Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, mejdan byl náročný :-D danielo, měla bys na svatbu trénovat, přece nevyženeš hosty v deset, protože nevěsta chce jít spát :-D
Odpovědět
teda všechny tři, jak vás tu vidím, alou dom, to se dělá? x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jojo je stejne zvire :-D :-D :-D za posledni pulrok se tu neukazala a ted behem par dnu lame rekordy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... teda vy jste se rozepsaly... :-N daniela: to je super, jak se bud. tvůj muž zapojuje :-) je to od něj milé :-) a super cena ;-) oplakala? toho 13.6. je moc krásný termín... jedni naši známí se taky berou a určo pršet nebude ;-) a kdyz kapku sprchne tak vám přeci bude pršet štěstí no ne? ;-) aaa: nová fotečka :-) a dost dobrá !!!
Odpovědět
Profilova fotka
koch: tak to moooc gratuluji ;-) koukala jsem do albíčka... super fotečka.. a hooodně kočárkůůůů... uz ses pro nějaký rozhodla? To je ale výběr co? Ne jak za totáče... to byly 2 druhy a než jsi přišla na řadu, byl jen jeden a bylas ráda, že něco máš.. a proto vsude tolik stejných kočárků :-D :-D :-D daniela: jsem po svatbě necelý rok.. ted v so to bylo 9měs. (no já na to uplně zapoměla abych se přiznala... ale dostala jsem růžičku za so a ne - to bylo zas MDŽ :-N ) a děti ještě nemáme ani zvíře :-D holky jde vám tu kopírovat text a dávat do bloku? at nemusím to vždy odpinknout?
Odpovědět
pandama...jj,už jsem se smířila.... :-D .....ted jsem celý víkend poslouchala nářky...co ta svtaba bude stát peněz :-N ..že za to mohl bát pěkný kotel na chalupu... 8-) ....ti muži jsou hrozní....!!!!!!!!!člověk se vdává párkrát za život... :-o a oni to ještě kazí.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
daniela: nic si z toho nedělej... ti chlapi co? :-| ale ty si to užiješ... ani o tom nepochybuji ;)
Odpovědět
pandama-jsem si byla ještě jednou zkusit svatební šaty.... :-N .v září mi byli uplně supr..a ted mi jsou malý..vypadám jak selka...uplně mě to rozhodilo..sem přes zimu přibrala aspon 5 až 7 kg......já mám takhle problém s váhou,a ted tohle....ani se nechci vidět...
Odpovědět
já se přidávám, srpen 78. :)
Odpovědět
helisz-tě tu vítám!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky pandama díky :-) . Jj kočárků je fůra, až mi z toho jde hlava kolem. Vůbec nevím u jakého nakonec skončím. No, rozhodně nějaký pořídíme, protože si nehodlám hrát na indiánskou babičku ;-) daniela; nemáš fotečku v šatech? To víš, zvědavé ženské ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Helisz-vítej mezi větvema :-D . Danielo-taky bych ráda viděla fotku v šatech. My jsme tady zvědavé jako opice :-D Koch-jako indiánská babička bys byla skvělá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koch-pozdravuj doma škebličky, já jsem v práci a nedostanu se tam :-( ;-)
Odpovědět
děkuju za přivítání, šokovaná zjišťuju, že jsem už větev, ale smiřuju se s tím :) ke svatbě se u mně schyluje jen velmi pozvolna, stále to odkládám, protože mám pocit, že mám důležitější věci na práci, ale vypadá to, že už se nechám ukecat. :)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa....rozkaz, vyřídím :-D pro dnešek dobrou noc všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helisz :-D , tu větev neber osobně, my se tak něžně oslovujeme :-D kdo tě ukecává do svatby? přítel? a vůbec napiš něco o sobě, ať ukojíš naší zvědavost?
Odpovědět
helisz-no,počkej!!nejstarší větev jsem tady jáááá :-D .tak nepředbíhej!!! :-p ..já setaky nechala ukecat až na potřetí a po jedenácti letech... :-D :-D
Odpovědět
kochanski-foto naštěstí nemám ]-( ]-( ...ráno jsem hupsla na váhu a v mrákotách jsem slezla... |-| ..mám o 7 kg víc...tak to mám co dělat....za tři měsíce.....
