Menu Forum

Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

11. pro 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 1134 příspěvků.
  • Svatba byla 15. září 2007
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 teda to musela být hodně zajímavá vysoká emoticon
28. lis 2008 v 11:57  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
    Region Ústí nad Labem
 Normální hnojárna. Tedy zemědělka. emoticon
28. lis 2008 v 11:59  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 ahá, tak to chápu emoticon . Už jsem chtěla podezřívat, že jste měli profesora notorika a tak si vymýšlel takovéhle exkurze emoticon
28. lis 2008 ve 12:38  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ono se řekne hnojárna a přitom jaký tam mají zajímavý program emoticon
28. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 prdlajs hnojárna, ale vinárna emoticon
28. lis 2008 ve 13:00  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 Profesory notoriky jsme měli taky. Pálili ve sklepě líh a pak ho s různými trestěmi rozdávali dalším profesorům, takže vyráběli třeba rum, griotku, koňak... emoticon

A jednou jedna spolužačka přišla v pěkné náladě ze cvičení. Ani nevím, co měli, asi taky nějakou degustaci. emoticon
28. lis 2008 v 16:40  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
 kuk větvičky ušatý emoticon
končím noční, strašně se těším do postele. listopad mi dal zabrat a prosinec bude asi ještě horší. kolegyně po IVF jde rovnou na rizikové, takže zase o člověka méně... za chvilku to tady můžou zavřít nebo zbývajícímu personálu předplatit pavilon v bohnicíh. jsem unavená jako nikdy.

přeju vám hezký víkendík a doporučuju se hned zkraje vožrat.... emoticon emoticon emoticon
29. lis 2008 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
Registrovala se 24. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3319 příspěvků a 4 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 7. června 2008
    V Ostravě - Porubě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
pandama
Registrovala se 24. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3319 příspěvků a 4 alba. Region Ostrava.
 novako: moooc děkuji emoticon ty kalendáře vypadají moc dobře emoticon
holky, tak nakonec jsem napsala do Happy fota a žádná obj. mi nepřišla, tak jsem to objednala přes fotostar... kde to ve finále vyšlo i levněji a nebudu platit poštovné, vyzvednu osobně ve fotosběrně.
Pak jsem chtěla obj. fotky ve fotostaru, mají tam ted akci při odběru urč.počtu ks mají různé ceny, ale když jsem si stáhla toho offline klienta a nastrkala tam fotky, tak mě uctovali stejnou cenu - nezlevněnou emoticon tak jsem je nakonec neobjednala a rovnou jim napsala... třeba dělám něco špatně... ale spis si myslím, že dali reklamu a nezměnili v obj.systému - no uvidíme.

