Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jasně žte můžeš :-) , vítej mezi nás větve :-D copak kachnička včera.... ale trošku moc svatovavřineckého vínka bylo... je mi blbě :-D a večer jdu do práce, asi tam zahynu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa. když ty nevíš kdy zavřít kohoutek, ro je pak těžký :-D . A stehýnko si mi neposlala buéééé :-( :-D ahoj pandama. Jaký jsi ročník?
Odpovědět
Profilova fotka
koch-já šla rovnou z toho spinu a měla jsem hroznou žízeň :-D , taky teď trpím jako zvíře :-D a obtěžují mne hosté.... stehýnko máš u mne schovaný ;-) já to prásknu, pandamě je nebo bude 32 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: díky :-) no jako větve si fakt připadám :-D to je přesně diskuse na míru ;-) na brms samé mladé holčiny, mají jiné zájmy apod. člověk si tak dobře nepokecá. kochanski: 77 a ty? aaa: bude :-D no ale už v lednu hi h i :-D :-D :-D holky už jste začaly řešit dárky na vánoce?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, tak já si někdy pro to stehýnko zajedu ;-) . V tuhle chvíli už asi blaženě dospáváš po náročné šichtě co ;-) ? a jak to víš kolik je pandamě....si věštila z lógru nebo co :-D ? pandama; já jsem 78 jinak Vánoce zatím nijak extrémně neřeším. Něco už mám vymyšleného a něco koupeného. Teď v pondělí jedeme nakupovat do Němec, tak třeba pořídím tam
Odpovědět
Ahoj děvčata! Vítej Pandamo! Péťo, super že si užíváš.... na následky nehleď. :-D Koch - my byli v Německu včera a máme aspoň dárky pro všechny děti. No tedy u vrtulníku na dálkové ovládání není jisté, jestli ho manžel dokáže dát pod stromek synkovi. Včera ho celý večer musel zkoušet. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loo, tak si bude hrát s vrtulníkem v přítomnosti tvého muže a on bude hlavní instruktor :-D
Odpovědět
Koch, no myslím, že to tak dopadne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: no aaa se mnou psala na téma spinning ;-) tak to ví :-) a kam jezdíváte do toho Německa? Dá se tam i např. vlakem či busem? Nemáme totiž auto :-| tatínkové si rádi hrají s hračkami svých dětí.... protože jsou skoro taky dětmi, a ne každý z toho vyroste hi hi.. no ne? Musí to přeci odzkoušet, zda to funguje... a pořádně si s tím pohrát.
Odpovědět
Profilova fotka
čus bus větvule, jsem zase na noční, ach jooooo. tady vedle se zítra otevírá nové nákupní centrum a všichni ti panáci bydlí u nás a vysírají :-| Já nemám ani jeden vánoční dárek a vánoce letos vůbec neřeším, jde to díky mojí situaci mimo mne.... loony-jo, já si užívám :-D , začínám z toho být unavená, to bude věkem :-D ten vrtulník si nosí kolega bagážista na noční a k ránu tady dělá nálety na recepci :-D , každý chlap je jak děcko ;-) jdu makat, ještě nakouknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) , za chvilku mi končí šichta, doma dám sprchu, vezmu tašku a jedu na víkend do Krumlova, myslím, že zahynu cestou :-D , půjdu spát až bůh ví kdy.... přeju vám, kočičky, hezký víkend, relaxujte, užívejte, odpočívejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko :-) teda aaa...takové tempo už bych dávno nepřežila :-D . Jé Krumlov, to tiše závidím. Jednou bych tam chtěla jet s MM na dovolenou a prošmejdit jižní Čechy :-) . Tak dobrou zábavu větvulko a víc jak dva redbully si nedávej ať nám neulítneš do teplých krajin :-D pandama, my jezdíme většinou do Drážďan nebo ještě blíž za hranice. Ale jelikož tam tak často nezavítáme, tak ani neregistruju, jak se ta centra jmenují :-N Každopádně, určitě se tam dá jet celkem dobře vlakem a co si pamatuju, tak mezi Děčínem a příhraničníma německýma městama platí i nějaké zvýhodněné rodinné jízdné. A většinou hodně kolem Vánoc bývají tyhle akce železnic ještě výhodnější.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj větvuldy ;-) že by se nám to tady zase trochu rozjelo 8-) vítám nově příchozí pandamu aaa - koukám, že užíváš života plnými doušky :-) tak ten víkend ve zdraví přežij 8-) jo Krumlov je úžasný, mám tam taky vyhlídnutý jeden skvělej penzionek... na adventa už se těším, dokonce už mám pár dárečků, ale jelikož to tu čte jedna "Gertruda slepičí prdel", tak alespoň tohle zůstane jako překvapení
Odpovědět
Pandamo, my jezdíme taky do Drážďan, máme to jenom přes kopec. V Drážďanech se dobře nakupuje i hned kousek od hlavního nádraží. Ale teď spíš jezdíme do Elbeparku, prolezeme Ikeu, která vychází levněji než česká, hračky a tak různě. Ale z Ostravy je to tedy hodně daleko. Od vás se dobře nakupuje v Polsku, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no to se někdo máááá v Krumlově je nádherně... Co tam? Ale to nam asi napises po prijezdu co? Tak stastnou cestu :-) koch: tak to díky za tip, zkusím to prostudovat ;-) tam jsou ted jistě předvanocni slevy, že by se dalo nakoupit mozna i levneji nez u nas ne? A plati se tam v eurech? fsv: děkuji, taky zdravím :-) loony: no já sice pocházím z OV, ale ted bydlíme s manželem v Praze. Tak to je blíž do toho Německa :-) co plánujete na prodl.víkend? My jedeme do Brna za švagrovou, pomoci s loupáním ořechů, dáme vínečko, pokec a táák a bude fajně. V ne zpět, v PO relax a možná se známýma do hospůdky na pokec. Dlouho jsme se neviděli.
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: Tak jak je v Krumlově? Ty jsi prostě ďábel. :-D Teda s tou německou Ikeou jste mne navnadily. Jen aby něco bylo zrovna u našich hranic. Pandama: Vítej!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kozičky rohatý, Krumlov byl paráda, v sobotu bylo nádherně sluníčko, udělali jsme i výlet po okolí-Holašovice, Kleť a tak, bylo to moc fajn. Já jižní čechy miluju, hlavně českokrumlovsko a českobudějovicko, jezdila jsem tam od malička na prázdniny, dobře to tam znám. pár let jsem tam nebyla, takže taková cesta do minulosti a hodně hezkých vzpomínek. Krumlov je jako pohádkové město, už je po sezoně, takže málo lidí, hodně kavárniček, všude čisto, krásná podzimní výzdoba. doporučuju x-) Dneska už bohužel makám, prodloužený víkend se mne netýká, ale šichta se pomalu kráti a těším se domů, že dospím víkendové posezení v jihočeských hospůdkách ;-) .
Odpovědět
teda větve, člověk tady čtvrt roku není a vy napíšete 10 stránek? :-o to jsme psávaly během jedné noci x-) vy tu pomalu vymíráte :-( a takovej to byl slušnej podnik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: dle tvého popisu už jsem byla myšlenkama v Krumlově, uplně jsi mě navnadila :-) holky, poraďte mi... objednávala jsem přes net u happy fota kalendář. Drbala jsem se s tím v pondělí celé odpoledne, pak když jsem dala uložit, tak se mi to někam ztratilo a mohla jsem začít znova :-| nicméně pak se mi to povedlo, a bylo tam napsáno, že by mi měl přijít ještě potvrzující mail s tím, že jakmile ho potvrdím, půjde objednávka do výroby... a žádný mail mi nepřišel... tak nevím zda jsem tam něco neudělala blbě a nebo jestli už to náhodou do té výroby nešlo.. mám počkat nebo mám raději obj. znovu abychom to do vánoc stihli objednat? Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo1 - no nazdárek :-) bez tebe nám top tady skomírá :-( pandama - já kalendáře objednávala, když měli akci 50%, nejdřív jsme to taky uložila a nemohla najít, ale uložené to bylo, jenže já šla vždycky rovnou do tvorby kalendářů... holt antitalent 8-) ale nakonec se podařilo najít, odeslat a email mi přišel, když to šlo do výroby, tak to taky potvrdili, už je mám doma a jsou super, bude to dárek taky k vánocům
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; ty dračice jedna ;-) jojo; se divíš? Vy nejvíc užvaněné nám zdrhnete a pak se divíte :-D pandama; tak ještě chvíli počkej a nebo jim třeba písni maila v jakém stádiu se nachází tvoje objednávka
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: a v jakém časovém rozmezí? Já to posílala 17.11. myslis si, ze uz mi to mělo přijít mailem, nebo mam jeste pockat? koch: jenze mi ani nenapsali číslo objednávky, nemám vlastně nic v ruce... je to jak výkřik do tmy :-D no zkusím jim napsat... na to jsem taky machr hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
pandama - koukala jsme přesně do emailu, 30/10 v 23:02 přišlo potvrzení objednávky, 23:05 předáno do výroby, 10/11 byly hotové kalendáře na poště ;-) ale taky mě to stálo nervů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak to je divné.... no zkusím tam napsat... mají tam sice uvedené tel. ale nedovolala jsem se :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: A v jaké kvalitě ty kalendáře jsou? Jak ty fotky vypadají? My jsme chtěli k Vánocům dávat fotoknihu Lidušky, ale nakonec nás odradily negativní komentáře, takže ji vyrábíme sami svépomocí. Pandama: Koukala jsem na svatební fotky. Moc pěkné!!!
Odpovědět
Profilova fotka
novako - kvalita je super, máme kalendáře A3, některé fotky jsou přes celý ten formát a jsou skvělý, taky jsme tam dávali hlavně fotky od profíka, takže s kvalitu fotek problém nebyl a s kvalitou celkově jsem já spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus bus kozičky, jak se máte? :-D já byla dneska u kámošky, počasí na prd, ale musely jsme vyvenčit jejího synátora, chvílema ho vítr válel po chodníku :-D musíme to tady zase pořádně rozjet, uděláme nějaké posezení s vínkem jako za starých časů?? ;-) nejvyšší čas zase pořádně pomluvit chlapi a probrat sex :-D :-D :-D
Odpovědět
Á máš nové zážitky, tak se chceš pochlubit, jo? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; to je slovo do pranice :-) . Já jsem pro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem kažpodádně taky pro :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?