Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: a co jsi mu nakonec pořídila? čoko masáž doporučuji ;) aaa: no taky bych si dala říct 8-) no to se někdo mááá :-) tak ja mam vyzehleno a ted peču bábovku.... voní to až k vám?
Odpovědět
Profilova fotka
zdravíííím, kde jste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj pandama, já nějak nestíhám, zítra mi začíná škola, do toho práce, domeček, v práci francouzština... asi mi brzo hrábne čokomasáž máš vyzkoušenou, jo? já si jí snad nadělím sama 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, nějak sem nestíhám běhat...v práci začíná kolotoč. fsv; na takový blázinec si dopřej taky nějakou čokomasáž....při procedůře ujídej mazání a budeš mít dvojitou relaxaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch - to ujídání si často dopřávám i bez masáže :-) ale ta masáž mě teda fakt láká x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, jak se všechny máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: no to se ti nedivím... nemáš toho nějak moc? :-D jj na čoko masáži jsme byli na prodloužený víkend v Harrachově - doporučuji ;) http://www.orea.cz/cs/akcni-nabidky/c... fakt to nemělo chybu. no holky myslíte, že když to tak voní jako čoko že to je pravá čoko? No já si myslím, že to je nějaká náhražka... ale nezeptala jsem se... tak aby vám z toho nebylo špatně :-D jinak furt snezi a snezi... ja uz bych teda brala to jaro... doufam, ze to nebude jak tusim v r.2006 zima, zima a pak hned léto ... i kdyz vse lepsi jak zima... i kdyz jak tak chumelí tak to vypadá krásně - jako v pohádce. No nic, jdu uklízet a az se muz vrátí s nakupem tak varit. Dneska mame zapecene brambory se sunkou. Jednou jsme koupili od Maggi napady... protoze nas nadchla reklama, ale nejak se nam do toho nechtělo a je to třeba uz sdělat aby to neproslo. A zitra asi udelam spenat. Co varite vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já nevařím nic :-D M ám od včera těstovinový salát, max se cestou ze spinningu stavím pro nějaké ovoce a zeleninu, mám teď úchylku na pomeranče, sním jich tak 5 denně :-N . Zima je parádní, kochám se pohledem z okna :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak to já zase na kiwi a banany :-) pozor abys z nich neměla vyrážku :-D jj z okna je zima senzační ;-) souhlasím. a jak dopadla narozeninová večeře - nebo obídek?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky :-) zdravim pri uterku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko větvulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, na mě vlezl nějaký bacil :-( takže jsme ani včera nebyla cvičit mám sebou v práci vitamíny, ale ty mandarinky jsou zrovna nějaký neloupací ]-( 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj kočky, dlouho jsem tu nebyla, poslední dobou nic nestíhám. fsv-to je mi líto, snad ti bude brzo líp. to je tím příšerným počasím, napřed mráz a sníh, teď to vypadá na jaro... Jak se jinak máte?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: chtelo by to novou fotku do profilu :-p se tu budu na tebe chodit koukat x-) :-D :-D :-D :-D ja te fakt zeru :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: to mě mrzí... snad budeš brzo OK... nejlepe potit se na cizím těle :-p
Odpovědět
Profilova fotka
adis :-D :-D :-D :-D pro tebe cokoliv.... už se na tom pracuje ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, s bacilem úspěšně bojuju, teda momentálně bojuju s jednou z těch mandarinek; to pocení na cizím těle je těžký, manžel má tento týden noční - i když počítá se to jako "cizí" tělo? ;-) :-D v Benešově už je jaro, u nás sněží a sněží... v úterý nám dovezli obklad do koupelen, krásný x-) ale jeden dekor jsem reklamovala, tak jsem zvědavá, jak se k tomu postaví aaa - zase bude změna image? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
změna image ne-e, jen jsem trošku experimentovala s focením ;-) na bacil je nej slivovice s medem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se pochlub s tím focením ;-) vám jsem se možná nepochlubila, jak mi to slušelo na masopustu, co? byla jsem za šamrnatní babičku ;-) když mě ta slivovice taaaak nechutná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
za babičku, jo? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - ti to pošlu do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, pak na to kouknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: a mě takýýýýý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: no fakt kočka !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: fotostar ma další velikonoční akci... od 1.-31.3. a je to od 300ks za fotku 1,59 kč no nevím zda najdu 300ks :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky...nějak se nemůžu prokousat prací a to mě to tááák neba :-| pandama; vem to od školky a to by bylo, aby se těch 300 fotek nenašlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my chceme dneska vyrazit na Líbáš jako bůh - 2.pokus, v neděli bylo vyprodáno, teď se do kina nemůžu dovolat, bez rezervace už tam nejedu ;-) pandama - já bych jich 300ks asi dohromady nedala :-| HappyFoto má teď taky akci, ale jen na kalendáře a na fotky 20*30cm koch - od školky by se těch 300 našlo, ale v mém případě už jich je většina vyvolaných, přeci jen tu mnohem větší část života jsme fotili ještě na klasický filmy :-D ;-)
Odpovědět
Ahoj holky!!!Hledala jsem nějaké starší nevěsty....ale vy tu jste už všechny vdané...!!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj daniela, a to vadí, že jsme vdané ;-) :-D
Odpovědět
A navíc Danielo, starší nevěsty už jsme byly, tak dobře víme jaké to je. :-D ;-) Ale jinak vítej! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?