Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vecer k nam prijdou znami, pecu zavin naslano z listoveho testa, se syrem sunkou a zeleninou, tak drzte palce, delam ho poprve =-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony: aha tak to jo :-) tak to znám... dneska jsem potřebovala v rychlosti otevřít konzervu s fazolema do polivky a nez se rozkoukal, tak jsem ji popadla a v rychlosti sama otevřela... a uz byl ohen na střeše :-| adi: tak tak na Moravu zatím lepenice nedorazila :-D max brambory s maslem a kefirem nebo mlikem :-N mnam. minutky z kuř.jatýrek jo? A to delas jak? holky vy mi děláte ale chutě :-D
Odpovědět
Tak jsem si nakonec udělala i tu kaši sama. ]-( Škoda, že když se mě ptal, jestli půjdem po obědě na procházku, že bysme se měli taky trochu hejbat, tak jsem měla v ruce jen štouchadlo na brambory. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pandama: osmahnu doruzova nahrubo nakrajenou cibuli, pridam pokrajena jatyrka, micham dokud nejsou hotova, pak podle chuti pridam grilovaci koreni. je to rychly, jednoduchy a vyborny s ryzi, hranolkama nebo jen tak s chlebem ;-) loony: no ono by i to stouchadlo na brambory v urcite partii manzilkova tela pusobilo hooodne neprijemne :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ááááá, tady to voní...... :-D :-D :-D adis-štrůdl na slano dělám ráda a často, protože to je jednoduchý, rychlý a návštěva to ocení. kupodivu to dělá málokdo a jsem vždycky za hvězdu. já to těsto potírám kečupem, posypu kořením na pizzu, pak plátky šunky, strouhaný sýr, trošku zelené cibulky. zkoušela jsem dával i rajčata, ale vždycky mi to vyteklo :-p . nejlepší je druhý den, ale většinou nezbyde. zavinu to jako normální štrůdl, potřu rozšlehaným vajíčkem a posypu česnekovým pepřem... hmmm a mám hlad, sakra :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa:tak ten tvuj vyzkousim priste, tenhle je taky dobry, ale koupila jsem na nej leco v lotysskem obchode a paprika v nem je tvrdsi...
Odpovědět
Profilova fotka
loony: a jak to že ji nakonec neudělal sám :-o ??? Jak tak sleduji, dneska jsou erupce na slunci :-D co? adi: a to je vsechno ? tak to je opravdu jednoduché a šup šup... :-) aaa: nevíš, dá se to dělat i v remosce? nemám troubu :-( že bych to taky zkusila... spíš jsem na maso než na sladké :-N
Odpovědět
Pando, no musel si přece zahrát na počítači ne? Vždyť se celý týden k němu nedostane (tedy kromě pátku odpoledne a dvou večerů v týdnu, které má sám pro sebe). ]-( Teď u něj sedí zase. :-| No a pak se hýbej, když na to není čas. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
panda-určitě dá, jen to budeš muset stočit, aby se ti tam vlezl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony: no tak to je k zlosti co? ]-( ke všemu když to měl za ukol co? :-N aaa: jooo udělat takové háďátko jo hi h i :-D :-D jinak zdravím při pondělku
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ještě že jsme si vás dočetla, až po obědě 8-) vy jste tu rozjeli receptář prima chutí pandama - v které drogerce mají tu akci na fotky? není to Schlecker??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj větvušky :-) jsem v práci, po obědě, celkem pohoda dneska. pandama-nevím jestli z toho uděláš háďátko :-D , ale zkus to zatočit jako do věnce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: jj přesně jak píšeš :-D budes to tam objednávat? aaa: no to bych mohla zkusit to máš recht ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přeji dobré ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvušky :-) já mám chřipku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ahojky, jejda bobku, tak to se musíš vykurýrovat... doufám, že jsi doma v pelechu ! ;-) a pít a potit se. Přeji brzské uzdravení.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; a budeš od zítra teda doma?
Odpovědět
Profilova fotka
koch: já myslím, že je asi už od dneška... že se nehlásí..
Odpovědět
Profilova fotka
nene aaa je dneska ještě v práci a prská bacily na otravné hosty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? jooo aby jich bylo míň jo??? :-D :-D :-D a jak ty to víš?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvule, aaa - brzy se uzdrav ;-) mě se naštěstí zatím bacili vyhýbají pandama - ta drogérka je i v Táboře, což je pro mě nejblíž, na netu jsme teď koukala, že v táborské pobočce není fotokiosek, ale objednat se to dá i přes net a vyzvednout pak na pobočce, jen nevím, jestli i v té táborské, zkusím ještě zjistit, ta akce je do 8.2., ale já to určitě zase nestihnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: hi hi ... tak to jsme dvě :-D aspon máme téma hovoru co ??? hi hi hi .. já jsem v tom taky hrozná.
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, jsem v práci, dnešní službu neměl kdo vzít. od zítra mám tři dny volno, budu ležet a když to nepomůže, půjdu k doktorce. dobrý je, že mám zalehlý uši, takže hostům musí připadat, že jsem nahluchlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - někdy lepší neslyšet, ne ;-) počkej, až se objeví nějaký host, který bude ovládat znakovou řeč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) aaa: tak co, je ti uz lip?
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo? Vy jste snad omarodily vsechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvuše, jsem tady :-) , je mi blbě, ležím a zahajuju léčku moravským antibiotikem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak to ti schvaluji ;) a přeji at ti je uz lepší ;)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko větvulky ;-) no u mě je den výýýborný... dneska budu slavit juchuuuu.... ejchuchu ejchuchu :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?