Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: kolik máš druhů? no já už bych to v tuto chvíli to objed.pres net taky neriskovala. Já už to objed. ted to mám na poště ale nejsem schopná dorazit ani na poštu. Furt nějaké akce z práce :-| a už druhé upozornění ve schránce, jdu zavolat na tu poštu at mi to tam nechají a neposílají zpět, že si to zítra vyzvednu :-)))) no a taky jsem objednala vinka ze Znojma Znovína, tak bych tam taky mohla zavolat jestli uz jsou pripravena k odběru v distribuč.středisku v pze. No a jeste musim nekdy dokoupit nejaké drobnosti, ale vůbec se mi nechce litat po obchodech. A taky mě jeste vánoc. atmosf. nepřepadla.... i v práci kmitám od vidím do nevidím a to jsem si myslela, že ted už bude v práci klid. A to budu dělat jeste i PO a UT. Co vy? a jak budete trávit silvestra?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám asi 10, z toho jedno nepečený. Ale fakt to byl letos porod :-| no ty alespoň bydlíš v Praze, kde je toho plno na výběr...ale u nás toho zrovna moc není kromě velkých hypermarketů s pár koncesema. Do Ústí nebo Teplic se mi zajíždět nechce. No uvidíme, třeba Děčín překvapí ;-) jinak u nás mají haranti prázdniny od 19., ale na mě se to nevztahuje, takže bych měla chodit i mezi svátky. Ale v po a ut si hodlám vzít dovču, abych měla celý týden volno nad Silvestrem zatím ještě nepřemýšlíme. Asi budeme doma
Odpovědět
Profilova fotka
pandama - já budu v práci taky i po a út :-| holky mi máme zase tolik druhů, mamka se činila, původně mělo být druhů 5, ale bude jich asi 15... ale já jsem ráda, že mamka vánoce úplně nezavrhla, to budou první bez taťky ;-( a Silvestra jsem zatím taky nějak neřešili, asi budeme taky doma
Odpovědět
Koch, nakupování v Děčíně je fakt dost hrůza. Já vůbec nevím kam jít, musím nakupovat v Ústí. A na silvestra máme lístky do místní hospody na živou hudbu. Bohužel jsme až po koupení zjistili, že to má být v kostýmech, navíc ve stylu Charlestonu, tak teď řešíme co na sebe a navíc vůbec nevíme, jak to tancovat. :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kozénky moje, tady se peče, úplně cítím vanilkové rohlíčky :-D :-D :-D . Já letos nepeču, místo cukroví jsem si dopřála tři dny v Poděbradech a užívala masáže, koupele a poděbradku. Vánoční večírek byl klasicky divočina, ale já byla za hodnou, víceméně :-D . Dám fotky na facebook, koch se pokochá ;-) . Nákupy taky moc neprožívám, zasvěcené vědí proč mne vánoce letos neberou. Byla jsem dnes s mámou v Arkádách, málo lidí, dokonce už jsou výprodeje. Budu v práci 24. i 25. na denní, dělám i Silvestra, je nás prostě málo, ale nějak mi to nevadí. Stromeček už mám nazdobený, dělala jsem to dnes odpoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
loony-ty jo, ty budeš tančit charleston??? :-D :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: tak to jsi dobrá :-) a ty bydlíš teda kde? .. jo už jsem si toho všimla. Tam je krááásná krajina :-) ty děláš ve školce? fsv: týýý jo a vy máte dokonce 15 jo? uff... vaši se rozvedli? aaa: tak to ses taky měla ;) pošli odkaz jestli můžeš, ráda to omrknu. jejda ty už máš nazdobený stromek? Jako živý nebo umělý? My budeme zdobit až v so , máme živý - borovičku. Jsou to naše první společné vánoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvule aaa, už se těším na pokochání ;-) . Pěkný dáreček sis nadělila...rozhodně příjemněji strávený čas než u plotny :-) . To ti chválím. Takového rozptýlení není nikdy dost. Jsem docela zvědavá, jak to bude u Vás v práci vypadat o svátky...během roku u Vás bydlí samí exoti, tak kdo asi přijde na konci roku :-D ? loony, tak to bude asi docela dobrá pařbička...večírek ve stylu 30. let ;-) pandama, já dělám na střední škole s učňákem. Ale naštěstí neučím, protože bych musela ty hajzlíky zabít...jsem kancelářská krysa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: tak to jo... no to bych ti teda to učení nezáviděla :-| to je čím dál horší s tou mládeží .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvule! Cukroví je báječná záležitost. Letos jsem si to pečení obzvláště užila. Hlavně proto, že cukroví napekla babička. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mamino. Dobře to máš zařízené :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
novako: já to mám letos vlastně i loni jsem to tak měla... cukroví dovezli M. rodiče z Kroměříze :-) Tak já pro dnešek valím, mějte se krááásně.
