Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to tiše závidím, ohřejete se a opálíte. já moře miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš co závidět ;-) , ale ve středu jsem byla v Praze na Mamma mia, to bylo k závidění :-D . Néé, bylo to nádhernééééé, překrásnééééé. Plně vyprodané. Tady je nějak mrtvo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi fakt byla na Mamma mia? taky jsem chtěla jít, ale už jsem nesehnala vstupnky, bylo hned vyprodáno :-( . mrtvo tu teda je, asi že je pátek večer a všechny větve jsou na tahu... já si svoje užila minulý týden, tento víkend mě čeká úklid, dám si spinning a v neděli chceme do Ikea.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, byla, sehnali jsme lístky na poslední chvíli, téměř poslední místa, a byli jsme téměř ve předu. Hold jednou štěstí ;-) . Zítra jedu směr Brno omrknout nějaké botky a kabátek, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
digi: Egypt zbožňuju, užívej i za mě ;-) a ty irský tance? ano, jsou dost náročný :-) ses měla ozvat, jsme mohly zajít na kafčo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky ženský, venku je hnusně. už jsem zvládla úklid, uvařila a teď relaxuju s kávou, zajdu na solárko... a rozhoduju se mezi spinnigem a nákupama, to je dilema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska tady opět není žádný mejdan??? :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jéje, včera zase mrtvo jako obvykle :-( , co se s těma větvičkama děje????? aaa byla jsi na nákupech?? Já jsem si v Brně koupila zimní boty i kabátek, tak může konečně nachumelit. Ale můžu říct, že není z čeho dvakrá vybírat, ale jsem spokojená. Větve, probuď te seeeeeee!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, já měla včera tu slezinu se spolužákama...ještě teď se mi houpe žaludek :-D byla to sranda, moc se mi to líbilo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, ty se máš, my jsme měli poslední slejzák vloni, také to bylo super. Dobrý nápad, zase by se to mohlo z opakovat :-) . Teď mě napadl bláznivý nápad, vím, že je těžko uskutečnitelný, ale jednou by se mohl udělat sraz větví :-D , to bylo tóóóóčo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by teda bylo, já jsem klidně pro... my se scházíme s holkama z babince a je to fain... zrovna včera se za náma stavily dvě a přidaly se, bylo to super exkluziv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, vy tam jste skoro všichni z Brna, tak to je pak jednodušší :-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale setkat se ve větším počtu je velkej problém, holky na to kašlou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, nákupy super, mám bundu, takovou podzimní, krásně oranžovou a nějaký trika na cvičení. zimní boty budu jetě vybírat, je fakt, že nic moc nemají. sraz větví by byl fajn... :-) manžel je mrtvej po pracovním týdnu, takže já půjdu na spinning, stejně bude koukat na F1 a byla bych tady rušivý element ;-) digi-ty koukej spíš po nějakých sexy šatičkách na svatební cestu ;-) , na sníh ještě nemysli, čeká tě žhavý Egypt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- máš pravdu ;-) , šatičky do Egypta nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky, koukám, že Váš dnešní program byl mnohem lepší než ten můj (vaření a uklízení). :-D Zato pátek jsem si užila. Byli jsme na koncertu Bratří Ebenů (já si nepomůžu, ale Marek Eben je hrozně sladký. Takový sluníčko. :-D ). Aaa: Fascinuje mne, kdy sem píšeš. Utěšuju se, že určitě jsi v práci neb v ty nekřesťanský hodiny, kdy píšeš, už dááávno zařezávám. Ale jsem trochu exot. Manžel mne nazývá sedmispáčem. Srazík je dobrý nápad, ale Brno je pro mne až na druhým konci republiky (6 hodin ve vlaku + cca 1 hodina čekání v Praze). Jen jízdou bych zabila celý den... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Digi: Užij si Egypt. ;-) Jé, to Ti závidím. Hned bych jela taky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Novako - díky, už se moc těším, snad mi do toho zase něco nevlítne, já přitahuji průsery :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem si na Tebe vzpomněla. Ve zprávách na netu jsem si přečetla, jak zákazníci CK Sunny Days zůstali v Egyptě kvůli poruše letadla. Tak doufám, že letíte s někým jiným.
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrá zpráva ;-) , letíme s Čedokem, ten snad takový problém mít nebude, a když, tak si s tím snad poradí :-x .
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
digi: ať se vám vyhýbá jakýkoliv problém!!! větvičky: odkud vlastně všechny jste? Já Brno... Můžem najít nějaký kompromis a sejít se na půl cesty všech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
novako-já jsem trošku cvok, co se týče spánku a taky tím, že dělám na směny nemám žádný režim. takže když vím, že druhý den nevstávám, nebo jdu až na noční, ráda ponocuju ;-) . stejně mám pocit, že se mnohem líp vyspím, když jdu třeba až v jednu a spím do desíti, než kdybych zalehla v deset a vstávala v osm :-) . ale spím mooooc ráda, klidně i 12 hodin v kuse... asi jsem fakt cvok, co? :-D digi-užij si sluníčko a moře a krásně si odpočiň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můj manža je jak spící princ...spal by klidně 24hodin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabco-taky chrápe tak děsně jako ten můj??? :-D ]-(
Odpovědět
větvičky, srazík anoooooo :-D ale Brno je fakt z ruky ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nééééé, já nemyslela že se sejdem v Brně. Sabča psala že měla srazík s "babincem" z jiné diskuse a že to bylo OK, ale tam byli všichni z Brna. Jojo1 ty jsi odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a já zuřím, chodím po pokoji jak tygr v kleci, pak se ho snažím otočit, pak do něj bouchám, kopu... ale teď poslední dobou se to naštěstí zlepšilo... nevím, jak je to možný, ale poslední dobou fakt moc nechrápe (ťuk, ťuk) :-) větvičky: však já psala, že se můžeme domluvit na kompromisu.. město, které bude pro každou blízko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, kompromis bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže, odkud teda holky jste?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?