Odpovědět
:) já jsem ráda větev, mně to neva. ;) jsem třicetiletá větev s dvaatřicetiletým partnerem a spolu máme po téměř jedenáctiletém vztahu šestiletého chlapečka a 16ti týdenní holčičku. jsme z Prahy, taková normální rodinka. můj chlap zastává názor, že by bylo přeci jen rozumné se asi vzít, jednoduše by se tím vyřešilo několik věcí naráz, já jsem pohodlná a nejak vnitřně necítím potřebu být manželka a po tolika letech mi to připadá jako podivnost a pořád vím, kam líp investovat peníze než do svatby a ... a... a... a tak už pomalu povoluju, protože mi docházejí ta a a to je asi tak vše. :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvuldy, zdravím nově příchozí ;-) helisz - jsme na tom věkově stejně, i manžel je stejně starý jako tvůj přítel, jen dětičky zatím nemáme ;-) daniela - já na váhu už radši moc nelezu, včera jsem chtěla vlézt do jedněch kalhot... to je horší ukazatel než ta váha ]-(
Odpovědět
helisz--jupííí!!!!! vždyt jsem říkal,že jsem nejstarší!! :-D :-D .....náhodou...já se těšim.... :-o ..já už jednou vdaná byla....ale je to tak dávno,že je to promlčené... :-D :-N ....samozřejmě ,že jsou peníze jsou potřeba stále někde....ted jsem naposled vyslechla,že by byl duležitý nový kotel na chalupu.... 8-) ....jenže má smulu....požádal on mě,abych si ho vzala..tak musí mlčet.....sice chtěl jen dva svědky a tím by to odbyl..ale to já si chci užít!!! :-D :-D ..ted je to určitě na posled....prověřovala jsem ho dlouho....idealní to není....ale už jsem si zvykla.. :-D ...
Odpovědět
fsvojap-...u mě to dělá od září sedm kg....jak jsem dnes ráno zjistila... :-( :-( ..a začal frontální utok na špeky....mám tři měsíce..tak to snad dám!!! :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
daniela - nechceš zaútočit i na ty moje špeky :-D
Odpovědět
fsvojap-já mám svých dost....radši porad ,jak to dát dolu... já vím..nežrat a cvičit..... :-N :-N ...ach joo
Odpovědět
Profilova fotka
daniela - základem úspěchu je právě žrát ;-) co 2-3 hodiny něco malého sníst, aby nebyly záchvaty žravosti :-D mě se to radí, já chvíli vydržela dělat si do práce svačinky, ale teď už zase delší dobu mám ve 12 oběd a pak s šíleným hladem přijdu v 18h domů z práce a sežeru na co přijdu :-|
Odpovědět
fsvojap-loni jsem na jaře dala dolu taky osm kg..nastupovala jsem do nové práce,tak jsem se dost snažila...vydrželo mi to do září nebo řijnu a pak to začalo ..a vánoce to dorazili....a mám to všechno pěkně zpátky....jenom,se mi to ted zrovna moc nehodí..a mám strach,aby se mi to povedlo ještě jednou.. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
daniela - no tak ty ani žádné návody nepotřebuješ, když se ti to povedlo jednou, tak už víš, jak na to a napodruhé to bude brnkačka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-to chápu, že se ti nechce do svatby. já se vdávala po deseti letech, bylo mi 32 a taky se mi nechtělo... jsem taky z Prahy. kde budete mít svatbu? nebo je to ještě brzo a necháváte to otevřené? moc se mi líbí tvoje album, samé jednoduché věci :-) danielo-můžu přihodit i svoje špeky? já sice začala poctivě cvičit, ale mám pocit, že o to víc jím :-D :-D a potvrzuju, že funguje to, co píše fsv-malé porce a často, ale já to bohužel při své práci a směnách denní-noční nedávám :-| , nemám absolutně žádný řežim :-p
Odpovědět
aaa - ještě nevíme, kde budeme mít svatbu. měli jsme už pár plánů, protože to mělo být letos v září, ale pak jsme to odložili kvůli dcerce na příští rok. Letos bude ještě moc malá, dohodli jsme se, že bude lepší, když už bude umět alespoň sama chodit a tak. Kde přesně bude obřad je mně celkem fuk, jen vím, že potom to mecheche musí být někde, kde se dá být venku i uvnitř, kde je místo pro děti (naše a našich známých, protože dětí je hodně), a kam to není moc daleko, protože mě se nechce řešit dopravu všech babiček a tetiček kamsi a zpět. :) Děkuju za pochvalu, jednoduchost, to je moje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?