Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis - to si teda myslím ;-) až mě bude taky těch 18, tak vám to na sebe klidně prásknu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: to mych 18 je jeste tak daleko, ze na ne jeste nemyslim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, že mám 18 :-D :-D :-D :-D a protože je nás v práci únorových asi 6, děláme každý roky velkou oslavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-myslivecký ples, jo???? hmmmm, tak si to užij a třeba vyhraješ v tombole pořádnýho kance :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: BN je co? tak já se do Billy podívam, dík za tip ;-) aaa: co to bude za oslavu? Ahááá tak to jsou krááásné narozeniny :-) a kterého to más - Vodnářko? No my jdeme dnes na ples, takze plan jasný, já jeste kolem poledne se jdu ostříhat a nechat vytvořit nejaký uces, tak jsem zvedavá. A zítra zpět do Phy.
Odpovědět
Profilova fotka
pandama-tak se těším na novou fotečku s novým účesem ;-) jsem narozená 12.2., stejně jako moje nej kamarádka a hodně dobrý kamarád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: mam foto v albu http://www.beremese.cz/album/album.ph... a já jsem 29.1. tak to muzeme slavit pak hromadne virtuálně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kokam sama vodnarka :-) moje mamka je 27.1. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandama-moooc pěkný, budeš za hvězdu :-) byla jsem se podívat po obchodech a jediný, co jsem koupila - čínská kuřecí křídla v marks and spencer :-D , už je mám v troubě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adi: :-) aaa: v tomto obchodě se prodává i něco jiného než oblečení? :-D :-D :-D jinak ples se vydařil a přidala jsem rovněž fotku do alba i s novýma šatama.
Odpovědět
Profilova fotka
pandama: moooc ti to sluselo, krasny saticky x-) ten muj zasadne netancuje, takze u nas zadny ples snad nikdy ani nehrozi ;-( premohl se na svatbe, ale to uz jsme byli pekne pod vlivem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pandama-slušelo ti to x-) prodávají tam i potraviny, já tam docela ráda chodím hlavně na dochucováky a různá koření, které jinde nemají. taky mají dobrý těstoviny a velký výběr vín. dělám čočkový salát, mám na něj chuť a chci si ho vzít zítra do práce, když teda hubnu.... :-D jinak bych zase prasila v kantýně a na personálce, já se znám... :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adi: ten můj taky zásadně netancuje, ale včera jsem koukala jak se snažil ;-) aaa: tak to se tam taky zkusím podívat. jak děláš ten čočkový salát? To pak jiš jako za studena jo? jinak holky moooc děkuji za pochvalu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pandama: a to jste byli na plese v ostrave nebo v praze? jak casto takhle jezdite domu, ono je to prece jenom pekna streka...
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to vydrzis cely den o cockovem salatu??? =-) to ja bych asi chcipla :-D :-D :-D a ti okolo me taky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Já chci taky recept na čočkový salát, prosím! :-) Marks and Spencer otevřeli někdy v listopadu v Ústí. Jsem se těšila na jídlo, ale u nás mají jen hadry. A před vánoci tedy měli víno a nějaké brandy či co, to ani nevím, jestli budou mít normálně přes rok. Tak jsem se tedy naštvala ..... a koupila si tam dvě trička. :-D :-D Na ples chci taky. Hurá, já mám chlapa co tancuje líp než já a dokonce i rád. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: jj to je :-| ale co se dá dělat. No jednou měsíčně jezdíme do OV a jednou měsíčně do KM. Takze vyjezdy mame 2x do měs. cca... no není to uplně přesně... taky jak se povede. Musíme to sladit jak s M. basketem tak s Bohemkou :-D a byli jsme v OV loony: tak to ses naštvala pěkně :-D ... tak to jsi s chlapem vyhrála... ale ten můj, na to, že netancuje, mě tedkom na plese mile překvapil... tancoval více jak na svatbě a vyloženě si to užíval.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, takže čočkový salát: uvařenou vychladlou čočku (já míchám dva druhy, zelenou a oranžovou) smíchám s vinným octem, oliv. olejem, přidám na kostičky nakrájené kyselé okurky, cibulku, česněk,chilli papričku, sůl, pepř. Je to rychlý, jednoduchý a dobrý. Nejlepší druhý den, když se rozleží. adi-nevydržím o tom celý den, ale jako jedno zdravé dietní jídlo je to mňamka. a hlavně si to můžu vzít v krabiččce do práce ;-) a nechodím do kantýny na chlebíčky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ty jo a zadna klobasa jo? :-| :-D :-D :-D to bych asi chcípla hlady hi hi je fakt, ze to asi zasytí, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvule :-) tak já mám taky netančícího manžílka. Na svatbě se překonal k nadlidskému výkonu a mile mě překvapil, ale řekla bych, že tím skončil :-D aaa, já taky miluju z M&S ty dressingy, dipy a další ňaminy x-) . A taky se mi líbí jejich prádélko loony; o ústeckém M&S jsem slyšela, ale prý tam toho moc nemají. Doufám, že to nedopadne tak, že tam budou dávat jen nějaké zbytky od jinud jako třeba u nás u Bati ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
koch-já tam dost ulítávám na omáčkách na těstoviny a různých dochucovácích. prádýlko taky můžu, kupuju tam teda spíš jen kalhotky, mám nadstardantní velikost :-S , ale co zbožnuju jsou jejich kalhoty k pyžamům, mám troje ;-) pandama-no, zasytí.... asi proto jsem už sežrala chlebíček s krabí pomazánkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: aha ... takze uspesna dietka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak jinak.... jak jde o papáníčko moje předsevzetí se bortí jako domeček z karet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak jaky byl instruktor vcera???? neodrela ses??? vsak ty vis kde :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D koch: tak jsem byla po pul roce na facelooku a koukam, ze mame stejnou kamaradku, v dublinu x-) x-) x-) ses nepochlubila =-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-to bylo něco :-D :-D :-D , bolí mě.... víš co :-D :-D a kromě toho prdel a stehna :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aaa:jj i moje... no vy jste srandistky
Odpovědět
Profilova fotka
aaa...bolí tě sedinka jo :-D ? jé Adi ty znáš Šárku nebo Míšu :-N ? Tak to je dobrá prča...jak je ten svět malej co :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já mám naštěstí cyklokraťasy s tou pamperskou, takže tohle mě po spinu nebolí :-D aaa - když se takhle vždycky zničíš na spinu, tak to se pak v tom jídle tolik omezovat nemusíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já byla po spinu vždycky taky jako zmlácená. Cyklokaťata jsem neměla a i když jsem si sedátko všemožně vylepšovala ručníky, molitanem... tak stejně jsem si připadala jak sociální pracovnice po noční směně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: soc. prac. po nocni smene :-D :-D :-D :-D btw. znam misu, ale ne osobne, pisem si, poznali jsme se tady na beremku pred vic jak rokem ;-) a odkud ji znas ty? =-) jsem byla docela prekvapena, kdyz jsem ji tam videla, sem si rikala, ze to je teda velka nahodicka ;-) aaa: nedelej se, ze za vsechno muze to sedatka, ja te znam!! :-D :-D :-D :-D ja na spinu nikdy nebyla, takze nevim, o co prichazim :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?