa: groček zabírá? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zatím píšeš v pohodě! :-)
Odpovědět
sabča, no právě že aaa už nepíše, tak asi zabral :-D
Odpovědět
Profilova fotka
že by padla? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?