Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, už makám, dělám od šesti do šesti. nějak mi to dnes neutíká, ale kolegyně má narozky, tak si později dáme bubliny a bude veselo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to se někdo mááá :-D taky bych si dala... ale to by pak bylo ráno :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Proč myslíš, že to přestane fungovat? Mělo by to jet do 10.000 příspěvků, myslím... To máme ještě času, poslední dobou se tady moc neflámuje. kde jsou ty časy, kdy jsme si tu dělaly virtuální mejdany ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no napadlo mě to , ze v jiné diskusi uz se preslo na jiné z tohoto důvodu a to jsme byly na str. 299. Tak netusim. jak probíhaly virtuální mejdany? Povídej přeháněj
Odpovědět
Profilova fotka
no nic jdu do hajan... zítra se ohlásím a přečtu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a užij si pěknou šichtu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Virtuální mejdany... No každá svojí skleničku něčeho dobrého, každá u svého pc a krafaly jsme tady klidně celou noc. Dovedeš si představit, co se řešilo.... Děsně jsme pomlouvaly chlapi :-D , probíraly sex a hooooodně jsme se nasmály. Snad se tady sejdeme zase stará dobrá parta. Holky poslední dobou nemají moc čas ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
díky, já si užívám.... :-D :-D :-D papapa a dobrou s kobrou ;-) a ať tě manžel nemučí chrápáním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás větvule, aaa - už zase v práci? ale bublinky trošku zvednou náladu, ne ;-) to u nás v práci je to celkem suchárna, nám by ani ty bublinky nepomohli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-ahoooooj, užásná fotka, to jsi ty? jak suchárna? tak si to tam trošku oživte ;-) já zrovna objevila červenou silvestrovskou paruku a chodím v ní za recepcí :-D , když blázinec. tak pořádnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: hi hi takze oslavička proběhla náležitě jak tak čtu :-D jinak vás zdravím při pondělku... a ten mejdan po netu by mohl být super :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - to víš, že jsem to já :-) copak nejsem k poznání :-D já se v práci objevit v červené paruce, tak si toho asi ani nikdo nevšimne :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko v Novém roce :-) Ať je pro nás všechny šťastný, pohodový a úspěšný ;-) Dodatečně moooc gratuluju Digince k mimískovi. Téda 18 hodin rodit, to by mě asi zabilo, ale věřím, že když pak ten mrňousek leží mamince v náručí, tak je rázem všechna bolest pryč ;-) . Ať roste do krásy jako maminka :-) . aaa; taky se těším, že to tu zas jednou pořádně rozjedeme a prokrafeme x stránek za večer ;-) fsv; ani červená paruka by nepomohla :-N ? A co kdybys přišla do hola :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
koch - jj, to by asi pomohlo :-) ale od otoh nejdu, na to jsem srab jsem si vzpomněla, že když jsem si nechala dát trvalou, tak kolega prohlásil něco o nadměrné kadeřavosti ovcí (prý z Cimrmana...) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv; jj to znám...jedna postava z Cimrmana trpěla anaserpentní spinózou - nadměrnou kučeravostí vlny, která postihuje výhradně ovce :-D :-D :-D ...., ale ty si určitě nevypadala jako beránek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvule!!! Stydím se stydím, ani k novému roku jsem vám nepopřála. Tak to teď vynahrazuji a přeji vám hlavně hodně lásky (specielně Aaa jí přeju oooooobrovskou horu), štěstí a zdraví. A prosím nekamenujte mne za otřepanou frázi. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maminko :-) náhodou lásky není nikdy dost ;-) . I Vám s Lidunkou a manželem plnou náruč štěstíčka a lásky
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Koch. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak to jde holky při pondělku? Já myslela že bude relativně klid, ale uz tu zase kmitáme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já se tu zrovna prokousávám vyhláškou o novém přijímacím řízení...jsem si to nechala až na nový rok, protože jsem si tím nechtěla zatežovat mozkové závity před koncem roku. Ale je to teda pěkná pakárna...by mě zajímalo, kdo tyhle hovadiny vymýšlí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi docela smíšek :-D jsi mě pobavila.. do kdy jsi v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvule, zdravím vás, máte se všechny báječně, doufám :-) . Venku je zima jako v Rusku, šla jsem sim koupit ovoce a zeleninu a snažím se o dietu, ale už zase očumuju nv lednici čabajku :-N , jsem nemožná :-D . Včera jsem po dlouhé době byla cvičit, málem jsem zahynula :-D (dobře mi tak, nemám se flákat), léčily jsme se pak s kámoškou u kapučína v baru, mezitím nám úplně zapadlo auto do sněhu a nemohly jsme vyjet... Scénka jak z filmu... :-D :-D :-D Novako-moc ti děkuju za přáníčko, jdi zlato x-) , však ono to nějak dopadne. I tobě přeju krásný nový rok, ať malá roste a je z ní pořádná větvička po mamince. Koch-nepracuj tolik, není to zdravé ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se mám skoro báječně, v práci vše OK, akorát nemám domácí úkol na francouzštinu |-| jsem počítala s tím, že ho udělám v práci, ale nestihnu to aaa - já jdu cvičit zítra, tam snad nezhynu, to je "jen" pilates, při tom nezmírám, i když jsem tam taky asi měsíc nebyla, ale ve čtvrtek jdu na spin a to asi padnu za vlast 8-) já tam nebyla dobrý 3 roky |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky :-) pandama, dělám do 3 aaa; neboj, že bych se teď nějak předřela ;-) . Tak po cvičení kapučíno...to je dobrá dietka :-D fsv neboj, pětku určitě nedostaneš :-D no, já jít teď na spin, tak mě odvážejí do nemocnice i s kolem mezi nohama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
koch: aha .. tak to jsem tě včera už nestihla :-D Ty jsi srandistka :-D fsv: no jak říká Koch... určo zamrkáš a nějak se to napraví... koho mas za ucitele? Chlapa nebo ženskou?
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-ty se učíš francouzky? :-) v nejhorším dostaneš poznámku a manžel ti dá večer na holou :-D koch-já vím, kapučíno je moje slabost ;-) a tady dělají stráááášně dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-abych tě optimisticky naladila na ten spinning :-D -děsně mne po včerejšku bolí rozkrok a vnitřní stehna... :-D pilates chci taky zkusit, potřebuju zpevnit břicho a ruce a taky uvažuju o power joze, ale toho se trochu bojím, že nebudu umět správně dýchat a tady jsou lekce pro mírně pokročilé.
Odpovědět
Profilova fotka
holky 5 nedostávám, ale mám takovou mladou snaživou učitelku a ona na mě jde psychicky, výčitkama - že si myslela, že ty úkoly budu dělat, jak nás (původně chodila i kolegyně) ze začátku všude chválila... |-| 8-) se učím v práci, nikdo tu neumí, bylo potřeba, aby se někdo naučil, tak jsem to "vyhrála", ale maželovi poznámky zatím neposílá :-D aaa- nestraš ;-) já se na to vždycky už psychicky připravím a oni zavolají, že zrovna tu hodinu ruší, ale teď po Vánocích by tam mohlo být dost lidí
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; to se ti nedivím, že na kapučínku ulítáváš...dobré bych si nechala taky líbit x-) . Vlastně bych si mohla dneska udělat jedno na mašince ;-) fsv, tak ostatní jsou lemplové a ty to chudáku musíš zachraňovat, to je dobrý :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?