tak tento týden - dneska mám v plánu spinning, zítra pohlídám sestře kluky, jde na pohovor, ve st máme akci z práce (to abych šla ve čt na 9h emoticon ), ve čt přijedou M. rodiče a budou asi do neděle a v ne jdeme na Bohemku do Ďolíčku - na vánoční akci s klokanem emoticon Jeste chodíváme do Holešovic na vánoč.trhy... tam davali skvělé pivečko... no pohoda paráda...
to mám pěkné vyhlídky na tento týden co? No odpočívat budu nevím kdy emoticon emoticon emoticon co vy?
1. pro 2008 v 08:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 pandama - s tím fotostarem mě neděs, já tam ty fotky v akci chtěla taky objednat, dej vědět, jak jsi dopadla, jestli něco odepsali; já koupila moc velké svatební album a fotky, co už máme vyvolané, nám ho zaplní jen z poloviny, tak ještě nějaké svatební vyvolám
máš ten týden pěkný forf emoticon
1. pro 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
fotoportrét
fotoportrét
pandama
 fsv: no já si říkala, jestli spousta lidí obj. foto protože vidí akci a pak si to třeba ani nespočítá... jasně dám ti vědět emoticon
jj to mám emoticon mě to tak připadá, že do vánoc už asi ani nespočnu. Ten další víkend jedeme s mužem na čokoládový víkend do Harrachova emoticon tak už se těším, masáže a pohodička... to si užijeme..
1. pro 2008 ve 12:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 tady už to Vánocema žije a já letos ještě nějak nenašla tu správnou sváteční motivaci a atmosféru emoticon . To bude asi tím, že ještě nehráli v rádiu Last christmas od George Michaela emoticon
1. pro 2008 ve 12:23  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 pandama - čokoládový víkend, to zní skvěle, tak si určo odpočinete emoticon
písni mi, prosím, do IP, kam přesně to jedete, letos už to asi nestihneme, ale nechala bych se inspirovat
1. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 fsv, nevím kam razí pandama, ale kamarádka byla tady a přijela naprosto nadšená emoticon http://www.vnebi.cz/cs/. Ceny jsou sice možná trochu vyšší, ale za to je to v nádherném prostředí a vládne tam rodinná atmosféra.
1. pro 2008 ve 12:36  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 koch - díky z odkaz, už jsem na to koukla a vypadá to taky úžasně emoticon hned bych někam vyrazila a nechala se takhle rozmazlovat
1. pro 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 to mi povídej emoticon . Ale to bych musela být moooc hodná, aby mi to Ježíšek přinesl pod stromeček emoticon
1. pro 2008 ve 13:06  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 koch - neříkej, že si nebyla celý rok hodná emoticon emoticon taky bych se na Ježíška vůbec nezlobila, kdyby něco podobného přinesl, ale já mu letos ještě ani nenapsala, takže kdoví, jestli se na mě nevykašle emoticon
1. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 fsv, byla....ale asi ne zas tak emoticon
myslím, že mě asi Jěžíšek nadělí to co si sama koupím emoticon emoticon
2. pro 2008 ve 13:17  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 kuk, větvuše emoticon
čoko víkend bych si dala.... emoticon
kcoh-ty jsi byla nejhodnější, dostaneš čoko měsíc emoticon
fsv-dobrá fotka.... emoticon
2. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
fotoportrét
fotoportrét
pandama
 fsv: tak máš v IP emoticon jinak dobrá čepička na fotce emoticon
koch: no to taky nevypadá špatně emoticon

koukněte když tak sem: http://www.orea.cz/cs/akcni-nabidky/cokoladovy-vikend.html

jinak dneska razíme z práce na mecheche... i s rautíkem tak se těším. Nejhorsi je, ze jdu rovnou z prace (mame do 18h) a domu se mi uz neoplatí jet. Tak nevim jak dlouho tam vydržím... ale vzhledem k tomu, ze zitra dorazi M. rodice a budou do neděle, tak to nesmím vylozeně přehnat, nebo bych zítra trpěla 2x emoticon emoticon emoticon
3. pro 2008 ve 14:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
fotoportrét
fotoportrét
pandama
 jo jinak s tím fotostarem... prý off line klient nelze nastavit na případné akce, ale prý pokud splním podmínky, termín, formát a výběr papíru, tak mě těch 50% odečtou v té fotosběrně, ale půjdu se na to jeste poptat.
3. pro 2008 ve 14:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 no musím vám sem tou fotkou vnést trochu vánoční atmosféry, ne? emoticon
mě by momentálně stačila i čokokostička emoticon ale doma už máme megazásoby od předčasného Mikuláše, zatím se mi to nepřejedlo - asi ani nikdy nepřejí, budu muset vyrazit na spin, ale to je přes celé město a mě se tam tak nechce... emoticon
3. pro 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
fotoportrét
fotoportrét
pandama
 fsv: tak se přinuť, víš jak ti pak bude dobře??? emoticon No mě se to říká.... kolikrát se mi taky nechce emoticon

