Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
digi, sabča: Vlašim, okr. Benešov u Prahy :-D . tak to jsem se překoukla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stejně si myslím, že by to nakonec bylo v praze, co? tam se asi všechny dostaneme snadno... :-)
Odpovědět
to je fakt. ale uvidíme, co ostatní větvičky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
praha :-)
Odpovědět
větvičky, mně po tomhle víkendu v žilách koluje červené víno, po půl roce přijeli kamarádi od Liberce, slavila se čtyřicítka kamarádky, taky měli sraz Hujerovic :-D , chlapi pořádali každoroční výšlap na Blaník... prostě super víkend :-D :-D :-D akorát střízlivět budu asi ještě týden...
Odpovědět
Profilova fotka
takže Vlašim, Brno, Praha... co dál? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty jsi z Vlašíku? mám tam nej kámošku :-)
Odpovědět
jo jo, sice jsem se narodila v Uherském Hradišti, do pěti let žila v Brumově-Bylnici a přes 24 let velkoměsto Mišalv :-D nej kámošku? to je super, kde jsi k ní přišla?
Odpovědět
já nevím, jestli to je tou hladinkou, ale mám šílenou chuť na brambůrky. kdyby mě viděl můj drahý, za takovou prasárnu by mě asi přetrhnul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proč? já jsem odpoledne chrněla, kolem osmé mě vzbudila vůně topinek - jak si manža smažil...tak jsem si objednala taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přišla jsem k ní v práci :-) , sice teď víceméně žije v Praze, ale ve Vlašíku má byt a jezdí tam na víkendy. I se tam vdávala, na zámku, byla jsem za svědka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty brambůrky si dej... já se potila na spinningu a před chvilkou jsem sežrala chleba se šunkou a vypila pivo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sabca: mám nějaké to kilo navíc. on mě teda miluje takovou, jaká jsem (ostatně mě už takovou poznal), ale brambůrkám a podobným mňamkám on prostě říká prasárny... v něžných chvilkách mi zpívá: já budu chodit po špíčkách :-D :-D :-D od něho to beru, není to posmívání, je to láskyplný... aaa: aha, na zámku jsem se taky poprvé vdávala, docela fajn, hlavně když je dobrý fotograf, jsou krásné fotky z parku. teda když ten park zná a umí vybrat krásná místa.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, souhlasím...dej si brambůrky... žijeme jen jednou :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D zatím bojuju úspěšně - ještě jsem je neotevřela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jakmile je otevřeš, je vymalováno... :-D , vždycky je pak sežeru všechny do posledního drobečku, nejraději mám pálivý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to teda nejím... mě to nechutná...
Odpovědět
sabčo, jak to prosím tě děláš? :-D aaa, přesně proto teď bojuju, taky by to tak dopadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
já teda šíleně žeru sladký!!! takže aspoň nejít pitomý brambůrky :-)
Odpovědět
k tomu srazíku: zatím máme Brno, Prahu a Vlašim - napůl cesty je Vlašim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-ty fakt nejíš brambůrky????????? :-o :-o :-N to ti závidím... já zase nemusím sladký
Odpovědět
Profilova fotka
to ti zas závidím já :-D
Odpovědět
sabčo, teď jsem koukla do tvýho albíčka a zaujala mě věta: od prvního dne spolu bydlíme... to jako fakt? to jste se fakt sestěhovali hned první den? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
první noc jsem ho vyhodila, ať jde spát domů a druhý den už neodešel... teda je to tak... nač ztrácet čas :-D
Odpovědět
supeeer
Odpovědět
Profilova fotka
nikdy jsem s bývalýma nebydlela (jen s jedním, když jsme byli půl roku v anglii), ale s manžou to bylo jiný... přišlo nám to přirozený :-)
Odpovědět
je fakt, že svému nynějšímu příteli jsem klíče od bytu dala po měsíci. taky jsem cítili, že dělám správnou věc. máme oddělené ložnice - 108 km :-D , ale jezdí tak často, jak jen mu práce dovolí. jenom můj syn z toho moc nemá, poslední dobou má přítel tolik práce, že přijede před půlnocí a po obědě odjíždí - po téměř probdělé noci :-D :-D :-D a to syn bývá ve škole, takže se teď moc neužijou.
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-to je dobrý.... jak dlouho jste se před tím znali?
Odpovědět
Profilova fotka
no, my jsme fakt kuriozní případ... psali jsme si po netu, asi půl roku, manža se mě snažil sbalit a já ho nechtěla, viděli jsme se 2x na krátkém rande, ale ani tak jsem ho nechtěla, pak přišlo rande třetí a druhý den už u mě bydlel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-hehehe, ty jsi šídlo... :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?