Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vy jste včera měli mejdlo, jo ;-) jeden den sem nenakouknu a už nevím, o co jde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem taky mimo mísu
Odpovědět
Profilova fotka
čus větvuše, jak se máte? já jsem opět na noční a těším se na volný víkend, mám v plánu cvičení, dobrou véču, válení u televize :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kočičky, jdu vám popřát pěkný víkend, asi se sem už dneska nedostanu. Za hodinu mi končí směna a půjdu spinkat :-) . Užijte si volno podle svých představ.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jdete někam na slavnostní véču ;-) nebo budeš neco pripravovat ty? taky si uzij pěkný víkendík... a všechny ostatní... my dnes jedeme pro změnu do OV, takze víkend trávíme s nasima .. uz se těšííííím.
Odpovědět
Profilova fotka
jdeme na véču ven, po těch nočních jsem schopná připravit max čaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no to se ti nedivíím a obdivuju tě, jak tak dokážeš vůbec fungovat :-o ja jsem myslela, že ta véča bude taková přednarozeninová ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím při neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... no kde jste???
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj ;-) no mě teď dost zaměstnává domeček, ale chýlí se to ke zdárnému konci - bohužel ne komplet domeček, ale teď mám na mysli jen výběr a koupi obkladů a keramiky do koupelen 8-) a příští týden v pátek a sobotu mám jít opět do školy - po 2 letech přerušení 8-) to bude hodně velká fraška, nějak si nedokážu představit, že se budu muset zase po večerech šrotit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, já jsem v noci v práci a ve dne spím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: jejda, to uz bych si taky asi nedovedla představit .. a co studujes? aaa: jsem chtěla napsat .. to se někdo máá... ale pak jsem si to rozmyslela... ja v noci spim a moc ráda.. ja kolikrát kdyz muzu spim i pres den :-D holky já uz se tak těším na jaro... na grilovačky a tááák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pandama - studuju dálkově management na VŠE, momentálně jsme v 8.semestru, takže teoreticky zbývá 1,5roku :-D ale Bc. jsem dělala jinde, na VŠE na navazujícím jsem teprve ten jeden semestr, ale je to síla, tím jak jsem z jiné školy se v těch "jejich" předmětech moc nechytám, oni už totiž staví na určitých základech, který já nemám jé grilovačku bych si taky nechala líbit, to mi připomnělo, že jsme ješět nesnídala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: no tak to budu drzet pestičky... studovat, k tomu pracovat... no to klobouk dolů. Opravdu !! tak to já mam uz i po obídku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám taky po obídku ;-) pand. - jo ty pěsti budu potřebovat, protože práce, studium a ještě domeček... je toho moc
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-to máš teda fičák =-) , ještě, že jsi svatbu stihla loni ;-) :-D mňam, grilovačka.... dala bych si pořádnou flákotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - nedělej mi chutě, ještě jsem neobědvala no mám toho teď trochu víc, ale u školy jsem zvolila strategii, že dokud mě oni sami nevyhodí, tak tam budu :-D a to už možná dlouho nebude
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: vsechno nejlepšíííííí k tvým narozenináááááám :-) hodně zdravíčka, štěstíčka, moc moc lásky, spokojenosti a pěkné sportování a spoustu pařeb ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - dneska, jo? tak taky hodně štěstí a zdraví, plno lásky, pohody... a pařbičky a spinning samozřejmě nezanedbávej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: happy birthday jeste jednou, vetvicko usata x-) x-) x-) jsem si vzpomnela i dneska, tak na tom nejsem jeste tak spatne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju větvičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: nemas za co... a co, uz slavíš? Co jsi uz dostala, pochlub se :-N
Odpovědět
Péťo, taky přeju všechno nej k narozkám, hlavně ať se ti letos ten život konečně správně poskládá. ;-) PS: Už mě doháníš. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucko, děkuju x-) , věřím, že bude dobře, ostatně všechny horoskopy tvrdí, že letošek má být pro vodnáře extrémně úspěšný rok a to na všech frontách... tak doufám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dostala jsem láhev metaxy :-D , další thajskou masáž :-N , krásnou kytici a hodinky. slavit budeme až v pondělí, nějakou dobrou véčou, dnes to kvůli práci nevyšlo a o víkendu taky dělám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no tak to máš recht... u mě to teda vychází :-) jééé tak to jsi byla docela hodná 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy se teda vodnářky máte ;-) manžel je taky vodnář :-) má narozky v neděli a já pro něho ještě nic nemám |-| aaa - zase masáž, jo? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, další masáž... ještě nemám vyčerpanou tu vánoční od bráchy :-N to je rozmazlování, co? x-) jak to, že nemáš ještě dárek pro manžu? máš alespoň vymyšleno, co mu koupíš?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - takový rozmazlování bych si taky nechala líbit :-) tak první je taky na thajskou? já už naznačuju, že by se mi podobný dárek taky líbil - třeba taková čokoládová, medová masáž... tak uvidíme, musím počkat do května :-N no ten dárek jsem holt nějak nestihla, něco v hlavě mám, zítra jdu nakupovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten první je na královskou relaxaci, můžu si vybrat z asi 7 druhů masáží, moc se mi tam líbí jedna s aroma olejíčky x-) , čokoládovou tam dělají myslím taky ;-) a zrovna jsem dostala další poukaz od kolegů :-D , ten stejný salon... já budu totálně rozmasírovaná :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?