Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
daniela - :-) :-) :-) ideální neexistujou a s tím "užít si to" já na 100% souhlasím. když už, tak ať ;-)
Odpovědět
helééé!! nechte si každá svoje špíčky!!!..včera jsem měla k večeři ledový salát pokapaný citonem..... :-N ..velká mnamka... a užiju si to!!!co to pujde....snoubenec si jen klepe na čelo,ale mě to nevadí... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
daniela: neboj .. to jistě shodíš.. přesně jak psaly holky ;-) jednak už víš jak na to, jednak menší porce ale častěji, hlavně nehladovat ;-) no co ti budu radit. :-N budeš tak jako tak krááásná nevěsta.. no nemám pravdu holky??? helisz: ahojky, taky tě tu vítám.
Odpovědět
pandama- :-D :-D dělám pro to maximum!!!byla jsem ted dva dny nachalupě..zařídit matriku,resturaci,fotografa...a ještě jsem vystěhovala na chalupě celou kuchyn i s koupelnou,páš se mi tam po zimě vytvořila plísen.... ]-( ...tak,budu ještě tak do měsíce malovat...to bude rozcvička!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvuše, jak si užíváte víkend? Já klasika-trčím v práci, ale za oknem vypadalo, že je docela pěkně. Daniela-to jsi zvolila dost náročný pohyb-stěhování :-D
Odpovědět
Peťulko........ Tady je Krakonošovo!!! :-D :-D :-D x-) x-) x-) :-D :-D :-D x-) x-) x-) :-p
Odpovědět
aaa-já jsem taky v práci..... :-p :-p ....a od uterka mám 1kg dole... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím po návratu z prosluěného Říma x-) to, že se v půlce března vrátíme do chumelenice, mě trošku dostalo :-D
Odpovědět
A jak bylo v Římě, povídej! ;-) Já tam nikdy nebyla. :-( Manžel byl taky celej šťastnej, že zase musel odhazovat sníh. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony - v Římě nádhera x-) sluníčko, teploučko, krásné město plné památek, v každé uličce nějaká fontána, úžasná zmrzlina... x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj fsv-koukám, že jste si super užili, to je dobře, až budou fotečky, pošli odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,... tak konečně je pátek.. :-) fsv: no to se někdo máá :-) jéé za teplíčkem bych taky jela.. už mi to sluníčko chybí, potřebovala bych se nějako dobít.. už to trvá nějak moc dlouho.. :-( daniela: tak ty jsi teda akční... uplně jak bych i sebe viděla... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj větvuše, přeju vám hezký víkend, venku sice kosa, ale hlavně, že nemusíme do práce :-D
Odpovědět
Máš zase jednou volný víkend, jo? Se máš. Pravda, do práce nemusím, ale doma musím makat od rána do večera. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pandama - nj, já se v Římě měla x-) x-) mrkněte na fotky - http://honzaapavla.rajce.idnes.cz/Rim... aaa - tak můžeš o víkendu třba na lyže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na lyže néééé, já už bych chtěla sluníčko :-( fsv-jdu na tvoje fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotky jsou parádní a počasí jak na objednávku, viď? nádhera... kde jste bydleli, někde v centru?
Odpovědět
fsvojap-téééda!!parádní fotečky!!!a krásné počasí..už aby tak bylo i tady... :-) .....Do Itálie bych se taky jednou ráda podívala,ale drahý o tom nechce ani slyšet... ]-( ..jednou na zájezdu jim tam vykradli celý autobus... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: krasne fotecky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kočandy :-) fsv: tak jsem zkoukla fotečky.. no krááásné, uplne na mě dýchla ta historie a jaro a pohoda :-) některé jsou fakt vtipné... no jde vidět, že jste si to náležitě užili ;-) daniela: tak použij svůj šarm... no však víš.. no určo ho překecáš ;-) určo víš co na něj platí, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - bydleli jsme blízko hlavního nádraží Termini, ke Koloseum cca 10 min. pěšky a k Trevi cca 15min ;-) takže spokojenost daniela - do Itálie vyražte, mě se tam moc líbí a nás tam naštěstí nikdo neokradl ;-) pandama - já jsem si to tam užila :-) a dokonce jsme sehnali i lístky na fotbal, takže manžel byl taky spokojený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jela bych hned x-) , z Itálie znám jen Dolomiti, kde jsme byli párkrát lyžovat.
Odpovědět
Profilova fotka
já znám z Itálie Veronu, Vicenzu a Benátky + teď už i Řím x-) a kdysi dávno jsme byli ještě s rodičema u moře v Catollice a stavili jsme se v San Marinu jinak bych taky jela hned - do Toskánska, Apulie... ;-) 8-)
Odpovědět
my děláme malou svatbičku,tak pro 20lidí......už sme se bavili,kam potom jako vyrazíme... :-N :-N ..tak jsem dostala na výběr bud zustat na chalupě na llehátku.. :-S ...nebo sjet nějakou řeku... |-| ..prý zabalíme zbytky,co zbydou a mužem vyrazit.....áááchhjooooooo :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženský! Chvíli tu nejsem a co nevidím. Teda Koch. x-) Držím palce ať Ti to všechno dobře dopadne! x-) Aaa: Fíha, Tobě to na té pasové fotce strašně sluší!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a k tomu kočárku. Jestli budeš mít takového uřvánka jako my, tak si na indiánskou babičku ještě ráda vzpomeneš. :-D :-D :-D Byla jste některá v Assissi? To je úžasné městečko. Malinkaté křivolaké uličky, jako by se tam zastavil čas. Nádhera!
Odpovědět
Profilova fotka
novako-nazdar, ty větvičko jedna ušatá, to je dost, že se tady ukážeš :-D děkuju za pochvalu x-) ty máš uřvánka???
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: Teď už je to v poho, ale první tři měsíce jsem myslela, že budu minimálně bušit hlavou do zdi. Co ti mám povídat. Celá ulice (a to fakt nepřeháním) od té doby ví, že máme malé mimčo. A pak jaká jsou miminka zlatíčka. Bestie to jsou! :-D :-D :-D
Odpovědět
novako - ahojky x-) tak Lidunka vám dávala zabrat? aspoň si teď o to víc vychutnáváš ten klídek :-D papa větvulko naše x-)
Odpovědět
Profilova fotka
novako-moje kamarádka měla stejně uřvaný mimi, když nespal, tak ječel... a spal jen venku v kočárku... takže ona po třech měsících byla zralá na chocholouška :-D :-D :-D jen ať si sousedi užijou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?