Odpovědět
Článek se načítá
No ten charleston bude asi spíš trapas, tyhle styly moc nemusím. Doufám, že za celý večer zahrajou i něco jiného, jinak budu sedět jako pecka. :-D K té mládeži dneska - jsme měli teď vánoční oběd s pár kolegy a jedna kolegyně má dceru, která učí na základní škole. Nedávno jí prý odvezla policie tři žáky rovnou z hodiny do nemocnice z důvodu opilosti. Jednoho tam dovezli v komatu. :-| A jindy tam prý byla holka úplně zfetovaná a marihuana tam byla cítit tak, že se nedalo učit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony: :-o :-o :-o :-o no to je síííla... tak já už mám ty podstatné dárky zabaleny, musela jsem využít, že je muž na basketu :-N
Odpovědět
Já dneska nakupovala dárky pro sebe. :-D Ty balit nebudu. x-) A ty další tedy zabalený nemám, mě to tak neba... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo dnešní mládež to je fakt síla, nás ve firmě učí němčinu supr paní, co učí i na místním učilišti a ta když nám vždycky vypráví, co tam chodí za drzý ignoranty, na ty neplatí vůbec nic :-| pandama - HappyFoto bude mít 50%akci na fotky, včera nám domů přišel ten jejich reklamní sáček, je tam napsáno, že akce platí do 26.ledna, ale kdy začne nevím, zkoušela jsem to dneska přes jejich HFasistenta, dala jsem aktualizaci ceníku, ale ješte pořád mají plnou cenu loony - třeba to bude super akce a ještě se ti ten charleston zalíbí ;-) já mám zabalenou zatím jen polovinu, ale ještě dneska musím zbytek dozabalit
Odpovědět
Profilova fotka
pandama-stromek mám živý, smrček, nazdobila jsem ho brzo, protože si ho chci užít, když o svátcích makám. Balila jsem dneska dárky pro kolegy, šlo to samo, koupila jsem takové ty vánoční sáčky a jen to svazovala mašličkama. Jinak balit neumím, mám to vždycky jak bolavou nohu :-D . Naštěstí ve většině obchodů to dneska na požádání zabalí, výhoda nás nešiků. ;-) . loony-začni trénovat tanec, bude sranda :-D
Odpovědět
Myslíte, že se to podle tohodle naučím? http://cs.wikipedia.org/wiki/Charlest...) :-D :-D
Odpovědět
Jé a tohle: http://cz.youtube.com/watch?v=339ixMt... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D natoč se na video a dej sem odkaz :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
No jasně, už tak mě maj lidi za blázna kvůli kočkám, ještě si budou myslet, že mám Tanec svatého Víta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D prosíííííím :-D :-D :-D
Odpovědět
Ne ne ne a ne. :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak to video je skvělý :-D to bude teda super akce až to tak takhle všichni rozbalíte ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: jééé tak to díky za tip, a kdy ta akce začíná? Tentokrát ji nepropásnu a můžu vyvolat třeba i foto z vánoc ;-) aaa: tak to jo s tím stromkem, to tě naprosto chápu. My si ho taky musíme užít. Holky co pak děláte s tím stromkem po vánocích? My ho budeme mít prvně. Naši stromek shazovali z okna a pak odnesli ke kontajneru, ale my bydlíme v 10p. :( tak to asi nepůjde co? :-D :-D :-D jj oni dárky zabalí, ale ty fronty i tam ... no děs.. loony: jééé tak to bych taky chtěla vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandama - kdy ta akce začne, to semi nepodařilo zjistit, na netu o žádné akci zatím nepíšou, a na těch reklamních sáčkách mají jen že "vánoční" akce platí do 26.1., ale o tom, kdy začne není nikde ani slovo a stromek mi máme umělý :-| takže mi ho nikam nehážeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hi hi to je vtipné s tím vaším stromkem, to jsi mě fakt pobavila :-D :-D :-D no třeba ta akce ani neskončila a jede to nonstop..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky :-) loony, to bude boží s tím tancem :-D . Prosím tě, nedávno si chodila do tanečních pro pokročilé, tak to charleston podle návodu hravě zvládneš ;-) . Prostě rychle rotovat nohama proti sobě (na bříškách) a do toho střídavě vyhazovat a zakopávat nožku v koleně, abys pokopala co nejvíce dotěrných tanečníků :-D . Jo a rukama při tom dělat tučnáka :-D jinak k těm harantům (já už o nich jinak ani nemluvím po těch zkušenostech :-S ). Testy na alkohol a drogy tu máme téměř na denním pořádku. Do toho sem tam nějaká šikana, krádeže, vulgarity vůči učitelům....no prostě jsou to dárečci ]-( . Nejhorší je, že klasickým kázeňským opatřením se smějou a nic na ně neplatí. A sleduju, že i jinak dobří profesoři, kteří nikdy neměli s autoritou u žáků problém, tak jsou teď celkem v koncích. Kolikrát už na ně musí hodně sportě řvát, protože to je kupodivu to jediné, na co ještě reagujou :-| . Podle mě je to možná ještě o něco horší na základkách, protože tam se ty parchanti rozjedou a ze základky bohužel nemají šanci, jak je vyhodit, když je ZŠ povinná. Chtělo by to na ně nějakej účinej bič a hlavně i na rodiče, protože kolikrát když vidím rodiče, tak už se nedivím tomu, jaký ty mladý jsou :-( . Tak jsem si trošku postěžovala a teď zase do práce :-) pandama; no jak jste ten stromek dostali do bytu, tak ho zase dostanete ven ne :-N ?
Odpovědět
Profilova fotka
loony, teď jsem se konečně jukla na ten odkaz z youtube :-D :-D :-D . Tohle si určitě s Emilem secvičte...halvně bych se přimlouvala za tu třetí pasáž :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?