a máte plány na víkend? My tu máme M. rodiče takže plán jasný, a v neděli každoroční akce Vánoce s klokanem emoticon takže se na ty vánoce naladíme emoticon loni to bylo i s ohňostrojem.
Jinak jsem byla ve fotosběrně Fotostaru a řekli mi, že se to pak dělá tak, že se ta částka vyreklamuje... takže zaplatím plnou cenu a až uznají reklamaci tak dají polovičku. Nebo prý mám vypalit na CD, ale připravené v tom off line klientovi. Ale ten prodavač mi jeste rekl, ze jak se to prý načítají ty fotky, tak se prý to přepočítá správně... tak nevím... uvažuju že to zkusím.. co ty?
5. pro 2008 ve 12:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 pandama - tak s tou reklamací teda do toho nejdu, já je po víkendu objednám přes ty jejich webovky, tam ta cena naskakuje správně; o víkendu jedem na advent, takže pak vyvolám i ty fotky z adventu, alespoň jich bude víc a bude větší sleva emoticon
5. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pandama
fotoportrét
fotoportrét
pandama
 no právě... já do toho asi taky nepůjdu... zkusím to nějako vymyslet a nebo to vypálím na CD připravén v tom off line klientu a bude... a kde to tam delas to online? Já to taky zkusím ,kdyz to tam dobre naskakuje. Máš recht... oni reknou, ze to vyreklamují a pak skutek utek emoticon
5. pro 2008 ve 13:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 pandama - na jejich webovkách dáš "objednat foto", pak nalevo v tom menu máš "objednat online" a cca uprostřed stránky je červeně znova "objednat online" - otevře se ti nové okno, kde už rovnou vybířáš fotky, formát, lesk/mat... průběžně tam naskakuje cena a je to ta akční cena, teda já tam dala pár fotek a bylo to za 2,49Kč, jestli se pak po stovce vložených fotek cena změní, to zjistím až příští týden emoticon jediná nevýhoda - malý náhled fotek, nepřišla jsem na to, jak to zvětšit emoticon mě ten jejich klient pořád nejde stahovat, takže mě nezvýbá nic jiného, než to udělat takhle
5. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 Ahoj kočky, jak se máte? Já to mám pořád stejné, služby prokládám flámama, už z toho padám na ústa... emoticon
Celý víkend jsem dělala, zítra mám ještě noční a pak (nechci to zakřiknout, takže pssst) skoro týden volno, konečně se vyspím. emoticon
7. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 Ahoj! emoticon Jsme se tu sešly. Já se momentálně nemám nic moc. Týden jsem se plácala doma s nějakou virózou, neviděla nikoho kromě svého muže, dneska jsem poprvé vyšla mezi lidi a je mi zase mizerně. Asi se mi vrátila teplota. emoticon

Ale jinak celkem v poho. Co ty, už jsi vyřešila dilema? emoticon
7. pro 2008 ve 21:31  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 ahoj holky emoticon
pan, fsv; to budete mít pěkné dárečky pro rodinku s těma fotkama emoticon

aaa; ty si myslíš, že se stihneš dospat? Se vsadím, že ti zas do toho vlezou nějaké předvánoční pařbičky emoticon

loony, tak zase honem zpátky do pelíšku emoticon
8. pro 2008 v 08:04  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj holky,
aaa - to volno si užij
loony - to chce ty viry a bacili nějak vypálit emoticon
koch - fotky nebudou jako dárek, ale koupila jsem moc velké album na svatební, tak ještě nějaké přidělám, ať není poloprázdné a vyvoláme nějaké foto z cest
holky my si užili super víkend u německých a rakouských sousedů, program perfektní, viděli jsme toho spoustu - palírna enciánky (pálenka z kořene hořce) i s degustací emoticon plavba lodí po Königsee, solný důl s vláčekm a 2 skluzavkama, pak termálky, druhý den advent v Salzburgu, ten byl úžasný, prodává se tam jen vánoční zboží, nádherná výzdoba, Rakušáci v typických krojích hráli na alspký roh, všude voní svařáček, punč, kadidlo, skořice... svařáčky dávají do hrníčků s motivem vánočního Salzburgu, je na něj záloha 2EUR a buď se vám líbí a už si ho necháte, nebo ho vrátíte a dají vám zálohu zpět... prostě nádhera emoticon
ale příště spíš vyrazíme někam sami bez CK, protože jsme museli mít pořád přehled o čase a stíhat časy určené průvodkyní a byli jsme většinou poslední na koho všichni v buse čekali, protože když se řeklo "sraz v 14:45", tak mi přišli fakt až v 14:45 a to už všichni dávno nakýblovaní v buse... emoticon asi jsme tam byli za černé ovce zájezdu
ale nejčerneji nakonec dopadla průvodkyně - Rakušáci si to hodně hlídají, aby tam neprováděl kdekdo a tak v Salzburgu zkásli i naší průvodkyni
8. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 fsv-já byla ve čtvrtek ve Vídni, s kámoškou, pěkně bez CK, program jsme si udělaly podle sebe, popily jsme punčík, prostě pohoda a jediný, co jsme musely stihnout byl zpáteční vlak do Prahy. Hrníčky jsem si dovezla dva emoticon

Koch-pravda-v pátek máme vánoční večírek... to bude zase ostuda emoticon
8. pro 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš