Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
caues tak to ja ridim moc rada a myslim ze i dobre ;-) bez auta si to vubec neumim predstavit :-N jo a moje polovice teda nakupovani potravin zvlada uplne s prehledem dokonce lip nez ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: my to máme stejně jak vy, taky nám taťka kazí průměr...já přehodila dvě otázky (+ jedna blbě), takže mě vyrazili, ale předtím mi chlap říká (policajt): jste to tu přehodila, co? smůla...no tak příště... :-) myslela jsem, že ho zabiju... a já jsem bez auta jak bez ruky!! Miluju to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, větve... ;-) , ty nakupující chlapi vám závidím, ten můj to pokládá za motiv k vraždě pokladní v supermarketu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já řídím taky strašně ráda, ale doma u rodičů jezdí autem teď hlavně taťka - bohužel po nemocnicích a vyšetřeních, a přítel jezdí denně do práce svým autem, má to pár kilometrů, ale jiné spojení víceméně není, dřív jezdil na kole, je docela vášnivý cyklista, no už spíš platí byl, ale od té doby, co začal minulou zimu s autem, tak se k tomu kolu už nevrátil, holt trošku zlenivěl a zpohodlněl ;-) já to mám do práce od rodičů 23km, od přítele 13km, spojení z obou míst dobré, od přítele, kde taky stavíme domeček, je to lepší - více busů+navíc vlak jinak mám celkem dobrý orientační smysl, nedělá mi problém jet kamkoli, za to přítel, když má snahu mě navigovat, tak se nestačím divit : na křižovatce ve tvaru T mi řekne, že mám jet rovně ???, už jsme se naučila, že když řekne nahoru, znamená to doleva a dolu znamená doprava a nejvíc šílím, když má plán města a pořád si ho musí otáčet, aby ten plán měl vždycky ve směru, jakým jede, prostě "rovnou za nosem" :-D
Odpovědět
fsvojap: já tu mapu musím mít taky po směru, jinak tam nic nevidím :-D :-D :-D zamyslela jsem se nad sebou a šla jsem koupit první ježíšky - už mám 3 dárky pro syna a 1 pro přítele :-D tak snad 23. 12. tak moc šílet nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo1 - my jsme se s přítelem hledali, až jsme se našli :-D bouráme totiž všechny zažité pravdy - on se neorientuje, na to jsme tu já; při nákupech ale překvapuje, to spíš já šílím a jeho to snad baví :-D minule byl někde po úřadech a příšel domů a říká: já jsme ti měl takovou chuť si něco koupit a pak to začal vybalovat :-D mimochodem už jsem se přihlásila na neděli na lekci cvičení na velkých míčích, to je prý OK, jsou tam i těhotné, takže žádný extremní výkon, ptala jsem se i na trampolínky, to už je hodně adrenalinové, někomu to prý přijde ještě horší než spinning... no tak to zatím teda fakt ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak s orientací jsme na tom oba stejně :-) a já nenávidím cestovat městskou hromadnou, je to na sebevraždu!!! :-) co se týče nákupů - musí mít náladu, jinak je to pro něj mučení jehňátek :-D
Odpovědět
fsvojap: :-D :-D :-D cvičení na míčích bych taky brala, to bych snad i udejchala :-D no jo, už nejsme nejmladší, větvičky :-D :-D :-D než mě ukamenujete, to byl ftiiiiip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to my víme a bolí nás příliš mnoho klouby na to, abychom tě mohly ukamenovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo větvičky já jsem zvědavá, co bude v neděli po míčích bolet mě :-D mají tam asi 15 různých lekcí na výběr a prý jsou míče tím nejlepším, čím se dá začít - no to jsem zvědavá :-D snad se časem vypracuju i k těm trampolínkám, ale když si vzpomenu na své začátky na spinningu, kdy jsme po prvních 5minutách chtěla utéct nebo umřít, tak mě teda trošku odradili, když se to některým zdá ještě horší... mám v plánu napsat Ježíškovi o permici, to víte, svatba v plánu na příští rok a já když si v létě koupila samodržící punčochy a viděla,jak se mi zařízli do špeků, no hrůza, tak jsem si řekla, že s tím musím něco dělat; no punčochy už půl roku kdesi v šuplíku a špeky pořád na svém původním místě, s tím mi sice míče asi moc nepomůžou, ale to je teprve začátek - doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čus větve ;-) Tak Jojo dělá autoškolu? Kolik ti je, že ji ještě nemáš? :-D Já řídím ráda a celkem dobře(teda až na ten parking do řady vozidel, tomu se vyhejbám jak čert kříži :-D ) fsvojap - i na míčích se dá dost dobře hubnout, resp. formovat figůru ;-) Mamča tohle cvíčo vede a je celkem kóča. Ale je fakt, že upocená přijde jenom z pondělní lekce, kdy má, jak sama říká, omladinu(tím myslí ženy do 50 let), ale v úterý vede těhule a seniorky, tak to přijde odpočatá. Já jim říkám hovniválky, protože je strašná prča vidět, jak se schází k tělocvičně s těma balónama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spaagetka - hovniválky :-D :-D sakra já teda doufám, že tam míče mají, to jsem teda vůbec neřešila, že bych si ho měla donést; mám 2 míče doma a když si představím, že bych s tím míčem měla někam jít :-D v úterý bych chtěla jít na lekci "krásný zadeček", ale 45min cvičení jen na zadek, ty jo kdoví, jak dlouho bych si pak nesedla ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Třeba je tam mají , těhulím je tam mamka taky uskladnila, ale na všechny tam prý místo není(cvičí na malém městě a má celkem úspěch, jednou měla na lekci přes 60 cvičenek :-N ), tak se dohodly, že si je budou nosit - uvázaly si na ně takový šíťky, tak teď je nosí přes rameno :-) A zadek tě bude bolet určitě, já s nima ze začátku taky chodila a kam se hrabe posilovna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sakra spaagetko nestraš :-) to abych si na pondělí do kanclu vzala nějaký polštářek pod zadek, aby byl alespoň na měkkým :-D no ale už se sebou musím začít něco dělat, jinak bych se za chvíli rozpadla 8-) dneska večer si zkusím najít čas na cvičení doma, ale u rodičů je to těžký, video+DVD v obýváku, kde je i ideální prostor na cvičení, ale tam TV okupujou rodičové třeba až do 23:00 a to si nějak nedokážu představit, že bych pak já začala s cvičením a u přítele zase není ani prostor, ani video, ani DVD, mají sice rotoped, ale u nich v rodině vládnou takový podmínky, že na něj teda nikdy nevlezu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Téda Fsvojap, obdivuji každého, kdo je ochoten něco dělat. Na spinning by mne nikdo nedostal ani heverem. Potit se společně s bandou šílenců. To raději vezmu kolo a pojedu se potit do přírody a sama. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako já se taky přes léto snažila ven na kolo, taky sama, protože s přítelem to je šílený tempo, ale teď přes zimu se holt budu potit s podobně postiženýma :-D jde o to, jak dlouho mi to nadšení vydrží, musím hned za začátku koupit permici, ta jediná mě donutí, by mi pak bylo líto těch peněz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já spinning nesnáším, ráda si určuju tempo sama...chtěla jsem zas začít chodit na irský tance, ale zatím mi to nedovolí zdravotní stav...tak se těším, až budu zdravá a chci začít tancovat...je mi jedno jakej styl (kromě dechny) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
irský tance - to zní hóóódně zajímavě, ale to sem do benešovské velkovesnice zatím nedorazilo :-D leda tak břišní tance a salsu, ale to začíná až v 20:00 a já končím v práci v 17:00 a nevím co bych tu do tý doby dělala a pak bych jela až v 21:15 vlakem, to už předem nemá žádnou šanci u mě uspět :-|
Odpovědět
Profilova fotka
co tak vím, tak je to jen v brně a praze...jo a ostrava http://www.quadrilla.cz/irsko/odkazy.htm už jsem tam jednou chodila a bylo to fantastický!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pod pojmem irské tance si představím Lord of the Dance. Chceš říct, že chodíš takhle juchat? :-D Dostalo mne, jak dlouho vydrží poskakovat a ani se u toho nezadýchají a navíc s takovou lehkostí ...
Odpovědět
spaaget: no nemám, no. vždyť mi bude teprve 30, to mám ještě času... :-D břišní tance by se mi taky líbily, měla bych co vlnit :-D :-D :-D a irskou mám ráda whiskey... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako: ano, díky nim jsem se na to dala... byla jsem na jejich úžasném brněnském vystoupení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se zastat spinningu, baví mě, zapotím se jako prase a báječně se odreaguju, je pravd, že začátky byly hustý, ale teď se vyloženě těším, jak si "zašlapu" :-D :-D irský tance se mi líbí, ale jen na koukání, jsem trošku dřevo :-D a irskou whiskey zvládám narosto dokonale :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to šíleně náročný na lýtka... první den jsem úplně odpadla, neušla jsem ani pár metrů :-D psaly jsme si všechny, co jsme tam byly a všechny jsme měly obrovský problém s chůzí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
strašně se mi líbí ta hudba.... ale fakt jsem dřevo, nešlo by mi to. při složitější sestavě na aerobicu jsem se motala jako nudle v bandě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky místo mého původního plánu, že si večer najdu čas na cvičení jsem skončila v Bílou Masajkou 8-) - zrovna mi jí taťka donesl z knihovny, já nemám moc času tam chodit, tak vždycky něco zarezervuju, taťka to donese, pak to tam i vrátí ... po pár stránkách teda nic moc, ale už jsem se do toho zažrala :-D jinak když jsem doma řekla, že jdu v neděli na míče, tak reakce jak kdyby viděli UFO, no u nás se holt nikdy moc necvičilo a nesportovalo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sabco: To si dokážu představit. Po první hodině by mne asi museli odvézt. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem si vás konečně větvičky vyhmátla ;-) . Dlouho jsem tady nebyla, pořád jen pracuji a na zábavu mi moc času teď nezbývá ]-( . Ale za 14 dní jedu na svatební cestu, tak si snad konečně odpočinu. Neskutečně se těším, u moře jsem ještě nebyla, a když jsem měla dovolenou, tak jsem ji většinou prožívala pracovně :-( . Ale teď už jsem vdaná paní, tak snad konečně dostanu rozum a budu žíííííít ;-) :-D . Koukám, že probíráte sport a pohyb vůbec. Jaké jsou Sabi ty Irské tance, asi náročné, co :-| ?! Já na spinning tedy nedám dopustit, bez něj bych nemohla existovat. Nejen že 100% účinný, ale také se u něj krásně odreguji a "vypnu". Aerobic mě moc nebere, ale něco na horní polovinu těla by to chtělo. Občas cvičím kliky, něco s činkami, ale docela to flákám ]-( . No co, nemůžu chtít všechno na jednou. Od příštího týdne chodíme do tanečních pro manželské páry, je tam dobrá sranda, moc se těším - chodili jsme i vloni.
Odpovědět
Profilova fotka
Digi-kam jedete na svatebku?
Odpovědět
Profilova fotka
Do Egypta, už to máme i zaplacené, tak snad to klapne, já jsme expert na průsery, ale pssssst, ať to nezakřiknu. Jak jsem už psala, budu poprvé u moře, tak budu jak Alenka v říši divů :-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?